Ko kiekvienas vyras slapta tikisi iš savo merginos?

Ko kiekvienas vyras slapta tikisi iš savo merginos?

Darnūs santykiai yra ne tik menas, bet ir darbas, reikalaujantis nuolatinio atidumo savo antros pusės poreikiams. Deja, su laiku daugelis žmonių pripranta prie savo partnerio, paskęsta rutinoje ir užmiršta, kad būnant kartu reikia ne tik imti, bet ir duoti, o kartais net ir nežino, ko partneris slapta iš jų tikisi. Šį kartą atsigręšiu į vyrus ir jų ne visada garsiai išreiškiamus poreikius.

  1. Vyras nori ,kad mergina juo žavėtųsi. Kiekvienas patinas nori būti geriausias, protingiausias, stipriausias. Jeigu ne visame pasaulyje, tai bent jau savo merginos akyse. Nereikia perlenkti lazdos ir dirbtinai meilikauti ar sakyti nenuoširdžius komplimetus, bet reikia pastebėti tiek didelius tiek mažus dalykus ir prisminti, kuo mylimas žmogus tave žavi, o prisiminus, tai priminti ir jam. Kad ir kaip vyrukai nenorėtų to pripažinti, bet jie visada bus dideli vaikai, kuriems reikia įvertinimo ir pagyrų, o kiekvienam vyrui didžiausias džiaugsmas kažką padarius (nesvarbu ar tai būtų didelis darbas ar smulkmena, kaip, pavyzdžiui, savanoriškai išneštos šiukšlės) yra jo merginos šypsena, nuoširdus komplimentas ir žinojimas, kad jai jis – nuostabiausias vyras pasaulyje.
  2. Vyras nori, kad mergina jo geistų. Vyro ego labia priklauso nuo to, ar jis jaučiasi kažko vertas lovoje. Būk aistringa, nebijok parodyti, koks patrauklus ir seksualus tau atrodo tavo vyras ar vaikinas, kaip labai tu jo nori, ir kaip tau su juo gera. Šiuo aspektu nėra didelio skirtumo tarp lyčių poreikių, nes kiekviena mergina lygiai taip pat nori savo išrinktajam būti gražiausia, patraukliausia, geriausia moteris, su kuria jam net nekiltų minčių eiti „į kairę”. Tad pažvelk į situaciją iš jo perspektyvos ir dažniau pagalvok ar tikrai tu esi per daug parvagus ar turi per mažai laiko, kad savo vaikina priverstum jaustis tikru vyru.
  3. Vyras nori, kad mergina jį palaikytų. Nesvarbu, ar tai kažkokia sudėtinga situacija, ar sugalvota beprotiška idėja, kiekvienas vyras tikisi iš savo partnerės palaikymo. Vėlgi, nereikia dirbtinai apsimesti, kad žaviesi jo kvaila idėja ar guosti jį dėl mažiausios suerzinusios smulkmenos, tačiau nereikia ir pulti kritikuoti, peikti ar juolabiau šaipytis iš jo. Gerbk savo antros pusės jausmus ir savo nuomonę reišk švelniai ir maloniai, tik tada jis iš tikrųjų girdės tavo žodžius, o ne tik bandymą sumenkinti jo ego.
  4. Vyras nori, kad mergina duotų jam laisvės. Jeigu vaikinas nori kažkur nueiti su draugais ar netgi draugėm, tai visiškai nereiškia, kad jis bus tau neištikimas, o tu turėtum įsižeisti ir kas 15min. atakuoti jį sms žinutėmis. Būk nepriklausoma, turėk savo gyvenimą. Vyrui nereikia, moters, kuri įsikibus į jį nagais ir ragais. Leisk laiką su savo draugais, turėk hobių, ambicijų. Taip būsi įdomi jam, o jis bus įdomus tau. Jeigu vyrui kažko iš tavęs trūksta ir jis nori būti tu neištikimas, jis bet kokiu atveju ras tam būdų, o tikrindama jį, niekur neišleisdama be savęs ir keldama dramas, tikrai neišlaikysi partnerio šalia saves ir tik erzinsi jį ir stumsi nuo savęs.
  5. Vyras nori prie savo merginos jaustis vyru. Leisk jam už save sumokėti, pasirūpinti tavimi, atidaryti stipriai užsuktą stiklanį, nuspręsti svarbius sprendimus. Pernelyg dominuojanti, valdinga, feministiška moteris gąsdina daugumą vyrų ir kelia jiems stresą, nes vyras santykiuose nori dominuoti, nori, kad jo žodis būtų paskutinis ir nori, kad mergina būtų už jį bent šiek tiek silpnesnė. Tad kad ir kokia stipri, nepriklausoma bei savarankiška bebūtum, bent kartais leisk jam jaustis stipresniu už tave ir neatimk iš jo malonumo būti vyru bei daryti vyriškus dalykus. Uždominuotas, savo žodžio neturintis vyras niekada nesijaus santykiuose laimingas ir tyliai, kartais net pats to neuprasdamas, viduj kankinsis, net jei garsiai to ir nepasakys.
  6. Vyras nori, kad jūsų problemos liktų už uždarų durų. Viskas labai paprasta, nekelk viešų scenų. Kai esat dviese gali rėkti ant jo, verkti, mėtyti indus ir daryti tai, kas tik šauna į galvą (žinoma, konfliktus reikėtų spręsti ramiai kalbantis, tačiau visos žinom, kad ne visada taip išeina), tačiau prie kitų žmonių – tvardykis. Joks vyras nenori, kad kritikuotum jį prie savo ar jo draugų, rėktum ant jo kavinėje ar trenktum antausį restorane. Dažnu atveju po tokio tavo elgesio jam bus nesvarbu dėl ko tu supykai ir jis nesijaus kaltas, net jei toks ir yra, nes per daug pyks ant tavęs dėl viešo pažeminimo, bei jaus per didelę gėdą prieš kitus žmones. Taip kad jūsų problemos yra tik jūsų ir jas spręsti turit dviese. Tai, beje, verta prisiminti ir susitinkant su draugėmis, joms tikrai nebūtins žinoti kiekvienos jūsų asmeninio gyvenimo peripetijos.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.