14 Intymių dalykų, kurie nesusiję su seksu

Seksas yra svarbi santykių dalis, bet tikros akimirkos, kurių metu supranti, kad tikrai mylite ir pažįstate vienas kitą taip, kaip niekada, yra išgyvenamos nenusirengus drabužių. Jos nebūtinai bus vedančios iš proto, bet jos bus kiekvienam iš jūsų ypatingos. Su laiku supranti, kad intymumas neapsiriboja ties seksu. Nori pažinti vienas kitą, dalintis savo mintimis ir jausmais. Štai 15 intymių akimirkų, kuriomis dalinasi laimingos poros.

 1. Jaustis patogiai ir mėgautis tyla.

Jokių blevyzgų. Jokios reikiamybės kalbėtis apie dalykus, kurie jums nerūpi. Jokių komentarų apie orą ar prastą darbą. Vietoj šių visų dalykų, poros pasineria į malonią tylą. Tokiu momentu gali mėgautis žmogaus buvimu šalia. Santykiuose pradedi vertinti šiuos tylos momentus, nes tai sako, kad be jokio vargo gali leisti laiką su žmogumi, esančiu šalia. Nebūtina kalbėtis, tik jausti vienas kito buvimą. Visa erdvė lai geriau būna užpildyta karščio ir energijos, nei bereikšmių žodžių.  

 1. Gaminti maistą kartu.

Aplinkiniai žmonės vis rodo, kaip gyvena savo turtingus gyvenimus, kaip mėgaujasi kambarių aptarnavimu, vyno degustacijomis ir įžymybių koncertais, o kaip atrodo normalių žmonių gyvenimas? Štai, stovi du įsimylėję žmonės šalia viryklės ir stebi verdantį vandenį. Žmonės pasaulyje dėvi kostiumus ir aptemptas sukneles, o štai šie du – susisukę savo pižamose, apsimovę pūkuotas kojines ir galvoja, kad niekada dar taip gerai nesijautė būdami kartu. Vienas iš jų pjausto česnakus, kitas – rūpinasi makaronais. Tai vienas iš paprastų dalykų, tačiau tai abejiems partneriams teikia begalę džiaugsmo.

 1. Laikosi už rankų net nejausdami.

Vieną akimirką pažvelgi žemyn, o ten matai dvi susikibusias rankas. Staiga pagalvoji, kada tai įvyko? Bet deja, prisiminti negali. Jūsų kūnai taip pripratę vienas prie kito, kad prisilietimai tapo visiškai natūralūs jūsų kasdienybėje. Laikui bėgant, poros apie tai iš vis nebegalvoja. Nesvarbu, kad ir ką beveiktum, jūsų rankos siekia viena kitos.

 1. Kartu apsvaigsta nuo alkoholio.

Tai dažniausiai nutinka neplanuotai. Viena taurė vakarienės metu tampa trimis, arba vienas iš jūsų pasibeldžią į duris su šešiomis skardinėmis alaus. Dar smagiau – išeinate kartu su kompanija draugų. Ką renkatės? Alkoholinį gėrimą, kuris savo svaigumu pasivytų jūsų meilės svaigulį. Judu lėtai pradeda girtėti ir tampate visiškais vėjavaikiais. Juokiatės kartu iš kvailų dalykų, apsikabinate, galvojate apie grįžimą namo, tą picos gabalėlį, kurį pasidalinsite pusiau, komplimentus, kuriuos sakysite vienas kitam ir tą gerą jausmą, kurį jaučiate būdami kartu.

 1. Ilgos ir neplanuotos snaudulio valandos.

Niekada nežinai, kada prigulus nugrimsi į miego karalystę. Pagaliau šeštadienis, nė vienas iš jūsų neturi jokių planų ir įsipareigojimų. Išsimiegate iki pat pietų, užsiimate būtiniausiais dalykais, o grįžus namo, kažkaip, bėgate vėl į lovą. Norėjote tik sušildyti kojas, tačiau, tarp pokalbio apie vakarienę ir žodžių žaidimo, staiga užmigote. Kai pramerkiate akis, jau vėl darosi tamsu. Nėra reikalo niekur skubėti, nes jo ranka apsivijusi tave.

 1. Išklydimai iš kelio tam, kad nustebintum antrąją pusę.

Nieko perspausto ar įspūdingo, tiesiog netikėtos staigmenos, kurios priverstų nusišypsoti. Kartais gali nubėgti į vaistinę paimti vaistų, kol antroji pusė laukia mašinoje ir grįžtant prigriebti mėgstamiausią saldainį. Kartais vaikinas palieka savo mėgstamiausius marškinėlius merginos namuose todėl, nes žino, kaip ji dievina juos ir mėgsta juos nešioti. Nebūtina daryti kažką didelio. Mažos smulkmenos gali greitai praskaidrinti nuotaiką visai dienai.

 1. 7. Rašteliai.

Kartais tai gali būti viso lapo laiškas, o gal raštelis ant lipnaus lapelio. Netgi lūpų dažų žymė ant veidrodžio. Poroje suprantama, kad ranka rašytas laiškelis yra daug asmeniškesnis ir mielesnis. Būtent todėl kartais vienas kitą žmonės palepina mažais asmeniškais užrašais.

 1. Nuoširdžiai yra laimingi, kai antroji pusė laiminga.

Jie mėgsta atskelti anksčiau vienas už kitą ir išvirti rytinę kavą prieš išbėgdami į darbą. Jie vienas kitam gamina valgyti, net jeigu tai paprasčiausia kiaušinienė. Rūpintis kito laime – tai dalykas, kuriuo dalinasi pora. Jie yra laimingiausi tada, kai jų partneris jaučiasi laimingas. O jeigu dar patys tą laimę suteikia, plaukioja euforijoje.

 1. Laiko vienas kitą nieko nesakydami.

Nes kartais tik to ir norisi. Būti šalia vienas kito ir nieko nekalbėti.

 1. Miegoti vienoje lovoje tam, kad būti šalia, ir kartu užmigti.

Net jeigu ir vidurnaktis, kartais vienas iš poroje esančių žmonių išmainys savo lovos pusę į tai, kad galėtų priglusti prie savo antrosios pusės. Ne, tai ne dėl vidurnakčio sekso… Tai tiesiog jausmas, kuriuo poroje esantys žmonės mėgaujasi. Prisiglausti ir jausti kūno šilumą, o girdint vienas kito širdies plakimą užmigti saldžiu miegu.

 1. Voliotis ant sofos visą vakarą.

Būti ir atrodyti beviltiškais – viena iš porelių intymiausių akimirkų. Valgyti nederamą kiekį maisto, žiūrėti kvailus filmus ir tuo mėgautis! Tai jausmas, kuris spinduliuoja visišką meilę ir pasitikėjimą. Jokio noro tikrinti socialinius tinklus, užsiimti namų ruošos darbais ir t.t. tai poros gyvenimas. Jokio makiažo ir prabangių drabužių. Du žmonės tokie, kokie yra iš tiesų. (Ne apsileidėliai, bet tikri.)

 1. Vidiniai juokeliai.

Poroje žmonės tarpusavyje kalbasi svetima kalba. Jų pačių kalba. Ji susideda iš visų juokelių, kuriuos patyrėte kartu. Visų serialų, peržiūrėtų kartu ir visų gyvenimo nuotykių. Kartais tai taip įtraukia, kad poros turi susikaupti ir grįžti į realų gyvenimą, kur vyrauja gimtoji kalba, nes aplinkiniai žmonės to dažnai nesupranta.

 1. Atsižvelgimas į kito nuomonę.

Pasitikėjimas – štai kas veda porą pirmyn. Kai pasitiki vienas kitu, manai, kad vienas kitą darote geresniais žmonėmis. Būtent todėl, poros atsižvelgia į vienas kito nuomonę, klausia patarimo ir t.t., o svarbiausia, jie tai priima rimtai. Nebus taip, kad partneris visada turės atsakymą, taip pat nebus ir pačiam, bet žinojimas, kad turi žmogų, kuriuo pasitiki, šalia savęs, padės ištverti viską.

 1. Dalinasi praeitimi.

Poros kalbasi apie vaikystės prisiminimus: mėgstamiausią mokytoją vidurinėje, gėdingus studijų laikus ir t.t. Nori, kad jų antroji pusė žinotų viską! Svarbu dalintis įvairiais gyvenimo prisiminimais, nes ateities prisiminimus kuriate patys. Pažinkite vienas kitą!

Šaltinis: touchcatalog

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.