4 aistringiausi zodiako ženklai

4 aistringiausi zodiako ženklai

Jeigu ieškote ypatingo žmogaus, galėsiančio paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą, skaitykite toliau. Meilė yra svarbi santykių dalis. To neužginčysi. Juk meilė yra stipriausia ir intymiausia jėga, jungianti du žmones. Kitą vertus, atsirastų tokių, kurie sakytų, kad aistra atsiranda ne iš meilės, o iš minčių. Jų nuomone, žmogaus protas daro įtaką meilės gyvenimui.

Kad ir kokios jūsų nuomonės ties šiuo klausimu, peržvelkime keturis pačius aistringiausius zodiako ženklus.

1. Skorpionas

Skorpionas – bene seksualiausias ir aistringiausias zodiako ženklas. Šis paslaptingas veikėjas atskleidžia savo slapčiausias paslaptis tik patiems artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms. Kai įžiebsite aistros ugnį skorpiono širdyje, užtikrinkite save, kad galite tai atlaikyti. Iš tokių kalbų gali atrodyti, kad skorpionas – ugnies ženklas, tačiau neapsigaukite. Tai vandens atstovas. Nors tai nestebina. Su skorpionu arba skęsti, arba plauki.

2. Žuvys

Žuvys – drovuolės. Tokie žmonės nori žinoti, kad yra mylimi, vertinami ir trokštami. Jie svajos apie meilę dažniau, nei ją parodys. Žuvų aistra – jų jausmuose. Aistringa ir nuoširdi meilė – štai kaip jie save išreiškia partneriui.

Daugelis žuvų myli besąlygiškai ir stipriai, nors nemažai jų yra įsitikinę, kad yra nevertos meilės.

3. Liūtas

Žinoma, jie yra pasaulio centras, bet jie taip pat supranta, kad tai ne visada teisinga. Liūtai būna pakerėti savo stiprių santykių ir visko, kas susiję tiesiogiai su jais. Šiems veikėjams reikia visko, kas geriausia. Net ir geriausio partnerio. Jie apvers žmogaus pasaulį, privers jaustis ypatingu ir svarbiu. Jie myli aistringai ir entuziastingai. Tokio žmogaus norėsis vis dar ir dar. Iš švelnių ir ištikimų jie gali virsti reikliais ir dominuojančiais partneriais, o ypač tada, kai jie tam jaučia poreikį. Gyvenimas ir meilė su liūtu priverčia kitą partnerį nuolat paklusti.

Liūtus veda pirmyn nuotykiai, tad kartais nebijokite jiems paklusti. Tikrai nenusivilsite.

4. Svarstyklės

Tai diplomatiškas ženklas, kuris pasižymi pusiausvyra. Jiems patinka duoti, bet taip pat ir gauti mainais. Svarstyklėms be galo patinka romantika, todėl to nuolat reikalauja. Pasivaikščiojimai paplūdimiuose, vakarienės žvakių šviesoje, dovanos, flirtas ir viską kitą… Jeigu norite turėti ramius, meilės pilnus ir ne per daug ekspresyvius santykius, svarstyklių ženklo atstovas – pats tas!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.