10 klausimų, kurie atskleis, ar laikas nutraukti santykius

Ar kada nors tau taip buvo, kad abejojai dėl savo turimų santykių ir nežinojai, ar esate vienas kitam skirti? Tikriausiai kartais paklausi savęs ar turėtum ieškoti kažko geriau, kas užpildytų tavo tuščius laukus, ar likti įsipareigojusiam ir tai, ką turi, tave tenkina.

Na, tai erzina, tiesa?

Abu lazdos galai šioje situacijoje žlugdo. Lyg ir esi santykiuose, bet tuo pačiu ir ne. Tai tave atriboja nuo džiaugsmo, laisvės, vilties ir visiškos laimės. Daugelis žmonių papuola į šiuos spąstus todėl, kad nežino, kaip pasirinkti savo laimę. Manymas, kad ji priklauso nuo aplinkinių labiau, nei nuo mūsų pačių – klaidingas.

Būtent santykiai su kitu žmogumi atneša taip ilgai lauktą laimę, bet tuo pačiu tai yra ir sudėtingas gyvenimo vingis. Tai lyg liftas, kuris tave pakelia į euforijos lygį arba atvirkščiai, nusitempia į pačią apačią.

Štai 10 klausimų, kurie padės išsiaiškinti, ar laikas baigti santykius, ar likti įsipareigojusiam.

1. Jeigu Dievas, ar bet koks kitas dieviškas padaras pasakytų, kad gali išsiskirti be jokios sąžinės graužaties, ar tau palengvėtų, kad pagaliau gali išeiti?
Jeigu religija yra vienintelis dalykas, kuris jus laiko kartu, gali būti užtikrintas, kad santykiai jau mirę ir laikas pasitraukti. Nėra jokios prasmės kūnui likti santykiuose, jeigu širdis jau seniai pasitraukė

2. Ar gebi esant santykiuose patenkinti savo poreikius be jokių sunkumų?
Jeigu neįdedi jokių pastangų, kad patenkintum savo poreikius, viskas per daug paprasta. Tai daro daugiau žalos, negu naudos. Laikas skirtis.

3. Ar tau nuoširdžiai patinka tavo partneris, o jam nuoširdžiai patinki tu?

4. Ar jauti seksualinę trauką savo partneriui?
Daug žmonių sako, kad svarbiausia asmenybė, o ne tai, kas matoma išorėje. Nagi žmonės… Fizinis potraukis yra santykių būtinybė. Jeigu nėra kibirkšties ir jaudulio, nėra prasmės būti kartu.

5. Ar partnerio elgesys apsunkina buvimą įsipareigojus? Ar jis ketina pasikeisti?
Jeigu partneris elgiasi taip, kaip jums nepriimtina, tuomet laikas permainoms. Stengtis toleruoti tai, kas neatitinka jūsų įsitikinimų, žaloja jūsų savigarbą.

6. Ar matote save, kai žvelgiate į partnerį?
Tai susiję su suderinamumu. Jeigu jūs nederate vienas su kitu, greičiausiai laikas ieškoti to, su kuriuo tinkate.

7. Ar gerbiate vienas kitą, kaip individą?
Jokios pagarbos = Jokių santykių

8. Ar jūsų partneris yra jums gyvybiškai svarbus?
Svarbu, jog partneris į jūsų gyvenimą įneštų savo indėlį. Štai kodėl jūs jį vertinate. O gal tai yra atvirkščiai, ir jaučiate, kad kova vardan santykių nesukels didelių nuostolių? Jeigu jaučiate, kad išsiskyrę neprarasite daug, geriau viską mesti. Greičiausiai vėliau rasite tą, kuris bus gyvybiškai svarbus ir nenorėsite jo palikti.

9. Ar jūsų santykiuose yra pakankamai erdvės ir atleidimo?
Nė vieni santykiai nėra tobuli ir tikrai bus akimirkų, kada vienas kitam minsite ant kulnų. Tai normalu. Tačiau kai nėra asmeninės erdvės ir atleidimo, santykiuose meilę pakeičia pasipiktinimas. Tokiu atveju lieka viena išeitis: viską baigti.

10. Ar jūs su partneriu turite bendrų tikslų ir svajonių?
Jeigu neplanuojate kartu savo ateities, kažkas ryškiai negerai. Ar reikia tolimesnės užuominos?

Šaltinis: lifehack

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.