Mokslininkai paskelbė: kavos gėrimas mažina krūtinę

Ką?!
 
Na, dabar bent jau aišku, kodėl aš esu plokščia kaip 10-metis berniukas – dievinu kavą, geriu ją kibirais.
 
Dėl visko kaltos kavinės, siūlančios kavą išsinešimui!
 
Švedų mokslininkai ištyrė, kad moters krūtinė mažėja priklausomai nuo suvartojamo kavos kiekio.
 
(Negi mokslininkams nebeliko svarbesnių darbų? Tarkim tirti vėžį, ieškoti vaistų?)
 
Labai patyrusi onkologė Helena Jernstroem tyrė ar tikimybė susirgti krūties vėžiu yra didesnė moterims, turinčioms didesnio dydžio krūtinę. Ir taip atrado sąsają tarp kavos ir krūtų. Kad ir kaip liūdnai skambėtų tas krūtinės mažėjimas, tačiau tuo pačiu tyrimu buvo nustatyta, kad moterims, išgeriančioms 3 puodelius kavos per dieną, ženkliai sumažėja tikimybė susirgti vėžiu.
 
Šio tyrimo metu stebimos buvo 270 moterų. Ir paaiškėjo, kad maždaug pusė jų turi geną, kuris ir lemia krūtinės mažėjimą jei geriama daug kavos.
 
Ačiū Dievui, dr. Jernstroem nuramino: „Krūtinė pamažės, tačiau tikrai nepradings visai.“
 
Ir dar pridūrė: „Turiu nuvilti visus, kas dabar galvoja, kad pagal moters liemenėlės dydį galima nuspręsti kaip stipriai ji mėgsta gerti kavą. Liemenėlė turi du kintamuosius dydžius: apimties aplink torsą ir kaušelio. Taigi vien pažiūrėjus į etiketę ar moterį – tiesa neišaiškės.“
 
Gera žinia dar ir tai, kad vyrams labai patinka didžiulė krūtinė tėra mitas. Taigi, net ir mes, turinčios mažytes krūtis, galime toliau su pasimėgavimu gerti savo mėgstamą Latte su mėtų sirupų. Ar kokiu kitu.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.