Ar jis nutuokia, jog Tu tik vaidini savo didįjį „O“?

Vertė Ligita Malinauskaitė, womenshealthmag.com

Veikiausiai didžioji dauguma moterų yra bent kartą gyvenime suvaidinusi savo orgazmą, tačiau kyla klausimas „kodėl?“ ir ar tai darydama ne tik apgaudinėja partnerį, bet ir pačią save? Yra daugybė priežasčių kodėl mes suvaidiname savo orgazmus: galbūt tu įžeisti jo sugebėjimų, nenori sumenkinti vyriškojo ego arba tiesiog žinai, jog tai neįvyks, todėl tenka pasitelkti savo aktorinius sugebėjimus ir priversti jį patikėti, jog prieš kelias sekundes išgyvenai patį geriausią seksą savo gyvenime.

Ar vyrai nutuokia?

Vyrai nėra kvaili ir keletas aimanų tikrai nepriverčia jo tikėti jūsų palaima. Užsienio tinklalapis MensHealth.com neseniai atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, jog apklausus daugiau nei 100-tą vyrų, 60% iš jų tikino supratę, jog moterys tik vaidina savo orgazmus. Tas pats tyrimas įrodė, jog 72% vyrų mano, jog suvaidinti orgazmą yra labai netaktiška ir nesąžininga jo atžvilgiu.

Ar tai pagerina santykių kokybę?

Vienareikšmiškai ne! Galbūt vertėtų labiau gerbti savo partnerį ir pasakyti jam tiesą, žinoma, tiesa turi būti atskleista laiku ir su tam tikra emocija, venkite jam tai pasakyti ginčo metu – tai gali tik ne tik dar labiau įžiebti ginčą, tačiau išgirdus tokį pareiškimą, rodos, jog „kelio atgal“ nebėra. Taigi, gal geriau visa tai pasakyti ramiai susėdus ir paieškoti būdų kaip galėtumėte lovos reikalus pakelti į kitą lygį?

Kas galėtų pagerinti seksą ir pasiekti tikrąjį orgazmą?

Jei visgi į savo miegamąjį norite grąžinti palaimą ir tikrus malonius jausmus, teks pripažinti tiesą. Paklauskite savęs : ar Jūs pati žinote kodėl sekso metu nepatiriate orgazmo? Jei taip, kodėl nepapasakojate apie savo seksualines fantazijas savo antrajai pusei? Taip, kalbėti apie dalykus, kurie yra intymus – pakankamai sunku, tačiau niekas kitas, kaip tik Jūsų antroji pusė gali Jums padėti nebevaidinti ir patirti tikrąją palaimą. Tačiau, jei pati nelabai suvokiate kodėl nepatiriate orgazmo, vertėtų patyrinėti save ar net kreiptis į ginekologus.

Ar kaltas tik jis?

Gydytoja – seksologė Debra Laino tikina, jog moters orgazmai priklauso ne tik nuo partnerio pastangų, bet ir nuo pačios moters psichologinės ir emocinės būsenos, taigi gal vertėtų pirmiausia paieškoti problemų savyje? Pagalvokite „kodėl kilo mintis vaidinti savo orgazmus?“, ar tai mano ar ir partnerio kaltė, o gal jūsų aistrą „suryja“ kasdieninis stresas ar kiti faktoriai?

Nevertėtų skubėti daryti išvadų – ties šios problemos sprendinio eikite palengva ir nepamirškite bendrauti su savo partneriu, tik šį kartą – be jokios vaidybos

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.