11 mažų dalykų, dėl kurių pykstasi poros

11 mažų dalykų, dėl kurių pykstasi poros

Poros dažnai pykstasi dėl smulkių dalykų. Pavyzdžiui frazės: „kodėl man neparašei?“, „kodėl negalėjau tau visą valandą prisiskambinti?“, „kodėl taip vėlai grįžai?“ girdimos bene kiekvieną dieną. Žinok, kad ne visi pykčiai apdengia tavo gražų gyvenimą pilka užsklanda. Daugelis iš šių pykčių nedaro žalos jūsų santykiams, o kartais net gali būti labai smagūs. Čia nėra svarbiausia laimėti. Čia valdo noras gauti šiek tiek mylimojo dėmesio. Štai keletas dalykų, dėl kurių kartais pasipyksta poros:

1. TV pultelis.

Pasirinkimas tarp futbolo turnyro ir paskutinės mylimiausios serialo serijos yra tragiškai sunkus. Deja, bet kažkas turi nusileisti. O jeigu ne… tada laikykis.

2. Soc. tinklų išdavikai.

Na va, matai, kad ji(s) perskaitė tavo žinutę. Juk papildomos funkcijos leidžia tai matyti, bet ji(s)… Neatsako! Na jau ne…Skyrybos! Ha!

3. Muzika mašinoje.

„Nekenčiu šitos dainos, išjuk!“… „Na jau ne, tai mano mėgstamiausia daina.“ Kova, kieno muzika skambės automobilyje, yra pati sunkiausia.

4. Lovos pusės.

Tu myli šį žmogų ir nori jam visko paties geriausio, bet ne tada, kai suvoki, jog ji(s) užima ¾ visos lovos. O dar ir antklodę pasiima. Nepriimtina!

5. Tualeto taisyklės.

Negali susitaikyti su tuo, kad jis palieka pakeltą klozeto dangtį ir tuščią tualetinio popieriaus kartoną. Na va, diena sugadinta.

6. Kova „tu išjungsi šviesą“.

Mintis, kad jaukia ir šiltą lova reiktų palikti bent sekundei – žudo. O ypač tada, kai turėjai sunkią dieną. Ši kova tarp mylimųjų kartais įgauna ir trečią sprendimą. Miegą su įjungta šviesa. Aišku, taip būna tol, kol vienas iš besivaržančiųjų pasiduoda.

7. Šeimos įsipareigojimai.

Jos močiutės dukterėčios sūnus savaitės vidury veda. Pabandyk to išvengti ir tikrai prisišauksi nelaimę.

8. Kas gauna veidrodį?

Sakoma, kad moterys užtrunka daug ilgiau prie veidrodžio nei vyrai. Na, tai mitas! Tyrimai rodo, kad šiais laikais vyrai savo kūno drėkinimu ir veido priežiūra rūpinasi daug dažniau, tad prie veidrodžio prastovi ilgiau. P.s. greičiausiai dar ir savo figūrą apžiūrinėja…

9. “Neturiu ką apsirengti.”

Pasirinkti, ką apsirengti tam tikromis progomis, yra be galo sunku, o ypač tada, kai prieš tave guli daugybė variantų. Tai sukels problemų, jeigu tavo nekantrioji antroji pusė turės laukti dar papildomas 5 minutes.

10. Oro kondicionieriaus temperatūra.

Kova dėl oro kondicionieriaus yra įprasta. Vienas mėgsta šiltesnį orą, o kitas – šiek tiek vėsesnį. Vietoj to, kad priimtų pora kompromisą, poros dažnai graibsto pultelį ir keičia temperatūra vos tik gauna galimybę. Na kam gi to reikia…

11. Mėgstamiausių traškučių pakelis.

Kai ateina laikas atidaryti tavo mėgstamiausią traškučių pakelį, visi, įskaitant ir tavo mylimąjį, tampa tavo priešais. Ši kova gali būti labai smagi, bet žinoma, tai juk tavo mėgstamiausi traškučiai!!!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.