Ar Svarbu Išlikti Liekna Dėl Savo Vyro?

Kiekviena moteris svajoja sutikti savo svajonių vyrą, mylėti ir būti mylima. Iš pradžių būna graži draugystė, prabėgus šiek tiek laiko – nuostabios vestuvės, gimsta vaikai. Tėtis, mama ir vaikučiai gyvena gražų šeimyninį gyvenimą, bet …

Vidutiniškai moteris nėštumo metu priauga 11–15 kilogramų, kai kurios ir 25 kilogramus. Praėjus dviems mėnesiams po gimdymo moteris turėtų sverti tiek, kiek iki pastodama. Moterys teigia, kad po pirmo nėštumo papildomus kilogramus numesti lengva, tačiau bėgant metams ir susilaukiant daugiau vaikučių, moters oda tampa ne tokia elastinga, priaugtą svori darosi vis sunkiau numesti. Tada iškyla dilema: ar susitaikyti su savo kūnu, ar vis dėlto imtis priemonių?

Amerikiečių tinklaraštininkė Gemma Hartley teigia, kad radus savo svajonių vyrą, susilaukus puikių vaikų, neužtenka būti gera mama, puikia šeimininke. Jei norima išlaikyti šiltus, meile pagrįstus santykius su savo vyru, tiesiog privalu išlikti liekna. Kviečiame susipažinti su trijų vaikų mamos Gemma Hartley argumentais.

Aš esu pasiruošusi įdėti tiek pastangų, kiek reikės, kad dėl savo santuokos išlikčiau liekna
Susilaukusi trečiojo vaiko, pastebėjau, kad nėštumo metu priaugtas svoris daug ilgiau nenorėjo manęs apleisti nei po pirmųjų dviejų nėštumų. Žinoma, tą pastebėjo ir mano vyras ir nors atrodė, kad po gimdymo pasikeitusios mano formos jam nekelia didesnių problemų, tačiau mano nesaugumo jausmas dėl mano manymu negražaus mano kūno pradėjo įtakoti mūsų intymų gyvenimą.

Jei didžiąją gyvenimo dalį save suvokei kaip liekno sudėjimo ir staiga supranti, kad esi nebe ta liekna, žavi mergina, kurią įsimylėjo tavo vyras, tu labai išsigąsti ir pasimeti

Kai tekėjau už savo vyro, aš buvau labai jauna ir plona kaip smilga, svėriau vos 46 kg. Tuomet net negalėjau įsivaizduoti, kad gali ateiti tokia diena, kai man bus sudėtinga išlikti liekna. Deja, prabėgo septyneri metai, gimė trys vaikai ir jau visai kitaip atrodo. Mano be jokių pastangų turėtas lieknas kūnas – jau praeitis. Taigi, ką daryti? Dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti! Dėl savo santuokos aš esu pasiruošusi įdėti daug darbo ir pastangų, kad vėl būčiau liekna.

Aš esu visiškai atvira ir sąžininga, aš nemanau, kad mano vyras ir toliau mane mylėtų su dideliu papildomu svoriu. Ir jei mano vyras priaugtų daug svorio, nemanau, kad mano meilė jam išliktų tokia pat stipri. Žinoma, aš jį ir toliau mylėčiau, tačiau tai būtų tarsi tam tikras rodiklis, kuris parodytų, kad mūsų santykiuose yra kažkas negerai, nes mes nustojome stengtis būti vienas kitam patrauklūs.

Aš ir mano vyras įsimylėjome vienas kitą dalyvaudami įtemptuose žygiuose ir treniruodamiesi maratonams. Mes buvome rungtyniaujantys, stiprūs ir savo sveikata besirūpinantys jauni žmonės. Ir šie dalykai mums yra labai svarbūs. Negali atsikėlęs vieną rytą nuspręsti, kad jie tau nebeaktualūs. Galima teigti, kad jie yra vieni iš svarbiausių dalykų mūsų santuokoje. Gera fizinė būklė buvo ir yra labai svarbi, kad galėtumėme kurti mūsų bendrą ateitį.

Mes norime, kad mūsų vaikai mylėtų savo kūnus ir būtų fiziškai sveiki. Taigi, aš turiu rodyti pavyzdį, kad žodžiai būtų pagrįsti veiksmais. Be to, aš turiu sportuoti ne tik dėl fizinės, bet ir dėl psichinės sveikatos. Psichinė sveikata yra labai svarbi, jei nori susidoroti su iššūkiais, kurie kyla auginant tris vaikus.

Man reikia išlaikyti savo normalų kūno svorį dėl to, kad aš jausčiausi gerai ir pasitikėčiau savimi – ne todėl, kad aš pasipūtusi savimyla, bet todėl, kad aš noriu būti geriausia savo vyrui. Nesvarbu kiek mano vyras giria mano kūną, svarbu tai, kad aš turiu jaustis puikiai savo kūne, o geriausiai aš jaučiuosi tuomet, kai esu liekna. Paprastai tariant, aš rūpinuosi ne tik vaikais, namais, bet ir savimi, tenkinu savo fizinius poreikius, nes aš esu natūraliai liekna tuomet, kai aš gyvenu sveiką ir aktyvų gyvenimą.

Jei aš jaučiuosi negraži ir stora, nėra tokių jo žodžių, kurie leistų man pasijusti gražia ir geidžiama. Tas pojūtis ir pasitikėjimas turi ateiti iš mano vidaus. Kai man trūksta to pojūčio, aš nesijaučiu seksualiai patraukli, o tai sukelia dar didesnių problemų mūsų miegamajame.

Ir nors logiškai mąstant, net ir turint didesnį svorį ir ne tokį puikų kūną, aš esu verta savo vyro meilės ir fizinio artumo, pasąmoningai aš pastatau barjerą tarp mūsų, nes nesijaučiu nusipelniusi savo vyro dėmesio. Geras seksas priklauso ne tik nuo to, kad aš esu patraukli savo vyrui, tačiau ir nuo to, kaip aš jaučiuosi. O man reikia jaustis patrauklia.

Bėgant metams, tampa vis sunkiau išlikti tokiai pačiai lieknai ir sveikai, tačiau, mano nuomone, rezultatas vertas įdėtų pastangų. Kai mūsų šeima vieningai skiria daug dėmesio sveikam gyvenimo būdui, tai mus suartina ir daro mus laimingus.

Žinoma, toks požiūris į gyvenimą neturėtų būti primetamas visiems žmonėms, tačiau sveiko gyvenimo propagavimas ir siekis išlikti lieknais ir sveikais yra labai svarbus man. Tai nėra tik pasipūtėliškas siekis išlaikyti tobulą kūną, tai noras išsaugoti puikius tarpusavio santykius.

Mūsų su vyru bendri pomėgiai ir požiūris į gyvenimą augo ir vystėsi kartu su mūsų santuoka ir, žinoma, privalo būti dalykų, kurie mus sujungtų. Siekis išlikti lieknais ir patraukliais vienas kitam yra vienas svarbiausių mūsų santuokoje. Ir jei manęs kas paklaustų, tai velniškai geras sprendimas.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.