9 adrenalino prisotintos kelionių kryptys poroms

9 adrenalino prisotintos kelionių kryptys poroms

Gyvenime noras keliauti yra nepasotinamas. Suplanuoti kelionę, patenkinančią visus norus – sunku. Kas gali būti dar už tai sunkiau? Išsirinkti tuos poreikius patenkinančią kryptį… Kalba eina apie tokias atostogas, kurios privers jus nustebti, išgyventi įtemptas situacijas ir išbandyti rizikingus dalykus dviese. Siūlome keletą puikių vietų, kur pamatysite ne tik gražius vaizdus, bet ir kartu patirsite nepamirštamų nuotykių.

  1. Afrika

Du žodžiai jums: Džiunglių Safaris. Priklausomai nuo to, kokią Afrikos dalį rinksitės aplankyti, veiklos ir patirtis bus skirtinga. Galite rinktis vietoves, kurios labiau pritaikytos šeimai arba atvirkščiai, glite žengti į pirmykščio gyvenimo teritorijas ir pasinerti į laukinį gyvenimą. Smulkus patarimas: į Safario kelionę patariama vykti su gerai įvertinta ir patikima kelionių agentūra. Safario nuotykius galite patirti bene kiekvienoje šalyje, bet būkite atsargūs, nes kelionė gali būti pavojingesnė nei tikėjotės.

Keliaukite po tropikus, tyrinėkite gyvūnų guolius ir gal susipažinsite su pačiu džiunglių karaliumi. Tai nė kiek nepanašu į Disnėjaus kelionę, kurios metu stebite viską iš viršaus sėdėdami patogiame autobuse… Tai tikras gyvenimas!

  1. Arabija ir Vidurio Rytai

Slidinėjimas ir čiuožimas smėlio kopomis ne tik smagus užsiėmimas, bet ir pavojingas. Skriedami dideliu greičiu turite užtikrinti, kad darote viską saugiai. 100%   garantuojame, kad smėlio pateks ir į vietas, kuriose jo visai nesinorėtų, bet juk tai toks pat neįprastas potyris! Jeigu niekada neteko šliuožti snieglente ar slidėmis – nieko baisaus. To meno galima greitai išmokti, o jeigu tai jums nekelia komforto – galite nuo kalvų čiuožti rogutėmis.

  1. Vandenynai

Gilus nardymas skamba kiek baisokai, o kai kuriems net asocijuotųsi su klaustrofobija, bet iš tiesų tai labai smagi ir jaudinanti veikla. Įsivaizduokite save ir savo mylimą žmogų, tyrinėjančius skaidrios jūros dugną, kuris lyg žaidimų aikštelė priklauso spalvingiems ir net pavojingiems jūros gyventojams. Jūros dugne slypi ne tik koralai ar įspūdingi jūros gyviai… Giliuose vandenyse slypi ir istorinė paslaptis: laivo duženos, ankstesnių pastatų griuvėsiai, o gal net piratų lobis. 

  1. Britiška Kolumbija

Slidinėjimas iššokus tiesiai iš malūnsparnio skamba neįtikėtinai, bet tikrai nuostabiai. Įsivaizduokite, kad jūsų porą malūnsparnis nugabena į kalno viršūnę, kur niekas kitas negali patekti, ir jūs, iššokę iš malūnsparnio, nusileidžiate ant savo slidžių. Jus pagauna pavojingas greitis, šliuožiate kalnu žemyn, o adrenalinas tiesiog užvaldo jūsų kūną.

Vasaros sezonu Kolumbijoje populiaru važinėtis kalnų dviračiais. Tai dar viena veikla, kurią mėgsta adrenalino ištroškę žmonės.

  1. Naujoji Zelandija

Tam, kad patenkintumėte savo adrenalino troškulį, galite rinktis Naujosios Zelandijos regioną. Ši vieta siūlo uolų tyrinėjimą, landžiojimą po mažiausius urvus, šuolius parašiutu, pasivažinėjimus kalnų dviračiais,  o taip pat – šuolius su virve. Tai vieta, kurioje adrenalino fanatikai jausis lyg namuose.

  1. Šveicarija

Kaip ir Naujoji Zelandija, taip ir Šveicarija gali pasiūlyti begalę iššūkius keliančių veiklų. Be šuolių parašiutu, kalnų dviračių ir šuolių su virve, Šveicarijoje galite pasimėgauti Alpėmis. Jeigu užsinorėsite, susikibę rankomis galite kopti į Alpes arba išbandyti plaukimą kanojomis.

  1. Nepalas

Nepalas pasižymi ne tik savo gražiu kraštovaizdžiu, bet taip pat siūlo ir neapsakomus nuotykius. Poros gali tyrinėti urvus, rengti žygius, skraidyti parasparniais ir išmėginti raftingą.

Nepamirškime, kad taip pat galite paaukoti savo 1 – 3 savaites kopimui į Everestą.

  1. Madagaskaras

Tai vieta, galinti pasigirti nuostabiais paplūdimiais, skaidriu jūros vandeniu ir tropiniais miškais. Ši kelionių kryptis tobula poroms, kurios mėgsta šuolius parašiutu, skrydžius parasparniais ir šuolius nuo uolų. Šių užsiėmimų metu atsiskleidžia magiškas Madagaskaro kraštovaizdis. Jaudulį kels ne tik iššūkiai, bet ir gamtos vaizdai.

  1. Nikaragva

Nikaragva po savo sparnu glaudžia 40 vulkanų, kuriais smagu ne tik kopti į viršų, bet taip pat ir nusileisti žemyn. Supratote teisingai. Viskas veikia taip pat kaip slidinėjimas. Tą patį galima taip pat išbandyti ir Bali. Skamba neįtikėtinai, tiesa? Tai jau yra mano ir mano vaikino „Ateities planai“ sąraše. Jeigu tai skamba kiek ekstremaliai, visuomet galite išbandyti vandens sportą ar pajodinėti arkliais.

Šios vietos ne tik privers jūsų širdis plakti daug greičiau (ne, ne dėl meilės, o dėl adrenalino), bet ir apdovanos jus nuostabą keliančiais vaizdais.

Kartu keliaukite ir dalinkitės įspūdžiais, o dar geriau, kurkite bendrus prisiminimus!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.