Ką reiškia skaudžios vyrų ištartos frazės?

Išgirsti ir suprasti visus skaudžius dalykus, kuriuos pasako vyras, gali būti labai sudėtingas procesas. Tai prilygsta minų laukui ar dideliam kliūčių ruožui. Didžiausia užduotis – teisingai suprasti vyro ištartus žodžius. Dažnai jo baimės neleidžia jam pilnai savęs atskleisti, tad svarbu žinoti, kaip teisingai iššifruoti jo ištartas, ne tokias malonias tavo ausiai, frazes.

1. „Man nesvarbu…!“

Aš tiesiog negaliu susidoroti su viskuo, kas vyksta dabar. Iš tiesų, man rūpi… O jeigu mane bent kiek pažįsti, žinai, kad man ne tas pats. Man rūpi net LABAI. Aš tiesiog nenoriu pasakyti kažko labiau žeidžiančio, kad nesugadinčiau visko dar labiau.

2. „Nesvarbu.“

Aš baigiu šį pokalbį, nes jis erzina. Aš puikiai žinau, ką tu man sakai, tiesiog nenoriu dabar su tuo tvarkytis. Vaikinai, priešingai negu merginos, prastai tvarkosi sus savo emocijomis.

3. „Tai buvo tik juokelis… Kas negerai?!“

Tikrai negalvojau, kad įžeisiu tave taip pajuokaudamas… Tik mėginau tave prajuokinti. Dėl to jaučiuosi labai blogai, bet nenoriu būti dėl to atsakingas. Geriau dabar atsitrauksiu ir viską užversiu ant tavęs. Pati kalta, kad įsižeidei. Taip. Atleisk už tai.

4. „Tu nesuprasi… Tai vaikinų reikalai…“

Kartais norėčiau atskirai laikyti savo santykius ir savo draugų ratą. Na supranti… Tad, kartais nenoriu tau aiškinti kai kurių dalykų, nors žinau, kad kažkur giliai tai supranti.

5. „Aš tiesiog nepasiruošęs santykiams su tavimi…“

Jeigu jis tai pasakė po sekso – jis nenori turėti su tavimi nieko bendro. Jis gavo, ko norėjo, ir tai yra viskas. Jeigu jis tai pasakė prieš seksą, gražu… Dar turi laiko apsigalvoti ir išeiti, nešvaistydama savo brangaus laiko. Kitą vertus, jis vis dar tikisi, kad su juo permiegosi ir sutiksi su jo sąlygomis.

6. „Ar ne?! Na tu esi * įžeidžiančio keiksmažodžio vieta *…!“

Kai vaikinai įsikarščiuoja, dažnai pradeda keiksnotis iš baimės ir pykčio, bet kartais jie yra tiesiog liurbiai. Jie bijo, kad yra merginai nebereikalingi, todėl pradeda elgtis, lyg jiems nereikėtų moterų. Tai gan vaikiška, bet būtent taip viskas ir vyksta.

7. „Myliu tave.“

Žinau, ką galvojate… „Tai gali būti pats skaudžiausias dalykas, ištartas nenuoširdžiu balsu“. Bet realybėje viskas atvirkščiai. Jeigu jis tai sako, tai sako rimtai. Jis myli tave. Vaikinai kartais turi anti – įsipareigojimų mygtukus, tačiau, po šių žodžių jie nustoja veikti. Jeigu vaikinas tai pasakė, jis nusiteikęs rimtai.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.