Netikiu sielos draugais, bet tikiu mumis

Idėja, kad du žmones suveda likimas, graži, bet neteisinga. Bent jau aš nenoriu ja tikėti. Aš noriu tikėti, kad mes esame priežastis, kodėl mūsų santykiai tęsiasi taip ilgai. Kad tavo nevykę juokeliai yra priežastis, kodėl aš juokiuosi, nors noriu verkti. Noriu tikėti, kad mano kasdienis „aš tave myliu“ yra priežastis, kodėl tu mane stipriai apkabini ir švelniai pabučiuoji.

Už mūsų sunkų darbą neduosiu jokių „karmos balų“ planetai. Tai buvome tik mes. Kompromisai, kuriuos priėmėme po didelių barnių, vidiniai juokeliai, kuriuos sukūrėme po tapimo geriausiais draugais ir sprendimai, kuriuos priėmėme mūsų santykių eigoje – tai ne likimas. Tai mudviejų sunkus darbas ir pasiaukojimas, o dar svarbiau – meilė.

Nežinau, gal tai buvo likimas, kuris mus suvedė kartu. Noriu manyti, kad visi keliai, kurie kirtosi su žmonėmis, buvo nueiti ne veltui, bet mūsų santykiai niekada nebūtų taip ilgai trukę be mūsų ilgo ir visiško įsipareigojimo vienas kitam. Tad, jeigu likimas mus ir suvedė kartu, tai likimas nebuvo tas, kuris privertė mus likti kartu. Tai buvome mes.

Kai kurie žmonės sako, kad sielos draugų idėja yra romantiška, kad ji užtikrina kiekvienam tą vienintelį partnerį visam gyvenimui, bet aš taip nemanau. Juk laisva valia galima rinktis žmogų, kurį nori mylėti, kuriuo nori pasitikėti ir rūpintis. Jėga priversti žmones susitikinėti – prastas planetos sprendimas. Mūsų istorija ir santykiai yra daug romantiškesni.

Sakykite ką norite, bet mes esame savo gyvenimo kalviai. Ši mintis neturėtų gąsdinti nė vieno. Nereikia laukti, kol „likimas“ viską sutvarkys, nereikia atsipalaiduoti ir visko apleisti pačiam. Kas nutinka, jeigu santykiai nepavyksta? Kaltas likimas! Nė velnio! Kalti esame mes, todėl reikia prisiimti atsakomybę ir laikyti vairą savo rankose. Pasukus į kairę ar nuklydus į dešinę

Nemanau, kad mums lemta likti kartu iki gyvenimo galo, nes gal žvaigždės išsidėstys danguje ne taip, bet tikiu, kad visą tą laiką, kurį nugyvensime kartu, gyvensime mylėdami vienas kitą be jokių suvaržymų. Tai laikys mus kartu. Ne likimas.

Šaltinis: thoughtcatalog
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.