Paprasti triukai santykių kibirkščiai palaikyti

Paprasti triukai santykių kibirkščiai palaikyti

Šiuolaikiniame pasaulyje pilna dalykų, kurie sudomina žmogų, kurie nukreipia mintis visai kitur ir varžosi dėl žmogaus dėmesio. Jeigu žmogus tam pasiduoda, pamiršta tai, kas yra svarbiausia – žmonės, kuriuos myli. Svarbu savo dienotvarkėje rasti laiko, kurio metu pagalvotum apie savo partnerį, ir apie tai, kaip galėtum jį versti jaustis ypatingu. Viskas, ką suplanuoji, neturi būti grandiozinio dydžio ir biudžeto, pavyzdžiui, jodinėjimas paplūdimyje. Mažos staigmenos, kitaip negu pripūstos pilys, verčia santykių kibirkštėlę rusenti daug ilgiau.

Daugelis vyrų linkę į didelius iššūkius, kuomet kalba pasisuka apie lytinį gyvenimą. Norint nustebinti savo mylimą žmogų, nebūtina apsimesti Tarzanu ir nerti stačia galva į sugalvotą idėją. Dažnai tokios situacijos priverčia vyrus suabejoti savimi ir galvoti, ką gi mąstys jų mylimoji. Riba tarp žaismingo vaikino ir visiško iškrypėlio – mažesnė nei jums atrodo. Tarp kitko, faktas, kad per didelis analizavimas kenkia santykiams ir yra natūralus priešas romantiškiems santykiams. Kartais geriausia į viską žvelgti labai paprastai. Jeigu norisi įpilti žibalo į jūsų meilės ugnį (nekalbame tiesiogine prasme), pradėkite nuo minimalių pokyčių. Kai jaučiate, kad jūsų idėjos kelia nerimą ar stresą, greičiausiai kažką darote ne taip.

Norint pasaldinti romantiškus santykius, dažnai pasitelkiami jausmus žadinantys apatiniai. Mes siūlome rasti kažką tokio, kas užkurtų ugnį tarp jūsų net neprisilietus. Nustebinti savo mylimąjį/ąją tokia dovana galima bet kada. Tai netaps rutina, bet tikrai parodysite, kad jūsų antroji pusė jums spinduliuoja seksualumą. Sunku rasti žmogų, kuris to neįvertintų arba sureaguotų ne taip, kaip tikėjotės.

Kadangi jau prakalbom apie apatinius, svarbu žinoti, kas tinka, o dar svarbiau, kas netinka jūsų parteriui. Nepijokite pasikliauti specialistais, kurie pasiūlys tikrai geriausią variantą. Kai kurie patarimai gali atrodyti akivaizdūs, bet pagalvokite, ką jūsų partneris vilkėjo iki tol, ką mėgsta labiausiai. Neužsisvajokite ir negalvokite apie tai, kas patinka jums, nes apsipirkinėjate ne sau.

Tai tik paviršinės idėjos, kurios padės palaikyti šilumą poroje. Kitą vertus, kol abu esate gerai nusiteikę, sąžiningi ir atviri vienas kitam, jokių problemų neturėtų kilti.

Šaltinis: gulfelitemag
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.