5 smulkmenėlės, pagerinsiančios Jūsų ir Jūsų partnerio sekso kokybę

Vertė Ingrida Karpuškaitė, bustle.com

Aš susimoviau. Hedonistiniame amžiuje, kažkur kai man buvo 25-eri, įsikaliau į galvą feministinę idėją, kad mylintis moteris turi rūpintis tik savo pačios malonumu. Ir rūpinausi visai pamiršdama apie partnerį. Kasdienis seksas ilgalaikiuose santykiuose tapo egoistišku, pamirštant, kad tai turėtų mus suartinti. Tiesa, aš visai to nesigailiu, nes tuo metu tai buvo tai, ko man reikia ir aš negalvojau, kad tie santykiai bus amžini. Tačiau dabar mano seksualinis gyvenimas yra visai kitoks.

Aš noriu būti gera meiluže. Tokia gera, kad kaskart, akto metu, mano partneris tirptų iš malonumo. Kol buvau vieniša, išmokau įvairių triukų, bet visi jie skirti trumpalaikiui rezultatui. O dabar mano siekiamybė – ilga, maloni kelionė. Taip, tam laikas ateina. Ir man, ir Jums.

Šita patirtis man dar nauja, bet jau galiu pasidalinti tuo, kas, mano manymu, yra svarbiausia. Perskaitę galite išsirinkti, kas Jums tinka ir kas ne, ką panaudosite ir ko – ne. Juk kiekvienas esame skirtingas.

1. Žiūrėkite savo partneriui į akis

Žmonės dažniausiai mylisi užsimerkę ar net nusisukę… Ir tai nėra gerai. Mūsų akys ir mimikos dažnai padeda partneriui suprasti, kas mums teikia malonumą, ir kas – ne. Galų gale tai jaudina. Taip, dar yra garsai ir kūno kalba, bet, patikėkit, veidas pasako kur kas daugiau.

2. Kalbėkitės

Tai yra bene sunkiausia dalis. Netgi aš, rašanti apie seksą internete kone kasdien, susiduriu su sunkumais apie tai kalbėdamasi su savuoju partneriu. Pokalbiai apie seksą gąsdina turbūt visus, bet jie yra būtini jeigu norite, kad Jūsų intymus gyvenimas taptų sinergišku. Bene lengviausia pradėti pokalbį tokiomis temomis, kai jau bučiuojatės ar glamonėjatės. Pasakykit kaip nors taip: „Ar žinai, kas būtų žiauriai faina (seksualu, seksi, smagu, kas mane įaudrintų – Jums rinktis formą)?“ ir tada pasidalinkite tuo, apie ką svajojate. Paprašykite ir savo partnerio pasidalinti fantazijomis. O jeigu jaučiate, kad reikėtų gilesnio pokalbio – rinkitės neutralų laiką, tarkim – pietus. Svarbiausia įsitikinti, kad turite pakankamai laiko ir tema neliks neuždaryta.

3. Atkreipkite dėmesį į kūno kalbą

Būtų labai gerai, kad stebėtumėte ne tik akis ir mimikas, bet ir tai, ką parodo partnerio kūnas. Kiekvienas žmogus gali turėti specifinių kūno reakcijų į tai, kas malonu – drebulys, nugaros išlenkimas, trūkčiojimai… Supraskite ir atraskite kaip elgiasi Jūsų partneris kai jam malonu ir atsakykite tuo pačiu. Pamatysite, kad jam ar jai taps dar maloniau tą pat akimirką.

4. Neskubėkite patirti orgazmo

Šitas punktas yra tas, dėl kurio jaučiuosi kalčiausia. Nors mano antroji pusė teigia, kad tai, kad aš esu „2 minučių moteris“ yra nuostabu, aš pastebėjau, kad neskubėjimas patirti O leidžia man labiau susikoncentruoti į partnerį. Anksčiau aš visada koncentravausi pagrinde į tai, kad kuo greičiau pasiekčiau kulminaciją, nes maniau, kad tai priklauso tik nuo manęs. Bet dabar aš suprantu, kad turiu nuostabų partnerį, kuris, akto metu, mane veda link to. Taip, aš vis dar galiu pati pasistengti tai patirti (ir kartais tuo pasinaudoju), bet nebetraktuoju šio proceso kaip lenktynių ir niekur nebelekiu.

5. Pasistenkite nevaidinti

Lengviausias ir greičiausias būdas pamaloninti vyrą – elgtis kaip pornofilme. Garsus dejavimas ir aršūs judesiai jaudina, bet taip pat ir atitolina nuo pačio asmens, su kuriuo mylimasi. Vietoj to, kad stengtumėtės atrodyti ir elgtis kaip hidraulinė sekso mašina, leiskite Jūsų kūnui natūraliai atsakyti į tai, kas su juo vyksta. Giliai kvėpuokite tik tada jeigu jaučiate, kad norite giliai kvėpuoti, dejuokite jei Jums labai gera, klykite jeigu norite klykti. Bet kas jeigu nenorite? Jeigu Jūs visada tai darote tik dėl to, kad, na… Tai veikia partnerį? Stop. Nedarykite to. Būkite tyli, judėkite švelniai. Tiesiog įsiklausykite į tai, ko nori Jūsų kūnas ir pasiduokite tam. Tada ir Jūsų partneris Jus geriau supras ir aktas pakils į naują, kur kas intymesnį ir malonesnį, lygmenį.

Taip, tai yra smulkmenos. Bet jos tikrai pagerina sekso kokybę. Visi 5 maži žingsniukai veda kažko didelio link…

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.