7 „mirtinos“ santykių nuodėmės

NEDARYK TO, ar bent jau nesakyk, kad neįspėjome. Net šilčiausių santykių pradžią sugadinti gali vienas iš šių poelgių:

SKUBĖJIMAS PASIMYLĖTI

Nėra jokių taisyklių ar grafikų kada yra tas tinkamas metas permiegoti su nauju partneriu, tačiau jeigu tai įvyks greičiau nei vyras spės Jus pakankamai pažinti, jis automatiškai įrašys Jus į “lengvai prieitų pergalių” sąrašą ir praras susidomėjimą. Vyras turi jausti Jums pagarbą, jo simpatijas turite užkariauti ne tik fiziniu potraukiu tam, kad jis norėtų, kad būtumėte jo antroji pusė. Taigi nebijokite neskubėti ir duokite jam laiko Jus pažinti. “Trijų pasimatymų taisyklė” – tik mitas!

SKUBOTAS ATSIVĖRIMAS

Taipogi labai neprotinga yra per greit išsipasakoti visas savo liūdnas vaikystės istorijas. Nors ir be galo norisi kuo greičiau užmegzti tą ypatingąjį ryšį, reikėtų apgalvotai “dozuoti” informacijos kiekį. Juk nenori jo išbaidyti pateikdama per daug intymios (nebūtinai fizine prasme) informacijos ar net pasirodyti dramų karaliene.

PER DAŽNAS SKAMBINĖJIMAS/ŽINUČIŲ AR LAIŠKŲ RAŠINĖJIMAS

Nors ir gyvename amžiuje, kai virtualioje erdvėje dalintis kone kiekvienu daugiau ar mažiaus svarbiu gyvenimo įvykiu tapo norma, patikėk, kad šiuo atveju geriau pristabdyti arklius. Nepamiršk, kad vyras yra medžiotojas, ne grobis, ir per dažnas skambinėjimas gali priversti ji pasijusti kaip tik pastaruoju ir tas ženkliai sumažins susidomėjimą Tavimi. Taigi, padėk telefoną ant stalo ir lėtai pasitrauk nuo kompiuterio… Tegu ima galvoti apie Tave.

ŠNIPINĖJIMAS

Žinome, kad kartais tiesiog nagus niežti bent trumpam žvilgtelėti į jo telefoną, bet tai – greičiausiais kelias išsiskyrimo link.

SUVAIDINTI ORGAZMAI

Orgazmų vaidinimas – nekaltutis baltas melas, tiesa? NE! Ilgalaikėje perspektyvoje tokiu būdū Tu darai Jums abiems meškos paslaugą, nes parodai, kad jo technika Tave patenkina, nors iš tiesų – ne. O kas jei Jūs susituoksit? Nejau visa gyvenimą lovoje vaidinsi ir niekada nepasitenkinsi?

VILTIS JOG JIS PASIKEIS

Su amžiumi žmonės retai tesikeičia, ypatingai vyrai. Taigi jeigu Tu jame matai visa aibę minusų, kurių negali pakęsti – verčiau ieškokis kito vyro.

NESIRŪPINIMAS SAVIMI

Kad ir kaip svarbu puoselėti ir auginti santykius, visos saves atidavimas aukojant savo poreikius ir pomėgius yra didelė klaida. Nesvarbu ar Tu turi antrą pusę, ar ne – niekuomet nepamiršk visų pirma pasirūpinti savimi.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.