Puikios pasimatymo idėjos poroms, mėgstančioms pavalgyti

Puikios pasimatymo idėjos poroms, mėgstančioms pavalgyti

Suplanuoti puikų pasimatymą yra sudėtinga, bet viskas pasidaro dar sunkiau, kai suvoki, kad tu ir tavo partneris esate nerealūs maisto mėgėjai! Kai meilė maistui nustelbia visą santykių romantiką, iškyla problema, kurią spręsti reikia originaliomis pasimatymų idėjomis, malšinančiomis jūsų alkį ir meilei, ir maistui. Kitą vertus, niekas taip nesuartina dviejų žmonių kaip geras maistas. Štai pasimatymų idėjos, tinkančios maistą mėgstančioms porelėms.

  1. Pasisamdykite liokajų

Jeigu mėgstate prabangą ir ją galite sau leisti, prabangiam pasimatymui pasisamdykite liokajų! Brangus maistas dviems asmenims, aptarnavimas ir privatus vakaras.

  1. Filmų maratonas maisto tema

Tais momentais, kai norisi tingiai laiką leisti namuose, filmų maratonas skamba tiesiog puikiai. Besikeičiantis scenarijus ir dar tai, kad filmai pagrįsti maisto tema, nuteikia labai linksmai. Tik svarbu nepamiršti užkandžių, nes akivaizdu, kad bežiūrėdami filmus išalksite.

  1. Aplankykite maisto festivalį

Jeigu esate porelė, kuri myli maistą ir jam išleidžiate milžiniškas sumas, pasistenkite pinigus leisti tiems dalykams, kuriuos iš tiesų mėgstate. Tai – maistas! Meskite visus DJ rengiamus vakarėlius į šalį ir važiuokite tiesiai į maisto festivalį. Tiek daug patiekalų, kuriais galėsite mėgautis, bus po vienu stogu!

  1. Aplankykite alaus darykloje arba vyno degustacijoje

Jeigu abu mėgstate alų, nuvykite į alaus daryklą, užsisakykite ekskursiją, o galiausiai, sudaužkite alaus bokalais. Būna, kad poros labiau mėgaujasi vyno skoniu, tad pasirinkę vyno degustaciją irgi nesuklysite. Jos metu išgirsite daug informacijos apie skirtingas vyno rūšis, bei kaip jas derinti kartus u maistu.

  1. Išvykite atostogoms

Dažnai nauji skoniai atveria žmogui akis. Išvykite atostogoms į šalį, kuri turtinga tradiciniais valgias. Kelionės laiką išnaudokite ne tik naujiems receptams išbandyti, bet ir bandykite gaminti patys. Pavyzdžiui, Bankokas džiaugiasi eksperimentuoti mėgstančia virtuve, tad tai gali būti puiki mini atostogų kryptis.

  1. Skirtinga vieta, skirtingas maistas

Vietoj to, kad valgytumėte visą dienos meniu vienoje vietoje, rinkitės kelias vietas ir susidarykite maisto planą. Vienoje vietoje galite išgerti kavos, antroje – suvalgyti kepsnį, trečioje – suvalgyti desertą, o galiausiai, kokiam nors bare, pasimėgauti saldžiu kokteiliu.

  1. Gaminimo pamokos

Vienodai mėgstate ir valgyti, ir gaminti? Nuostabu! Maisto gaminimo pamokos gali jums būti savotiška terapija. Kas gali būti smagiau… Pasidarai picą pats, o po to ją dar ir suvalgai!

  1. Pasigaminkite savo Fondiu

Another great idea for a stay-at-home night is to build your own goodie crate for fondue. Dip your breads, variants of meats and veggies in melted cheese and for chocolate fondue, keep strawberries, raspberries and cake pops to devour.  Even better, just take it to the bedroom and maybe try eating it off each other. A delectable date night can lead to so much more!

Dar viena puiki idėja pasimatymui namuose – pasiruoškite sau Fondiu kraitį. Į lydytą sūrį įmerkite duonos gabaliukus, mėsos ar daržovių kubelius, o jeigu norisi saldžiau – šokolade nardinkite braškes, avietes ar bananų griežinėlius.Jau temsta? Fondiu perkelkite į miegamąjį ir pabandykite skanumynus valgyti nuo kūno. Puikus pasimatymas gali nuvesti iki kažko daugiau.

Šaltinis: mensxp

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.