Lovos reikalai: saulės šviesa gali pagerinti vaikino gebėjimus lovoje?

Lovos reikalai: saulės šviesa gali pagerinti vaikino gebėjimus lovoje?

Rytinis seksas yra daug geresnis žadintuvas nei puodelis kavos. Tai pats natūraliausias būdas, norint pabusti ir pražvalėti.

O! Štai ir dar viena priežastis, kodėl rytinis seksas yra naudingas: pasak atliktų tyrimų, seksas šviesiu paros metu gali padėti vyrams patobulinti savo gebėjimus lovoje.

Tyrimams Sienos universitete prireikė 38 vyrų su žemu libido lygiu. Pusei iš jų dvi savaites buvo duodamos „rytinės šviesos dozės“. Tai reiškia, kad pusė vyrų rytus sutiko su ryškiais saulės spinduliais. Kita pusė – atvirkščiai. Rezultatai rodo, kad vyrai, kurie mėgavosi saulės spinduliais, seksualinį pasitenkinimą įvertino 6,3 iš 10 balų (šiame tyrime „seksualinis pasitenkinimas“ reiškia seksualinį potraukį). Tai buvo didelis šuolis nuo pradinių rodmenų, kuomet jų žemas libido nebuvo paviešintas saulės spinduliams.

Kita vyrų grupė, kuri mėgavosi rytais prieblandoje, parodė daug prastesnius rezultatus. Iš 10 potraukis buvo įvertintas 2,7 balo. Šis rodiklis beveik nesiskiria nuo pirminių duomenų.

Profesorius Faglioni – pagrindinis tyrėjas – teigia, kad ryški šviesa turi daug privalumų seksualiniam gyvenimui. Vienas iš pagrindinių paaiškinimų gali būti toks, kad „šviesos terapija“ teigiamai veikia centrinę smegenų dalį, kuri atsakinga už testosterono lygį.

Aukštas testosterono lygmuo ne tik kelia žmogaus libido, bet taip pat ir sumažina „atsistatymo periodą“ miegamajame. Moterys norės apie tai pasvarstyti, nes šviesos spinduliai padės greičiau atsigauti po patirto orgazmo ir greičiau pradėti antrą raundą.

Profesorius Faglioni pateikia dar vieną situaciją, kuomet šviesa tiesiogiai yra susijusi su žmogaus seksualiniu gyvenimu.

Sezoniškumas lygiai taip pat kontroliuoja žmogaus seksualinį aktyvumą. Šaltaisiais metų laikais saulės spinduliai nėra tokie aktyvūs, todėl ir žmogaus seksualinis gyvenimas kiek sulėtėja, nes sumažėja gaminamo testosterono lygis. Atvirkštinis veiksmas vyksta ir karštaisiais metų laikotarpiais, kuomet saulės spindulių intensyvumas yra aukščiausioje skalėje.

Seksas rytais atviroje saulės šviesoje kelia testosterono lygį, tad suaktyvėti galima net ir žiemos metu. Ryte.

Gaila, bet šviesos terapija yra dar tik bandomosiose fazėse. Profesorius teigia, kad jeigu šviesos terapija bus tiriama plačiau, ji gali padėti žmonių seksualiniam gyvenimui dideliu mastu.

Ką tai reiškia? Pasistenk ignoruoti mylimojo rytinį burnos kvapą ir vietoj to kaip reikiant pasimylėk!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.