Ką daryti, kad jis norėtų Tave vesti?

Ką daryti, kad jis norėtų Tave vesti?

Kai kažką stipriai myli, tikiesi, kad viskas pasibaigs vedybomis. Tačiau kaip iš dar vienos merginos virsti būsima žmona? Ką daryti, kad jis norėtų su Tavimi praleisti visą gyvenimą? Ne, Tu neturi pasikeisti, bet yra kelios smulkmenos, kurios padės sukurti kur kas reikšmingesnius santykius, ko pasekoje jis norės įsipareigoti. Žinoma, yra daug dalykų kuriuos pirmiausia turi daryti dėl savęs, tačiau jei ištis manai, kad sutikai Tą Vienintelį, verčiau visa tai nesibaigtų.

 

Pateikiame 8 būdus, kaip padaryti, kad jis norėtų Tave vesti.

  1. Rūpinkis savimi.

Pirmiausia ir svarbiausia, potraukis yra labai svarbus santykiams. Žinoma, atsidavimas nė ką mažiau svarbus, bet neleisk jam užgožti Tavęs pačios, nepamiršk rūpintis savimi, kad savajam išrinktajam išliktum patraukli. Taip, tai yra paviršutiniška, tačiau tokia tiesa -moteris turi išlaikyti seksualinį vyro dėmesį. Būk aktyvi, sveikai maitinkis, susitik su šeima ir draugais, daryk tai, kas Tau patinka. Tegu Tavo protas dirba, siek išsilavinimo ir karjeros. Juk rūpinimasis savimi tai ir tikslų siekimas, emocinis augimas. Jeigu Tu nesijauti ir neatrodai taip, kaip gali geriausiai – partneris tą jaus. O kiekvienas vyras nori savimi pasitikinčios, gražios ir seksualios moters – kokia Tu iš tiesų ir esi. Neneik to, ir rūpinkis savimi.

  1. Nebūk kaprizinga.

Taip, Jūs neišvengiamai pyksitės, bus sunkių akimirkų, varginančių patirčių, tiek Tavo, tiek ir partnerio asmeniniuose gyvenimuose. Kiekvienam reikia supratingo žmogaus šalia, kuris galėtų būti ramsčiu net ir sunkiausiose akimirkose. Taigi prieš išsiliedama ant jo, giliai įkvėpk ir suskaičiuok iki dešimt. Nurink. O kai būsi rami, kur kas racionaliau išdėstysi savo jausmus ir leisi Jums abiems iš to tobulėti. Taip Jūs užmegsite ryši. Jeigu tai Tavo kaltė – prisiimk ją. Nuo to Jūs tapsite tik artimesniais.

  1. Besąlygiškai juo pasitikėk.

Jei žinai, kad jis Tave myli – privalai juo pasitikėti. Kartais yra be galo sunku peržengt nepasitikėjimą ir baimes, imti pasitikėti žmogumi. Tačiau, jeigu nori, kad santykiai pavyktų, jei matai ateitį su juo, tu turi elgtis taip, kad jis žinotų, jog juo pasitiki. Laikykis duoto žodžio ir jis elgsis taip pat. O jei ne, jei jis sulaužo pasitikėjimą, vadinasi, nėra Tas Vienintelis.

  1. Pasitikėk savimi

Jis Tave pamatys ryte be makiažo, be rūbų. Pasitikėk savimi! Vyrai jaučia, kai moteris savimi nepasitiki, ir nori būti su moterimi, kuri pasitiki savimi ir savęs neėda įvairiais kompleksais. Būk spontaniška, pamilk savo kūną, rodyk savo laimę, leisk jam jaustis laimingu, kad turi Tave. Tu esi NUOSTABI ir tai bus privilegija, jei būsi jo žmona.

  1. Rodyk šiltus jausmus.

Mes visi norime, kad mus apkabintų, bučiuotų, girtų. Jis irgi nori matyti, kad Tu jam neabejinga, kad gali jausti ir rodyti romantinius jausmus, mylėti ir rūpintis kasdien. Laikyk jį už rankos, nebijok parodyti jausmų. Sakyk, kaip stipriai jį myli ir kiek daug jis Tau reiškia. Pagirk, kad šiandien puikiai atrodo, pasakyk, kaip didžiuojiesi jo nuveiktais darbais. Niekas nemoka skaityti minčių, taigi jei tik galvosi, kaip jis Tau rūpi, bet nesakysi, kaip jis tai sužinos? Mums visiems reikia patikinimo.

  1. Būk dėkinga.

Akivaizdu, turi būti dėkinga dėl daugelio dalykų – dovanų ir laiko, praleisto kartu. Tačiau nepamiršk padėkoti ir už mažus dalykis. Kai jis nupirks Tau kavos – padėkok. Kai atvers duris – nusišypsok. Vyrai ieško moters, kuri suprastų jo meilę įrodančius veiksmus. Parodyk jam dėkingumą ir jis nesiliaus būti džentelmenu.

  1. Buk jo ramybės uostu audringoje kasdienėje rutinoje.

Jis išgyvena sunkumus ir jam reikalinga moteris, suteiksianti ramybę. Jis tikrai neieško, kas jam sukeltų dar daugiau streso – nuo tokios moters tikrai pabėgs. Būk ramybės uostu, tikrąja meile, padedančia įveikti visas negandas. Jis tai pastebės ir norės, kad būtum šalia visą gyvenimą.

  1. Rodyk ištikimybę.

Jei nori, kad jis įsipareigotų Tau, Tu turi įsipareigoti jam. Tegul santykiai Tau būna prioritetu. Tai nereiškia, kad turi mesti visas kitas veiklas, bet parodyk, kad esi jo, kad esi jam ištikima, kad jis Tau – svarbiausias. Vedybų pagrindas – ištikimybė. Taigi šis žingsnis, bene svarbiausias.

 

Šaltinis: bolde

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.