Kaip pasiekti didįjį „O“, jeigu kūnas tau nepadeda

Nesijaudink, tu nesugedai. (Jeigu taip galima sakyti)

Daugeliui žmonių, orgazmas yra viso ko prasmė, aistros pilname lytiniame akte. Tačiau kitiems – tai tik bonusas, kurį jie gauna suartėdami su savo partneriu.

Jeigu tau tai tik glaistas ant torto, o gal pagrindinis patiekalas, atmink, kad viskas gali eitis ne taip, kaip planavai. O ypač mieloms merginoms.

Pasitelkiant mokslo pagalbą, nustatyta, kad moterims pasiekti orgazmą neužtenka nervų galūnėlių ten apačioje. Visą tai labai stipriai priklauso ir nuo smegenų veiklos. Būtent daugeliui moterų tai reiškia dažnai komplikuotą ir varginantį orgazmą.

Tinkamas laikas, pozityvus mąstymas ir visą tai, kas dedasi moters galvoje, turi susilieti į vieną. Kas tikrai nedera šiame kontekste, tai darbo sukeltas stresas, verkiantys vaikai, neapmokėtos sąskaitos ir visą kitą, kas tikrai nėra seksualu.

Ka gi galima daryti, kad tai pasikeistų?

Pirmiausia, svarbu suprasti, kad jeigu nepatiri orgazmo, tai nieko baisaus. Dauguma moterų su tuo susiduria. Tiesą sakant, 1 iš 3 moterų susiduria su orgazmo sunkumais. Tad jeigu plauki šiuo laivu ir tu, esi ne viena,

Antra, tikriausiai apsunkini save nereikalingais dalykais siekdama pasirodyti. Siekdama pasirodyti partneriui, tik apsunkinsi situaciją ir sukelsi nereikalingą įtampą. Žvelk į viską paprasčiau ir atsipalaiduok.

Galiausiai, niekur nepajudėsi ir nenueisi tolyn, jeigu nuolatos galvosi apie tai, kodėl tau nepavyksta pasiekti orgazmo ir ką galbūt darai ne taip. Netapsi geresne, jeigu visada save kritikuosi ir spausi. Tai ne šachmatų žaidimas, kur vienas blogas ėjimas sugadins visą žaidimą. Tu ir tavo partneris esate kartu, todėl mėgaukis laiku, kurį leidžiate kartu.

Jeigu orgazmas tau yra tarsi neatrasta planeta, gal verta pasitikrinti pas specialistus, o jeigu tai tik laikina, atsikratyk aplinkui supančio streso ir pasinerk į pozityvą.

Šaltinis: yourtango
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.