Moterys nori, kad vyrai tai žinotų

Moterys nori, kad vyrai tai žinotų

Kai reikalai pasisuka sekso pusėn, dažnai žmonės susipainioja. Mes nepakankamai apie tai kalbamės, o ir neatviraujame apie tai per daug. Neatskleidžiame savo norų ir aistrų. Aš kalbu ir apie vyrus, ir apie moteris. Štai keli patarimai vyrams, kuriuos moterys nori, kad jie žinotų.

1. Paklauskite, ką mes mėgstam

Kiekviena moteris yra skirtinga ir mėgsta skirtingus dalykus. Kiekvieną užveda skirtingi dalykai, o ir sekso pozos ne visos mums tinka. Nebūkite drovūs ir prabilkite apie tokius dalykus. O jeigu mes dar nieko nepasakėm pačios, paklausk!

2. Sujaudinkite mus kitais būdais

Paprastas patarimas: būkite iniciatyvūs. Sakykite, kad esame gražios, kad esame protingos. Parodykite, kad mus vertinate. Tai moterims pakelia nuotaiką ir sužadina jų jausmus iki pat gelmių. Tai jaudina taip pat kaip ir prisilietimai, bučiniai. Lengvai, gražiai ir paprastai. BOOM! Mes jau čia.

3. Preliudija nėra visa ko pagrindas

Žinoma, tai visa ko pradžia, bet kai kurioms iš mūsų, preliudija nėra kelias į orgazmą. Seksas nėra tik malonumas. Vaikinai turi suprasti, kas tinka jų partnerėms, o kas ne. Lygiai taip pat ir moterys turėtų dalintis savo įžvalgomis. Pakalbėkite apie tai, kas jums tinka labiausiai.

4. Pažinkite klitorį

Klitoris yra jautriausia moters erogeninė zona, todėl kiekvienai moteriai turi būti skirtinga šios zonos stimuliacija.

5. Vyro orgazmas nereiškia sekso pabaigos

Tiesą pasakius, kartais tai byloja tik apie pradžią. Tikrai nėra blogai, jeigu kartais paklausi savo partnerės ar ši taip pat patyrė orgazmą. Jeigu gauni neigiamą atsakymą, užtikrink, kad gautum visagalį TAIP!

6. Orgazmo suteikimas yra tiesiog malonus

Vyrukai, ar kada nors jūsų mergina yra jus apdovanojusi orgazmu ir nieko už tai neprašė mainais? Kartais yra tiesiog malonu duoti, o ne gauti. Nepamirškite to ir pasinaudokite šiuo patarimu patys.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.