N-18: Kaip po sekso vėl sujaudinti merginą?

Seksas yra puikus. Ne, seksas yra nuostabus. Tiesą sakant, išbraukite tuos pirmus sakinius. Seksas yra fenomenalus! Nėra jokio kito būdo, kaip tai galima apibūdinti, o taip pat ir nėra nieko, kas galėtų pakeisti tą jausmą. Na, nebent dar daugiau sekso!

O žinai, kas dar yra fenomenalu? Kai tu sugebi sujaudinti merginą po nuostabios sekso sesijos tokiu būdu, kuris veda į dar vieną aistringą fenomeną. Nemanei, kad gali būti geriau? Na, klydai drauguži. Štai kokie tolimesni veiksmai gali tau garantuoti dar vieną puikų nuotykį.

1. Padaryk jai masažą

Tai taikliausia strėlytė į moters ego (taip, mes irgi tokį turime, tik labiau fiziniu būdu). Vos po sekso mergina yra pavargusi dėl daugelio priežasčių. Nesakau, kad vaikinas nebūna pavargęs, bet masažas labai padeda nuimti įtampą ir atpalaiduoja raumenis. Parodyk, kad ją vertini ir nori ja rūpintis. Tavasis estrogenas tikrai pakils greitu metu!

2. Sakyk jai komplimentus

Komplimentais pamaloninsi moters sielą. Pasakyk, kaip tau buvo gera, kokia ji buvo šauni ir sakyk tai ne todėl, kad kažko nori, o todėl, kad tai tiesa. Po tokių žodžių gali stebėti, kaip jos veidas prisipildo pasididžiavimo. Ji norės tai pakartoti dar ir dar, ir dar… Kalbėdamas apie ją pridėk keletą detalių, patikslinimų, kuriomis dalimis mėgavaisi labiausiai, o tada lauk pakartojimo.

3. Aprenk ją savo marškinėliais

Vietoj to, kad ji vos iš karto šoktų į savo suknelę, duok jai vienus iš savo laisvų marškinėlių. Tobuliausias variantas – šiek tiek permatomi, papurkšti tavo mėgstamiausiais kvepalais, laisvėjantys ir pusiau dengiantys sėdmenis. Moterims dėvėti vyrų drabužius patinka. Tuo metu jas užvaldo nesuprantamas jausmas, kuris jas tiesiog jaudina ir žadina seksualumą. Patarimas: sakyk jai, kad savo apatinius paliktų nuošaly, nes tavo marškinėliai nori kontakto tik su jos oda. Jai tai patiks.

4. Prisiglausk

Kai abu baigiate ir esate nuvargę, gulėkite kartu. Nesvarbu, kaip tai bevadinsi, esmė ta pati. Laikyk ją arti, gulėk jos glėbyje, apkabink jos liemenį, o galvą laikyk padėjęs ant jos kojų… Nesvarbu kaip, bet jūs esate tarsi vienas žmogus. Moterims patinka jaustis geidžiamomis, kad jomis rūpinasi ir jas myli. Parodyk, kad jūsų santykiai nėra tik seksas, bet taip pat ir visą kitą, kas gali vesti iki to… Ha!

5. Pirštų triukai

Žinai tą poziciją, kai ji guli tavo glėbyje, o tavo ranka vis slenka jos juosmeniu? Nesustok to daryti. Tiesą sakant, išnaudok tai. Savo pirštais palikinėk nematomas žymes ant jos odos. Pirmyn ir atgal braukdamas pirštais kurk nematomus lobių žemėlapius. Pirštų galiukais vos liesdamas jos odą sukelsi jai šiurpuliukus, kurie sukels jai norą šokti ant tavęs jau tą pačią minutę.

6. Liesk ją

Kol tavo pirštai klaidžioja merginos nugara, leisk juos žemyn. Liesk jos liemenį, o kartais paerzindamas ir žemiau. Daryk tai lėtai ir švelniai. Išlaikyk stabilų ir ramų ritmą. Papildomam efektui – bučiuok jos pilvą.

7. Įjunk muziką

Muzika gali būti ir naudinga, ir nelabai sekso metu. Bet po jo – ji nuramina, sulėtina kvėpavimą ir leidžia atsipalaiduoti. Įjunk ramią ir jaudinančią muziką. Gal merginos mėgstama daina ją privers šokti, o vėliau griūti atgal į lovą.

8. Pavalgykite

Seksas pažadina alkį. Alkį maistui. Atrodo, kad galėtumėte suvalgyti visą viščiuką ir dar daugiau… Užsisakykite picą į namus ar pasigaminkite sumuštinių. Tai gali būti bet koks maistas, svarbiausia, kad jis tik judviem. Aistra maistui prilygsta ir seksualinei aistrai. Neaišku kodėl. Bet moterims patinka stebėti valgantį vyrą. Gali gamindamas sumuštinius ją priversti stebėti tave, o netyčia išsiterliojęs padažu leisk jai jį nulaižyti. Po šito – jokio sustojimo nebus.

9. Atidaryk alkoholio butelį

Seksas pažadina ne tik alkį, bet it troškulį. Taip, jūs galėtumėt ir turėtumėt gerti vandenį, bet kelios alaus skardinės ar šampano taurė tinka gražiam ir švelniam tostui. Tai gali būti kažkas juokingo, ištvirkusio ar tiesiog nuostabaus sekso komplimentas. Kam rūpi? Tiesiog tai darykite kartu. Dar be to, ji matydama, koks esi atsipalaidavęs šalie jos, norės jaustis taip pat. Sekso maratonas ne už kalnų…

10. Kartu prauskitės duše

Esate išsidarkę ir prakaituoti, o tuo pat metu skatinate antrą raundą. To sprendimas – maudynės kartu. Abiejų jūsų kūnai sušlampa, dušo želė padengia jus slidžiu sluoksniu, glamonėjate ir prausiate vienas kitą… artėja audra! Vaje…

Nesivaržyk!

Šaltinis: mensxp
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.