10 priežasčių, kodėl kartu vakarėliuose besilankančios poros yra laimingesnės

10 priežasčių, kodėl kartu vakarėliuose besilankančios poros yra laimingesnės

1. Vakarėliai primena, kad gyvenimas nėra tiktai taisyklių sąrašas
Kai esi ilgalaikiuose santykiuose, nepastebi, kaip pradedi gyventi rutina. Viskas įsisuka į rutinos karuselę, todėl svarbu kartais atsipalaiduoti ir prisiminti, kad gyvenimas nesusideda tik iš rytinio žadintuvo, apsilankymo pas daktarą ar apsipirkinėjimo.

2. Gerti kartu yra smagiau negu vienam
Yra priežastis, kodėl alkoholis yra viena iš vakarėlio dalių. Gerti kartu – tarsi grupelės kultūra. Taip daug smagiau, kai esi apsuptas draugų arba mylimo žmogaus. Tai išlaisvina susikausčiusį tave. Galite žaisti kvailus žaidimus, kalbėtis apie beprasmius dalykus ir kvailioti tarpusavyje.

3. Šlakelis toksinų veda link pašėlusio sekso
Nėra abejonės, kad alkoholis iš mūsų išstumia visus suvaržymus, o tai – ilgalaikių santykių poroms – gera žinia. Šėlti lovoje ir kartu eksperimentuoti, pakreips jūsų intymumo ribą. Įves naujų idėjų, o gal tradicijų..? Taurę aukštyn, rūbus žemyn ir nerkit į pūkinius patalus.

4. Bendros pagirios gali būti šaunios
Bendras laikas, kurį praleidžiate tingėdami lovoje, gali būti naudingas jūsų tarpusavio ryšio stiprinimui. Gali būti visai smagu… Kartu žiūrite filmą, užsisakote picą, siurbčiojate vandenį ir kartais užsimenate, kaip skauda galvą. Galiausiai, kartu juokiatės iš vakarykščių istorijų.

5. Vakarėliai priverčia išlysti iš santykių kokono
Santykių privalumas – turi žmogų, su kuriuo nuolatos gali leisti laiką. Lengva užsidaryti kambaryje, įsijungti Netflix ir žiūrėti filmus su tuo žmogumi, kuris tau be galo patinka. Kitą vertus, amžinai taip negyvensi. Laikui bėgant, tai ims ir tiesiog atsibos. Išeinant kur nors kitur, esi priverstas bendrauti su daugiau nei vienu žmogumi. Akių kontaktas, muzika, socializacija!

6. Verčia jaustis viena komanda
Kad vakaras praeitų sėkmingai, reikia labai daug ką suplanuoti. Kai esate kartu, be jokios abejonės klausiate partnerio nuomonės apie savo aprangą. Lygiai taip pat, kartu planuojate vakaro kryptį. Į kokį vakarėlį ar barą trauksite priklauso nuo jūsų abiejų. Jeigu galvojate, kad vakarėlis nebus toks, kokio tikitės, greičiausiai abu sukūrėte gerą pabėgimo istoriją. Taip, abu esate lyg Betmenas ir Robinas. Stipri komanda.

7. Smagu stebėti vienam kitą minioje
Kuo ilgiau susitikinėjate, tuo smagiau darosi stebėti savo antrąją pusę valdant auditoriją. Stebėti, kaip mylimasis/oji pasakoja istorijas kitiems ar juokauja gali būti taip patrauklu. Tokiais momentais vis prisimeni, kaip tau pasisekė, kad šis žmogus yra tavo.

8. Komplimentai apie tavo antrąją pusę tave žavės
Gal ir supranti, kad žmogus šalia tavęs – tas vienintelis, bet geri komplimentai visada yra laukiami. Kai sulauki poros patvirtinimo iš aplinkinių, sklandai ore, nes žinai, kad ne tik tau jūs atrodote gerai, bet ir kiti tau to gali pavydėti. Visada smagu girdėti komplimentus apie savo antrąją pusę, nors tu viską jau ir taip žinai.

9. Diskusija po vakarėlio – smagi dalis
Vakarėlio metu kalbiesi su daugybe žmonių, prisiklausai įvairių istorijų, išpažinčių, o kam gi daugiau tai norėsis papasakoti, jeigu ne savo antrajai pusei? Dalintis įspūdžiais iš to pačio vakarėlio, kuriame buvote abu, tikrai smagi patirtis. Sakysite, apkalbėti negražu? Nagi… Visi taip darom…

10. Poros, kurios žaidžia kartu, lieka kartu
Gebėjimas atsiriboti nuo kasdienių bėdų ir linksmintis nepaisant to – pavydėtinas įgūdis. Jeigu sugebate palikti visus nesutarimus ir švęsti gyvenimą, būsite labiau patenkinti savo gyvenimu ir savo pora, nei to nedarydami. Laimingi žmonės žino, kaip reikia linksmintis, o taip pat žino ir laimingos poros.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.