Keletas priežasčių, kodėl moterys dejuoja sekso metu

Keletas priežasčių, kodėl moterys dejuoja sekso metu

Keletą naktų per savaitę vis girdžiu savo besimylinčius kaimynus. Iš pradžių maniau, kad tai vienas iš jos lojančių šunų, bet vėliau supratau, kad tai mano kaimynė, dejuojanti iš malonumo. Taip pat girdėjau ir jos vaikiną, trankantį jos užpakalį ir verčiantį ją dejuoti dar stipriau. Man kilo noras surėkti „Kas tavo tėtušis?!“, bet tai būtų nederamas elgesys, tad tiesiog keletą kartų kumščiu patrankau į sieną.

Staiga susimąstau. Ar jie girdi mano dejones, kai pas mane užsuka (retai) koks nors vyrukas? Ar aš dejuoju? Tikrai taip. Ar jie tai girdi? Net neįsivaizduoju. Bet tikrasis klausimas yra: Net jeigu jie ir girdi, ar galėčiau aš nedejuoti? Kas verčia moteris klykauti ir rėkauti sekso metu? Viską sudėliojau į 10 priežasčių. Tikriausiai praleisiu vieną ar dvi, bet visos šios paremtos asmenine mano ir kitų moterų patirtimi.

1. Automatinis atsakas į malonumą

Vienas iš dažniausių paaiškinimų – tai tiesiog atsakas į malonumą. Kaip gilus atodūsis, kai panyri į šiltą vonią. Sekso metu patiriami malonumai mus verčia reaguoti tokia forma, kurios sukontroliuoti negalime.

2. Automatinis atsakas į skausmą

Žinoma, moterys dejuoja ir tada, kai joms skauda. Jeigu vyras pradeda kiek šiurkštesnius žaidimus, normalu, kad sudejuosi iš skausmo, tokiu pačiu garsu kaip ir iš malonumo.

3. Grįžimas į akimirką

Bėgant dienai sunku pamiršti visą stresą ir galvoti apie teigiamus dalykus. Net sekso metu kai kurios moterys negali atsipalaiduoti ir jų smegenis užvaldo tos pačios blogos mintys. Dejonės kiekvieną moterį grąžina į realybę ir primena apie tai, ką gi ji dabar veikia. O ji juk mylisi. Dejuodama moteris pamiršta savo negandas ir grąžina mintis į čia ir dabar. Ten, kur ir turėtų būti.

4. Priversti partnerį jaustis geriau

Ar kada nors teko mylėtis su žmogumi, kuris sekso metu buvo tylus it žemė? Na… būkime sąžiningi, tai kiek nuvilia. Turėjau vieną partnerį, kuris niekada nedejavo sekso metu. Visada galvodavau, kad dariau kažką ne taip, kad jam nemalonu (nors buvo labai malonu) ir šiaip tyloje labai nejauku.

Dejonės leidžia partneriui suprasti, kad jis/ji daro viską tinkamai. Sekso metu įsijungia visos žmogaus juslės, tad garsai neturėtų būti ignoruojami. Patikėkite, vyrams moterų dūsavimai patinka ir juos tai jaudina, tad netylėkite.

Tiesą pasakius, net neįsivaizduojate, kaip vyrai reaguoja į moters dejones ir nešvankius žodžius. Jeigu nešvankiose kalbose jums sekasi sunkiau – dejuokite dar garsiau, bet erotiškesniu būdu ir natūraliai.

5. Pakeisti jo seksualinį ritmą

Jeigu galvojate, kad dejonės prilygsta žodžiams – tikrai neklystate. Jeigu dejuojate iš malonumo, vos tik vyrukas ką ne taip padarys, galite dejones paversti į kiek keistesnius garsus… būtent tada jis pakeis savo taktiką ir sugrįš prie to, kas yra malonu jums. Tai būdas vesti vaikiną tinkamu keliu.

6. Viską paspartinti

Kai kurie vyrai taip stipriai yra veikiami garsų sekso metu, kad kuo daugiau jiems duosi, tuo greičiau jie pasieks orgazmą. Pripažinsiu, esu keletą kartų suvaidinusi orgazmą, bet tik todėl, kad vaikinas pasiektų savąjį.

Pasitaiko, kad seksas trunka taip ilgai, jog norisi, kad viskas greičiau pasibaigtų. Kad ir kaip norėtume galvoti, kad seksas visuomet yra tobulas – taip nėra. Dejonės gali pagreitinti vyro orgazmą tuomet, kada to labiausiai reikia.

7. Viską sulėtinti

Žinoma, jeigu žinai, kaip tai daryti tinkamai, gali pakeisti kūno ritmą ir savo dejones, kad partneris per daug įsiaudrinęs pristabdytų ir nebaigtų anksčiau negu reikia. Jeigu pasitaiko partneris greituolis, dejonės gali viską pristabdyti ir padėti abiem pasiekti orgazmą kartu.

8. Kad būtų karščiau

Seksas yra karštas, šlapias ir netvarkingas. Jį padarius triukšmingu, garsiu ir laukiniu – viskas tik sustiprės.

9. Jį įkaitinti dar labiau

Jeigu vaikinui sunku įsijausti ir pajausti nuotaiką, švelnus malonus dejavimas jam bučiuojant tavo kaklą gali viską ištaisyti. Švelnios dejonės prieš nusiimant drabužius įkaitins jūsų abiejų kūnus, privers pasinerti į tvyrančia nuotaiką ir pulti vienas kitam į glėbį.

10. Nes tyla žudo nuotaiką

Galiausiai, moterys dejuoja todėl, kad negali pakęsti tylos. Ir tai tikra tiesa. Dar be to, išlikti tyliam reikalauja daug daugiau pastangų, negu norint paleisti laukinį save.

Netylėkite ir išreikškite savo malonumą. Negi tau nepatinka, kai jis dejuoja tau?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.