10 būdų, kaip išlaikyti jo meilę tau

Jis nori būti tavo superherojumi, tad leisk jam juo būti.

Dauguma vyrų neapgaudinėja savo moterų tik todėl, kad jų nebemyli. Jie būna neištikimi, nes nori įvairovės savo seksualiniame gyvenime.

Kai kurie skundžiasi, kad jiems nuobodu, kad jie nori būti dievinami savo antrųjų pusių. Kartais jie teigia, kad nori savo laisvės ir jiems nusibodo nuvilti savo partneres. Jis nori turėti tokią partnerę, kuri savo gyvenimo prioritetu laikytų savo vaikiną, o jeigu jis ryžtasi neištikimybei, reiškia, kad nelaiko savęs tavo prioritetu. Kartais būna taip, kad tiesiog šnekate kitomis meilės kalbomis, todėl partneris nusuka į kairę.

Kad ir kokia jų neištikimybės priežastis, vyrai nori būti vertinami ir jaustis gerbiami. Jiems skaudu, kai nuvilia savo antrąsias puses, tad superherojaus vaidmuo jos gyvenime – jų didžiausias troškimas.

Štai, kaip gali priversti jį susilaikyti nuo neištikimybės.

  1. Inicijuok seksą.

Vyrai seksą asocijuoja su aistra ir geiduliu. Padėk savo vyrui pasijausti geidžiamu. O tai išreikšk fiziniu būdu.

  1. Būk atvira eksperimentams.

Labai greitai ilgalaikiuose santykiuose priprantama prie rutinos, o baimė išbandyti naujus dalykus tik didėja. Leiskite savo vyrui pabandyti naujas sekso versijas su jumis. Jeigu nesileisite į šį nuotykį jūs, atsiras kita moteris, kuri užims jūsų vietą. Nesiūlome rinktis ar skatinti būdų, kurie jums nėra priimtini, bet paprasti maži dalykai tik sustiprins jūsų meilę.

  1. Netapk per daug valdinga. 

Kartais, net nepastebime, kaip santykiuose pradedame kontroliuoti kitą žmogų. Norime priimti sprendimus, kurie atrodo geriausi mums. Tokiu būdu skatiname destruktyvius įpročius, kurie gadina santykius. Skundai, kritika, kaltės suvertimas, grasinimai, bausmės ar papirkinėjimai – šie veiksmai yra tie, kurių reiktų vengti kiekvienuose santykiuose.

  1. Leisk jam suprasti, kad jis tau yra svarbus.

Kartais, kai moterys „gauna“ vaikiną ir už jo išteka, pradeda gyventi keistai saugų gyvenimą. Nepamirškite, kad santykiai yra savanoriškas dalykas, ir bet kuris iš jūsų santykius gali palikti kada tik užsimanęs. Padidėjęs skyrybų skaičius rodo, kad santykiuose jaustis saugiai neužtenka. Juos reikia palaikyti, norint gyventi ilgai ir laimingai.

  1. Leisk jam turėti asmeninio laiko.

Kai kurie vyrai būna neištikimi, nes per daug įsitraukia į santykius ir pamiršta savo poreikius. Leiskite savo vyrui turėti asmeninio laiko, kurį jis gali skirti sau. Nemanipuliuok pasakymais „Oi, vaikinų vakaras…“ Juk merginos susiėdusios su draugėmis elgiasi taip pat. Tą laiką, kurį jis išnaudoja laisvalaikiui ar santykiams su draugais, tu praleisk taip pat naudingai. Nevaržyk jo laisvės (kad ir kaip keistai tai skamba).

  1. Atsargiai elkis su savo emocijomis.

Galime tai laikyti privalumu, bet juk visi puikiai žino, kad moterys savo emocijas geba atskleisti net nekalbėdamos. Jos spinduliuoja pyktį, įniršį, liūdesį ir nusivylimą, kurį greitai pagauna antroji pusė.

Vietoj to, kad tai priimtų, kai kurie vyrai renkasi ieškoti kito žmogaus, kuris juos dievintų taip, kaip galbūt tu tai darei anksčiau. Nepamirškite parodyti ne tik tai kaip jis jus nuvilia, bet ir kada nušviečia jūsų pasaulį naujomis spalvomis.

  1. Jūsų santykiai – jūsų prioritetas.

Kai vyrai pradeda romaną su kita moterimi, dažniausiai moteris taip pat turi „romaną“, kuris nėra susijęs su seksu. Tai labiau socialinis „romanas“. Jo metu prioritetu tampa vaikai, darbas, sergantis giminaitis, labdara ar bet kas, kas vyrą ir santykius nustumia į antrą vietą.

Jūsų su vyru santykiai turi būti jūsų svarbiausia gyvenimo užduotis. Juk norite, kad jie tęstųsi amžinai, tiesa? Kiti dalykai išblės, o santykiai liks, tad būkite atsargios.

  1. Išmokite jo meilės kalbą.

Yra penkios pagrindinės meilės kalbos, kurios skiriasi savo išraiška. Vienai svarbu išsakyti žodžiai, kitai – atlikti veiksmai, trečioji įprasminama dovanomis, ketvirtajai svarbus praleidžiamas laikas kartu, o penktajai – fizinis kontaktas. Svarbu išsiaiškinti, kuria meilės kalba šneka jūsų mylimasis, ir ją nuolat vystyti.

  1. Raskite jo santykiams būdingus bruožus.

Nežinau, kaip tai paaiškinti ir apginti, bet kai kurie vyrai tiesiog yra įsitikinę, kad jų genuose yra užkoduotas tikslas permiegoti su kuo daugiau moterų. Jeigu jūsų vyro santykių istorija pasižymi būtent taip, nesvarbu, kad ir ką bedarysite, nesustabdysite jo nuo įsitikinimų. Geriausias patarimas – atpažinti šį bruožą kuo anksčiau ir tai padėti ant staliuko.

Jeigu perskaitėte šį straipsnį ir galvojate, o kaip gi jis? Ką jis turi daryti, kad išlaikytų mane šalia savęs? Rašiau šį straipsnį moterims, nes susiduriu su daugiau nuo išdavystės kenčiančių moterų nei vyrų, tad mielosios, tai jums.

Jeigu jaučiatės nelaimingos, o santykiai griūna, nebeskite pirštu į savo vaikiną/vyrą ir neverskite visko jam. Pažiūrėkite į veidrodį ir pagalvokite, kas kelia šį chaosą. Jeigu nori kažko kito, nei tavo vyras sugeba duoti tau, paprašyk jo, o jeigu viską turi – nuostabu! Visada ieškok sprendimo aplink.

Šaltinis: yourtango

 

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.