3 žaidimai, kuriuos santykiuose žaidžia visi vyrai-narcizai

3 žaidimai, kuriuos santykiuose žaidžia visi vyrai-narcizai

Jei Jūsų santykiuose yra šie ženklai – būk atsargi.

Kaip žinoti ar nekuri santykiu su savimyla? Mes padėsim išsiaiškinti.

Visų pirma, niekuomet nedaryk klaidos manydama, kad gali jį pakeisti ar jam padėti. Na, nebent esi psichoterapeutė su išsilavinimu ir patirtimi ir jis į Tave kreipėsi pagalbos.

Nedaryk klaidos – narcisizmas (perdėta meilė sau, egocentriškumas ir t.t.) yra psichologinė būsena, galbūt, netgi, liga… Kartais, kad pasikeistų, tokiems žmonėms reikia medikų pagalbos.

Taigi, kai jau išsiaiškinome bene svarbiausią dalyką, aptarkime žaidimus, kuriuos jie žaidžia.

Žaidimas Nr.1: Perdėta svarba pirmiausia galvoti apie save

Štai toks scenarijus: Moteris pasiteirauja ar vyras leistųsi su ją į jai tokias reikalingas atostogas. Vyras atsako: „Ar bent numanai, kas nutiktų jei šiuo metu palikčiau savo darbus?“

Narcizai tiki, kad be jų pasaulis sugrius. Ar bent jau nori, kad tuo tikėtum Tu.

Dažniausiai bendraudami, jie pasakoja apie save, giriasi ką planuoja pirkti, kur vyko, ką veikė, su ku ir kiek pinigų išleido. Retai kada teiraujasi apie Tave ar Tavo reikalus.

Pokalbis dažniausiai būna vienpusis – apie jį ir jo pasiekimus. Tokie žmonės – pasipūtę ir pretenzingi. Jei kas pastato juos į vietą – labai greit suirzta ir netgi gali pratrūkti pykčiu. Net labai viešoje vietoje.

Narcizai galvoja: „Negi ji nesupranta KAS AŠ?“

Žaidimas Nr.2: Nejautrumas Tau, ar bet kam kitam

Štai toks scenarijus: Moteris papasakoja vyrui apie studijų laikų draugę, kuriai šiuo metu labai sunku – neseniai diagnozuotas vėžys. Vyras atsako: „Na, nieko keisto, juk rūkė 10 metų ir tik tada metė. Ką ji sau manė? Ko tikėjosi?“

Čia mes turime nulinį jautrumą. Dar blogiau – apjuodinamas žmogus, kuriam šiuo metu ir taip sunku. Taigi, tai – didžiulis ženklas Tau sisimąstyti, greičiausiai turi reikalų su vyru – narcizu.

Narcizai juodina kitus, kad patys jaustųsi geriau. Giliai viduje jie yra atjaučiantys, tačiau niekada to neparodys, nes jiems labai svarbu atrodyti patiems geriausiems.

Žaidimas Nr.3: Itin trapi savigarba

Štai toks scenarijus: Moteris (asmeninė trenerė) labai nuoširdžiai pataria kaip efektyviau daryti pritūpimus, kadangi žino, kad vyro tikslas – sutvirtinti kūną ir padidinti raumenyną. Vyras atsako: „Apie ką Tu kalbi? Pritūpimus aš darau tobulai, maža to, man jie išvis nereikalingi. Savo amžiui aš atrodau puikiai. Pažiūrėk į save – Tau reiktų numesti kelis kilogramus.“

Čia mes taipogi matome tipišką narcizo elgesį, kai vietoje to, kad būtų padėkojama už gerus ketinimus ir pagalbą, yra užsipuolama, kritikuojama ir net mėginama įžeisti.

Štai dar keli dalykai, kuriuos privalai turėti omeny:

Narcizai dažniausia būna žavūs ir protingi. Pažada žvaigždes ir dangų. Žino, kokiu mygtukus paspausti, kad pultum prie kojų ir darytum tai, ko jie nori.

Tą pat akimirka, kai nustosi daryti tai, ko jis nori, jis labai supyks. Na, o kai nuspręsi išsiskirti – Tave sutryps ir puls pasakoti, kokia nevykėlė esi.

Taigi, jei savo antrosios pusės elgesyje atpažįsti šiuos elgesio modelius – būk labai labai atsargi. Greičiausiai susitikinėji su vyru – narcizu. O tai niekada nesibaigia geruoju.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.