4 vienos nakties nuotykio taisyklės, kurias turi žinoti

Kelias į gerą seksą – blogo sekso patirtis

Išeini į pasimatymą su žmogumi, kuris yra velniškai gražus, juokingas ir malonus. Atrodo, kad praleistum kartu visą gyvenimą ir nenori, kad ši naktis baigtųsi. Gaunasi taip, kad pakvieti jį pas save ir… nuostabus seksas… glamonės po sekso… ir saldus saldus miegas. Po greitos rytinės kavos skubiai atsisveikinate ir „sutariate“, kad palaikysite ryšį. Ha! Visi tie tobuli jausmai staiga pavirsta į neužtikrintumą ir dvejones, ar tai buvo vienos nakties nuotykis, o gal kai kas daugiau.  

Akivaizdu, kad seksas nebėra rimtų santykių indikatorius. Tiesą pasakius, tai visai neveda į santykius. Tyrimai, atlikti 2016 metų gegužę atskleidė, kad 59% vyrų ir moterų mano, jog vienos nakties nuotykis nedarytų įtakos besivystantiems dviejų žmonių santykiams. Nepaisant to, 72% moterų ir 34% vyrų pripažino, kad jiems sunku susitvarkyti su vienos nakties nuotykio keliamais jausmais.

Visiškai normalu, jeigu galvoji, kad nesi pasiruošęs vienos nakties nuotykiams. Tai tinka ne visiems. Bet jeigu jau manai, kad eisi šiuo keliu, štai kelios taisyklės, kurias turėtum prisiminti.

  1. Nesitikėk, kas vienos nakties nuotykis virs kažkuo daugiau.

Labai lengva pasiduoti akimirkai ir jaučiamam artumui. Dažnai pradedame galvoti, kad va, pagaliau sutikau savo antrąją pusę. Nebūkite naivūs ir savo tokias įžvalgas pasilaikykite sau. Jeigu viskas išsivystė į kažką daugiau – jums pasisekė. Taip nutinka tik labai retais atvejais. Geriau mėgaukitės dabartine akimirka ir per daug negalvokite apie ateitį.

  1. Nemaišykite seksualinio ir emocinio intymumo.

Po vienos nakties nuotykio nepatartina tikėtis ir laukti skambučio ar bent sms žinutės. Gali nutikti taip, kad netgi jausite atitolimą iš kart po jūsų intymios nakties. Tai galima interpretuoti kaip signalą, kuris byloja apie tai, kad tai, ką turite jūs, nėra santykiai.

  1. Nemaišykite sekso aistros su aistra santykiams.

Jūsų partneris, labai tikėtina, mėgavosi laiku, kurį leidote mylėdamiesi. Toliau palaikomas kontaktas nebūtinai reikš, kad viskas vystosi į santykius. Stebėk, tyrinėk ir pastebėsi, ar tas žmogus į tave kreipiasi tik dėl sekso ar stengiasi tave geriau pažinti.

  1. Neleisk neapibrėžtumui tavęs užvaldyti.

Jeigu žengei į vienkartinio sekso pasaulį, turi priimti jo taisykles. Suprask ,kad žaidi pilkoje zonoje, todėl jeigu baimė ar neapibrėžtumas tave erzina, gal verta pagalvoti apie atsitraukimą. Tam, kad mėgautumeisi atsitiktiniu seksu, turi priimti galimybę, kad niekada nebeišgirsi nė žodžio iš to žmogaus. O gal ir išgirsi. Bet jeigu ne, tai neturėtų sugadinti tavo patirties. Jeigu bus atvirkščiai, greičiausiai įsivėlei ne į tą sferą. Viskas priklauso nuo požiūrio.

Atsitiktinis seksas gali būti smagi naujų santykių pradžią, o gal tik vienas spontaniškas vakaras. Bet kokiu atveju, mėgaukis, neįsitrauk per daug emociškai ir gerbk save.

Šaltinis: mindbodygreen

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.