6 meilės įpročiai, kurie virsta ydomis

Beveik 40 % žmonių meilės santykiuose tampa priklausomi nuo savo partnerio, dėl šios priežasties jų sveiki romantiniai įpročiai virsta trukdžiais. 

Santykių pradžioje susiformuoja įpročiai, kuriais siekiama partnerio dėmesio ir kurie, pernelyg išvešėję, virsta dideliais trūkumais, paveikiančiais individualybę ir meilę, interviu Salud180 interneto svetainei pabrėžia psichoterapeutas, meilės santykių ekspertas Pablo Verde.

PASAK VERDE, KAI KURIE IŠ ŠIŲ ĮPROČIŲ YDOMIS VIRSTA KUR KAS DAŽNIAU:

  1. Bendravimas siekiant išsiaiškinti, kaip partneriui sekasi

Skambinti, siųsti žinutes, rašyti socialiniuose tinkluose daugiau nei kartą kiekvieną dieną peržengia sveikumo ribą. Situacija kritinė, kai dėl to, kad būtų išsiaiškinta, kuo užsiima partneris, pertraukiami kasdieniai užsiėmimai.

  1. Buvimas visiškai atviru

Neturėti nė vienos „paslapties“ nuo savo partnerio gali būti nesveika, nes prarandamas individualumas. Tokios situacijos, kaip partnerio telefono arba kompiuterio tikrinimas, dažnai turi tokį pretekstą: „Jei neturi ko nuo manęs slėpti, šitai neturėtų būti svarbu.“

  1. Dalijimasis viskuo

Santykių pradžioje, bandant kitą užkariauti, žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar lankyti vietas, kurios ne kiekvienam priimtinos, toleruotina. Tačiau su laiku poroje tai virsta yda norėti viską veikti kartu ir dėl to pradeda kilti problemos.

  1. Visko atsisakymas

Būna atvejų, kai būtina visko atsisakyti, kad išsispręstų problemos, pavyzdžiui, nueiti į susitikimą su nepageidaujamais asmenimis. Tačiau tas, kuris nuolat tai daro tik dėl kitų, santykiuose pasidarosi pasyvus, užmiršta tai, ko iš tikrųjų nori.

  1. Lengvi „įžeidimai“

Stumdymasis žaidžiant arba grubi kalba nesunkiai tampa blogybe, kuri iššaukia didelę agresiją ar, kraštutiniais atvejais, smurtą. Tokie veiksmai nėra normalūs.

  1. Pinigų švaistymas dėl meilės

Būti pora nereiškia visą algą investuoti į dovanas ir dėmesio pelnymą. Santykiai reikalauja abiejų finansinės pusiausvyros, be to, švaistymas neįrodo, kad meilės esama.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.