Kodėl moterys palieka tuos, kuriuos myli?

Kodėl moterys palieka tuos, kuriuos myli?

Moterys yra sudėtingi kūriniai. Kartais jas taip sunku suprasti, bet eigoje viskas pasidaro daug lengviau. Juk dienos pabaigoje moterys nori tik vieno – būti vertinamos ir mylimos to vienintelio. Apmaudu, kad kai kurie vyrai nežiūri rimtai į turimus santykius, o kartais net ir pamiršta, kad šali aturi mylinčią moterį. Pasak psichologų, yra keletas priežasčių, kodėl moterys būna priverstos palikti vyrus, kuriuos myli.

1.
Vienas santuokų konsultantas aprašė savo patirtį, kuomet konsultavo moteris, pasiryžusias palikti savo vyrus. Nepaisant to, kad jos savo vyrus mylėjo besąlygiškai, jos nesijautė mylimos taip, kaip to nusipelnė.

2.
„Moterys vyrus palieka dėl daugelio priežasčių, bet yra viena esminė, kurią turi suprasti vyrai. Moterys išeina nes jų vyro nėra šalia“ – teigia Justice Schanfarber.

3.
Visi gyvenime išveriame labai daug dalykų ir kartais tai tiesiog vargina. Lengva pasiduoti kitiems prioritetams, bet reikia nepamiršti, kad skirti laiko vienas kitam yra labai sveika. Kitu atveju kibirkštis išnyksta.

4.
Pasak Justice Schanfarber, moterys yra linkusios prarasti kantrybę santykiuose, kol laukia bent menkiausio dėmesio iš savo partnerio. Būtent dėmesio troškimas iš savo vyro paskatina moterį išeiti. Sunku kurti gilesnius santykius, kai to negauni pakankamai.

5.
Vyrai gal ir nėra patys geriausi partneriai, kai kuriais atvejais, bet tai taip pat nereiškia, kad jie įdeda pakankamai pastangų į santykių puoselėjimą. Jie leidžia savo hobiams ir pomėgiams užvaldyti jų gyvenimus, o santykius ir jų keliamą diskomfortą palieka savo antrajai pusei.

6.
Schanfarber aiškina, kad ne visos santuokos yra prarastos ir visada yra viltis atstatyti santykius. Pirmiausia vyrai turi parodyti savo partnerėms, kad jie vis dar jaučia aistrą. Ne, ne tik meilei, bet iš vis – gyvenimui.

7.
Dauguma moterų tikisi, kad vyrai žino, jog klausymasis savo partnerio yra raktas į sėkmingus santykius. Lygiai taip pat ir komunikacija. Gaila, bet kai kurie vyrai yra labai neapdairūs ir neįsiklauso į parterio poreikius ir norus. Kai moteris kalba, ar jūs klausotės? Jeigu ne – ji tai tikrai žinos.

8.
Moterys nori būti pastebėtos, o kol vyrai savo laiką skiria kitiems dalykas ir net nesiruošia komplimentais apdovanoti savo moters, šios tikisi bent kažkiek pastangų. Dauguma moterų, nors ir myli savo vyrus, juos palieka, nes galvoja, kad tokią meilę, kokios iš tiesų nusipelnė, gali rasti visai kitur.

9.
„Tu užsiėmęs ir neturi tam laiko. O gal 5 min.? 5 min. per dieną. Ar įsipareigotum tam? Nekalbu apie ekstravagantiškas vakarienes. Kalbu apie 5 min., kurias galėtum praleisti kartu su moterimi, su kuria daliniesi savo gyvenimu.“ – sako Schanfarber‘is.

10.
Skyrybų atvejais nesąžininga sakyti, kad moterys į santykių išlaikymą nededa tiek pastangų, kiek jų deda vyrai. Kai kurios moterys santykiuose užsilaiko tam, kad kaip tik išlaikytų juos nuo subyrėjimo. Jos pasilieka emocijas sau, mėgina įtikinti save, kad viskas pagerės, ir vietoj to, kad išlietų visą skausmą ir išeitų – jos viską nuslepia ir pasilieka sau.

11.
Schanfarber teigia, kad vyrai turėtų išgyventi savo emocijas tinkamai. Susikoncentruoti į tai, kaip jaučiasi netik jie patys, bet ir kaip jų emocijos daro įtaką aplinkiniams žmonėms. Kai kurie vyrai su tuo susitvarko lengvai, tačiau kiti – su tuo labai kovoja. O kartais tai ir būna priežastis, kodėl dreba santykiai.

12.
„Vyro prisilietimai turi būti dėmesingi. Prieš padėdamas ranką ant jos peties, pajausk įtampą savo delne. Stebėk, kas vyksta, kai prisilieti prie jos. Kas nutinka su tavo kūnu? Ką jauti? Stebėkite subtiliausius jausmus ir emocijas,“ – teigia Schanfarber.

13.
Vyrai, jeigu pastebite, kad jūsų moteris atitolsta nuo jūsų, atkreipkite dėmesį į savo paties veiksmus. Paklauskite savęs, ar pakankamai įdedate darbo į savo santykius. Jeigu atvirai nesipykstate, tai nereiškia, kad viskas šeimoje yra gerai.

Šaltinis: rebelcircus
1 komentaras

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.