9 dalykai, apie kuriuos santykiuose meluoja moterys

9 dalykai, apie kuriuos santykiuose meluoja moterys

Meluoja visi. Galbūt nori apsaugoti kitus, galbūt save, bet melas – būdingas kiekvienam žmogui. Tačiau kada netiesa sklinda iš partnerės lūpų? Kiekvienas melas, pradedant nekaltučių, baigiant milžiniškų dalykų nuslėpimu, gali baigtis liūdnai. Ir nors tiek vyrai, tiek moterys gali meluoti savo antrosioms pusėms, dažniausiai tą daro dėl skirtingų priežasčių. Pateikiame 9 dalykus, apie kuriuos santykiuose meluoja moterys.

  1. Kiek sekso partnerių ji yra turėjusi

Greičiausiai abu partneriai vienas kitam yra nebe pirmi lovoje, nebent susituokė iškart baigę mokyklą. Ir nors apie ta dažniausiai žino visi, tiesą atskleisti nori mažai kas. Štai kodėl moterys, paklaustos apie seksualinį gyvenimą, dažniausiai sako netiesą. Kas be ko, partneriai turi priimti vienas kitą tokiais, kokie jie yra, bet retas vyras supras ar nesmerks jei šis skaičius nebus mažas.

  1. Jos gyvenimas socialiniuose tinkluose

Galime lažintis, kad Tavo socialinių tinklų srautas kupinas įrašų apie laimingas poras, idiliškas vestuves, svajonių atostogas. Mūsų irgi. Apie žmonių gyvenimus įspūdį susidarome iš to, ką jie skelbia soc. tinkluose ir lyginame tai su savuoju gyvenimu, kuris dažniausiai neatrodo toks gražus.

Daily Mail Australijoje atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad net 64% moterų ir 36% vyrų Facebooke kuria įrašus, kuriuose atrodo, kad jų gyvenimas – tobulas.

  1. Sako, kad jai – viskas gerai, kai taip nėra

Įvairiais tyrimais atskleista, kad tai – dažniausias moteriškas melas. Turbūt visi esate girdėję neigiamą moterų atsakymą į klausimą „Ar viskas gerai?“, kai akivaizdžiai yra priešingai. Ir nors toks atsakymas yra daug priimtinesnis, kai klausimą užduoda draugai, kolegos, savo antrajai pusei reiktų sakyti tiesą, ypač, kai kažkas slegia.

  1. Tikroji kaina

Pinigai – dažna įvairių pokalbių tema. Kai kalba eina apie pirkinius, moterys dažniausiai nesako tiesios, nes bijo, kad vyrai to nesupras. Tačiau apie pinigus visuomet geriausia būtų sakyti tiesą.

  1. Sako, kad partneris – geriausias iš visų turėtų

Norėdamas pamaloninti savo partnerį ir pagirti jo sugebėjimus lovoje, moterys itin dažnai pasako, kad jis – geriausias, kokį esą ji turėjusi. Taip, galbūt Jūs kartu praleisite visą savo gyvenimą. Ir daugiau „geresnių nebebus“. Kita vertus, jei pasakytumėte tiesą, ar kas pasikeistų? Turbūt ne. Tad… Koks skirtumas?

  1. Fantazijose regi ką nors kitą

Ar ką nors peštumėte, jei pasidalintumėte fantazijomis (apie kitus asmenis) per vidurį akto?

Manoma, kad moterys itin dažnai mylėdamosi įsivaizduoja kitus asmenis.

Prieš pradedami smerkti supraskite, kad mintys – ne itin kontroliuojamas dalykas. To negalėsite padaryti nei Jūs, nei Jūsų partnerė. Ir nors, jei taip yra Jūsų santykiuose, nėra malonu, teks susitaikyti.

  1. Suvaidintas orgazmas

Tai – ne mitas, o plačiai žinoma tiesa. Dauguma moterų bent kartą savo gyvenime yra suvaidinusios orgazmą. Ir visai nesvarbu kokios to priežastys, vis tik tai – melas. Galbūt ji norėjo, kad viskas baigtųsi greičiau. Galbūt jautė, kad šįkart O nepasieks. Koks skirtumas?

  1. Kad niekuomet nėra mėginusi susitikinėti su draugu

Dauguma teigia, kad draugystė tarp vyro ir moters negali egzistuoti. Gal ir gali, bet jeigu sieja artimas ryšys, anksčiau ar vėliau bent vienas ima jausti stipresnius jausmus. O jei abu? Ir tuomet jie pamėgina susitikinėti, galbūt pasibučiuoja ar net daugiau. O paskui nusprendžia, kad smagiau buvo, visgi, būti draugais.

  1. Sako, kad nelabai ir mylėjo savo buvusįjį

Kiekvienas, kurdamas santykius, kažką jaučia. Ir daugiau nei tik simpatiją. Tačiau moterys linkusios apie tai meluoti, norėdamos pasirodyti „geromis mergaitėmis“, nesukelti pavydo, apsaugoti partnerio jausmus.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.