6 erogeninės zonos

6 erogeninės zonos

Preliudija nebūtinai reiškia darbą burna ar rankomis. Erogeninės zonos stimuliavimas yra puikus būdas sukelti seksualinę įtampą tarp tavęs ir tavo partnerio. Prieš pradedant rimtesnius veiksmus, jūsų kūnai jau jaučia mažą jaudulį. Nustebtumėte sužinoję, kaip tai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą, Šios zonos priverčia vyrus ir moteris susijaudinti skirtingai. Kai kurie žmonės gali nuo o pašėlti, kiti gali to nepastebėti, o  dar kiti – gali tiesiog prapliupti juokais, nes be galo kutena. Kartais šias zonas stimuliuoti yra tiesiog smagu ir nebūtinai jos turi užsibaigti seksu.

  1. Nugaros apačia

Tai zona, kuri yra virš sėdmenų. Toje vietoje nervai yra labai jautrūs. Pastebime, kad ši zona yra arti kitos erogeninės zonos… Geriausias šios zonos privalumas – ji nėra tokia akivaizdžiai seksuali kaip kitos ir ją galima puikiai išnaudoti. Vaikinas prilaikydamas duris ir praleisdamas merginą gali palydėti ją ranka, priglausdamas ją prie apatinės nugaros dalies. Švelniai ir ne per stipriai, nes kitu atveju pasirodys, kad stumiate merginą pirmyn.

  1. Stuburas

Šią zoną galima išnaudoti geriausiai tada, kai esate prisiglaudę vienas prie kito. Kai mergina ant sofos susigūžusi šalia vaikino, šis ją apkabinęs gali lengvai braukti pirštais per jos stuburą. Nieko labai seksualaus, bet pakankamai švelnu. Taip pat geras ėjimas – mylintis perbraukti vienas kitam per nugarą. Tai pridės papildomų šiurpuliukų.

  1. Vidinės šlaunų dalys

Scenarijus lygiai toks pats kaip ir anksčiau, tik dabar merginos kojos guli ant tavųjų. Šlaunys, akivaizdu, yra labai jautri zona, kuri tęsiasi iki pat kelių. Kol mergina ilsina savo kojas, vaikinas švelniai gali spustelti šiek tiek virš kelių. Tai paduos jaudinamą signalą į merginos smegenis.

  1. Pėdos

Ši teritorija yra šiek tiek trikdanti. Jos stimuliavimas priklauso nuo to, kai jūs ir jūsų partneris jaučiatės. Kai kuriems žmonėms pėdos yra seksualiausia kūno dalis, o kitiems – pati šlykščiausia. Gal todėl, kad jos atrodo lyg plokščios rankos? Man nepatinka pėdos, bet jeigu jums abiem pėdų masažas nėra pats baisiausias dalykas pasaulyje, tada galite tuo užsiimti. Kiekvienam savo.

  1. Rankos

Rankos yra puiki erogeninė zona, nes laikymasis už rankučių yra miela, romantiška ir labai nekalta. Kol abu laikotės rankomis, švelniais suspaudimais galite siųsti signalus, masažuoti vienas kito pirštus, liesti jautrią riešo odą, o kartais ir švelniai krimstelti nykštį. Su rankomis galima nuveikti daug daugiau nei tik duoti penkis.  

  1. Ausys

Tai – klasika. Visi esame buvę klube ir tikrai matėme, kaip kas nors įsisiurbė į kieno nors ausį lyg būtų Saharoje ir ieškotų ten vandens. Nebūkite tie žmonės. Kai kurie išsigąsti, nes tai pakankamai keistas jausmas. Būkite diskretiški ir nepersistenkite. Galite stimuliuoti ausies apatinę dalį. Tai daug geriau nei nerti liežuviu į ausies gilumą.

  1. Kaklas

Šią zoną žino visi. O dar tiksliau, visi turėjome bent po vieną išskirtinę bučinio mėlynę ant savo kaklo, o gal ir patys palikome keletą. Tai gan jautri zona, nors ją gaubia raumenys. Būtent todėl su šia zona galima elgtis šiek tiek agresyviau. Švelnus įkandimas kaklo ar pečių zonoje privers žmogų pašėlti.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.