9 dalykai, kurie yra seksualūs vyrams

9 dalykai, kurie yra seksualūs vyrams

Seksualumas yra daug daugiau nei grožis. Tai, kas vienam atrodo seksualu, kitam gali neatrodyti – ir atvirkščiai.

Tarp patrauklumo ir socialinio statuso/finansinės padėties yra didelis santykis. Gražiai atrodyti ir būti sveiku kainuoja didelius pinigus. Tuos, kurie turi daugiau pinigų, laikome daug gražesniais ir mielesniais akiai, nei tuos, kurių statusas nėra toks ryškus. Dažniausiai atkreipiame dėmesį į tuos, kurie gali suteikti mums patogesnį gyvenimą, ir tikime tais, kurie spinduliuoja įgimtą gėrį,

Kaip ten bebūtų, patrauklumas ir seksualumas nėra tas pats. Seksualumas yra įsivaizduojamas.

Yra daugybė neseksualių savybių, kurios moteris vyrams daro, atvirkščiai, seksualumo objektais. Merginos, jeigu jūsų vyras nelaiko jūsų seksualia dėl šių priežasčių, pats laikas pasiieškoti kito. Vaikinai, jei tai jums nėra seksualu, tikriausiai turėtumėte pakeisti savo mąstymą.

Sakyčiau, kiekvienam savo, bet tikrai gailėsitės, jeigu nesugebėsit vertinti moters dėl teisingų priežasčių.

  1. Jos eisena

Meskite tuos užpakalio kraipymus iš galvos. Mes ne apie tai.

Tai nesusiję su tuo, kaip ji vaikšto iš tiesų. Tai susiję su jausmu, kurį jauti jai vos įžengus į kambarį. Jauti kambaryje vibraciją, net jos nematydamas. Jaudinantis artumas, tiesa?

  1. Kaip ji žiūri į tave, į tavo sielą

Žmonės nuolat varsto vieni kitus teisiančiais žvilgsniais, bet taip yra todėl, kad jie siekia apsisaugoti.

Kažką teisti iš išorės yra lengva, bet teisti kažkieno sielą – jau kitas reikalas. Tavo moteris tavęs neteisia, tiesiog tave mato kiaurai.

  1. Jos pasitikėjimas savimi

Viena yra pasitikėti savimi – visi gali pasitikėti savimi – bet tai nėra tai, kas paverčia ją seksualia. Pasitikėti savimi, nes tu to nusipelnei, tai jau kita kalba.

Teisingas pasitikėjimas savimi – seksualiausia savybė, kurią gali turėti moteris. O vos tik pažvelgus į šią moterį, kūną persmelkia šiurpuliukai.

  1. Ji visada randa laiko padėti artimiesiems

Nori rasti seksualią moterį? Ieškok tokios, kuriai rūpi. Moters, kuri pasiruošusi padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Ji niekada nebus per daug užsiėmusi, kai jos draugams ar šeimai ji bus reikalinga. Ji visada bus šalia ne todėl, kad ji daro giminaičiams paslaugą, o todėl, kad jai iš tikrųjų rūpi pagalba kitiems.

  1. Kaip aistringai ji myli savo gyvenimą

Aistra – seksualu. Taip tiesiog yra. Be aistros meilė išsenka, o taip pat išsenka ir gyvenimas

Jeigu tavo gyvenime yra žmogus, kuris džiaugiasi kiekvienu dalyku, kurį daro savo gyvenime, tau tai išeis į naudą. Jeigu mergina aistringai gyvena savo gyvenimą, greičiausiai taip gyventi pradės ir jos antroji pusė.

Dabar abu jaučiatės aistringai ir seksualiai. Ar reikia sakyti kažką daugiau?

  1. Ji verčia tave būti geresniu žmogumi

Seksualumas tam turi jėgos. Tai mus jaudina ir daro teigiamą įtaką. Tai energija, kuri mus puola ir gydo. Net gi motyvuoja. O gal motyvuoja labiau baimė, kad JĄ prarasi. Būtent todėl norisi būti geresniu žmogumi.

Žinoma, jos motyvuojantys žodžiai irgi padeda, bet tas noras turėti ją šalia savęs, skatina tave augti ir tobulėti.

  1. Kaip ji klausosi

Gali būti sunku suprasti, kaip buvimas geru klausytoju daro žmogų seksualiu. Suprantu. Tai ne visada suprasdavau ir aš, bet vėliau supratau, kad po ilgų metų susitikinėjimo su kitais žmonėmis, pusė iš jų, nesiklauso taip, kaip tau to norisi.

Jie nesiklauso tam, kad įsiklausytų. Jiems užtenka girdėti tiek, kad gebėtų atsakyti. Kai žmonės kalbasi tarpusavyje, jie tik ir laukia galimybės vėl pradėti šnekėti. Nesuprasite, koks gebėjimas klausytis yra seksualus, kol nesuprasite, koks jis retas.

  1. Jos gebėjimas dalintis

Reikšmingas ne pats dalinimasis, bet būdas kaip ji tai daro. Ji nesidalina vien tik todėl, kad galvoja jog tai teisingas poelgis, ar kad augdama girdėjo „dalintis – reiškia rūpintis“.

Kai ji dalinasi tuo sumuštiniu, ledų rutuliuku ar antklode, ji dalinasi ne šiais dalykais, o savo patirtimi ir gyvenimu.

  1. Kaip stipriai ji myli

Ji myli tave ne dėl dalykų, kuriuos jai duodi. Ji myli tave ne tik dėl to, ką patiriate ir kuo dalinatės kartu.

Ji myli tave dėl to, ką rado pažvelgusi į tavo sielą. Ji myli tave labiau už viską pasaulyje.

Na tai tikrai seksualu…

Šaltinis: elitedaily

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.