Patirtis: Prieš ir po sekso

Patirtis: Prieš ir po sekso

Seksas yra nuostabus. Mes esame tik žmonės, tad nėra nieko blogo tuo mėgautis. Gaila, bet kiek iš mūsų ranką prie širdies pridėję pasakytų, kad nėra patyrę nieko keisto ir gluminančio, kai turėjo išgyventi romantiškiausią vakarą? Nuo netikusių prezervatyvų iki būtino dušo seanso… Yra daug dalykų, kurių žmonės nenori prisipažinti ar papasakoti, nes tai yra jiems labai gėdinga. Bet kokiu atveju, štai keli prieš, per ir po nutikimai.

Negali patikėti savo sėkme. Šis vaikinas yra Tomo Cruzo kopija, o tu jauti įvairius nemalonius kvapus sklindančius iš tavo burnos. Alkoholis, cigaretės ir dar velniai žino kas. 

Nepaisant to, tau šis nuotykis su Tomo kopija – garantuotas. Viskas primena malūną. Miltų dūmai pasklinda, kai važiuoji namo taksi. Vienas nuo kito neatitraukiate rankų. Jeigu jau taksi viskas kaip pasakoj, tai kaip viskas bus, kai nusigausite į jo namus? Tas netikras pasitikėjimas savimi, sukeltas alkoholio taurelių, tave kaitina. Ha, kas galėjo žinoti, kad gali taip nešvankiai kalbėti? Net taksi vairuotojas piktai tave nužiūri per veidrodėlį… Vos tik įbėgate į jo namus, rūbai skraido po visą teritoriją. Seniai nesimylėjai, tad esi pasiruošusi uždainuoti. Na, gal dar teks palaukti, nes suvalgyto kebabo ar šio vaikino kambario tvaikas verčia tave žiaukčioti. O gal tai tik nevykę tavo oralinio sekso įgūdžiai. Bet kokiu atveju, šis vaikinas, atrodo, tuo mėgaujasi.

Dabar tavo eilė. Esi susijaudinusi ir laiminga, nes pasiekei savo maksimumą. Gaila, bet ta laimė labai greitai išblėsta, nes vaikinukas net nežino, kur rasti klitorį. Paskutines 10 min. jis agresyviai trynė savo veidą tau į tarpkojį, tad greičiausiai tau reikės važiuoti į ligoninę. Ar labai blogai pasakyti vaikinui, kaip reiktų dirbti su vagina? Mergina nieko nesakydama patenkina vaikiną, o jis šitaip atsidėkoja? Kas belieka? Tikėtis kad jis geriau dirbs su savo aparatu, kai reikalai pasisuks vaginalinio sekso link.

Buvo ir geriau. Jo alsavimas tave gąsdina, tad tikiesi, kad jį bet kurią minutę ištiks infarktas. Faktas, kad sumokėjai už taksi ir dar ryte turėsi gėdingai palikti jo butą, tave erzina. Tai jau darosi nuobodu. Tau jau gana, bet vis tiek tęsi ir vaidini orgazmą, kad nesudaužytum vaikino ego. Vaikinai, kuriuos turėjai savo gyvenime buvo linkę baigti anksčiau? Tik ne šią naktį. Pagaliau jis išleidžia paskutinį atodūsį ir tu nurimsti, nes tai pagaliau baigėsi. Tau norisi verkti, tad bėgi į vonią nusiraminti ir palysti po šaltu dušu.

Dabar būtų pats laikas pasiglaustyti ir pabūti ramiai, bet toje lovoje gulėti ir ryte jausti kietą penį įremtą į tavo nugarą… vėl… baisu… Jūs pasiklojote lovą, tad turi atsigulti šalia. Kas bus tas, kuris apkabins vienas kitą iš nugaros? Tikėkimės, kad jam tave apkabinus nesinorės pačiupinėti tavo krūtinės. Kas būtų dar keisčiau už visą tai, kas įvyko – jo mama įžengianti į kambarį. Kadangi visi alaus burbuliukai jau išgaravo, pagaliau pastebi, su kuo išėjai iš klubo… Šis vaikinas greičiausiai dar gyvena su tėvais. Makiažas nubėgęs, nematai, kur voliojasi tavo apatiniai, o dar ir kontraceptikus pamiršai turbūt išgerti. Kas žino, gal jis bus geras tėtis?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.