11 dalykų, kurių negalima sakyti sekso metu

11 DALYKŲ, KURIŲ NEGALIMA SAKYTI SEKSO METU

Karšto pasimatymo pabaiga ir jūs abu jo namuose. Jo rankos glosto tavo plaukus, tavosios slenka po jo marškiniais. Tai galėtų būti tikra meilė. Tai galėtų būti atsitiktinis šeštadienio romanas. Bet greičiausiai tai tiesiog neįpareigojantis seksas, kuris suteiks tau daug malonumo. Kad ir kaip tai būtų smagu, maža klaida gali tai sugadinti. Atsargiai atsirink ką kalbi. Nuolat kartoti jo vardą – puiku, bet tai nesibaigia ties tuo.

1. “Mano EX bučiavosi geriau.”
O vargeli. Tu žinai, kad jo praeityje buvo merginų, o jis žino, kad tavojoje buvo vaikinų. Bet tik neik šiuo keliu. Kam to reikia? Manyti, kad tavo EX turėjo dieviškas lūpas yra gerai, bet prasitarti šiam apie jo šlapius bučinius – blogas ėjimas. Pasilik šias mintis sau. Gali mėgautis seksu ir be jokių bučinių!

2. “Ir tu esi 100!”
Vien tam, kad pamatytume jų veido išraiškas, sakytume, nagi! Pasakyk tai! Nors ne. Verčiau nereikia, nes atrodysi tarsi visiška keistuolė. Tavo asmeninės detalės neturi būti atskleistos šio paprasto sekso metu. Jeigu jūsų santykiai pajuda toliau, ši tema apie tai “koks mano skaičius” išlįs anksčiau ar vėliau, tačiau palik šia temą sekso metu.

3. “Tikiuosi mano vaikinas apie tai nesužinos.”
Kol nesi pagautas už uodegos, atidėk šį pokalbį. Šios frazės besimylint niekas girdėti nenori. Na, o jeigu išgirsti: „Haha, mano mergina irgi supyktų“ – esate vienas kitam sutverti…

4. “Palauk, turiu atnaujinti statusą internete.”Seksą sustabdyti žinute „aš tokia laiminga, kad sutikau šį vaikiną“ galėtų tik visiška beprotė. Jeigu nori pasidalinti 140 simbolių savo internetinėse anketose, geriau palauk kol jo gražuolis atsidurs kelnėse, o tu – būsi palikusi jo namus be jokio noro vėl susitikti.

5. “O Dieve, Taip! Rokai! Rrrokai!” (Jo vardas Deividas.)
Na na, žinom, kad tavo gyvenime sukasi tuzinas vyrų, bet po kelių taurelių sunku prisiminti tikrąjį vardą. Bet mes tavęs maldaujam, prieš leisdama jam slysti į tavo kelnaites būk užtikrinta, kad žinai jo tikrąjį vardą. O jeigu pamiršai, vadink jį „vaikinu“. Problema išspręsta.

6. “Ar tikrai viską darau teisingai?”
Atsikabink. Pamiršk visą tai ir, kaip sako anglakalbiai, „fake it til you make it“. Apsimetinėk tol, kol viskas pavyks taip, kaip tu nori. Jeigu nepasitiki savo jėgomis ir tau vis dar atrodo, kad kažką darai blogai, naudok viską ką išmokai universitete ir skaityk jo kūno kalbą. Nurimk, gal jis tik vaikinas, kuris 7 kartus per dieną masturbuojasi ir yra be galo laimingas, kad su tavimi permiegos. Nesijaudink ir pasitikėk savimi.

7. “Ar tapsime Facebook draugais ?”
Jie pabūgtų iš karto, vos tik išgirdę šiuos žodžius. Vienos nakties nuotykiai turi savo privalumą. Susitikote, pasimylėjote ir išsiskirstėte savais keliais. Joks papildomas kontaktas nėra reikalingas, nebent abu per vieną naktį pamilote vienas kitą (o tai nutinka retai). Jo draugai tave pamatę Facebook draugų sąraše žinos, kad tu ta mergina, su kuria jų bičiulis kažkada seniai permiegojo. O kam gi to reikia? A?

8. “Ar išgėriau šiandien tabletę?”
Jie tikrai pridėtų į kelnes vos tik išgirdę šiuos žodžius. Jų baimė išgirsti šiuos 4 žodžius užkirs kelią bet kokiems vakaro malonumams. Seksas – visiškai užrištas reikalas, jeigu negėrei tabletės ir neturi prezervatyvo. Visada būk pasiruošusi, nebent nori pamatyti vaikiną pereinantį nuo „O, Taip“ į „O, Ne“ per dvi sekundes.

9. “Palieku tave”
Sekso metu išsiskirti su vaikinu – bloga mintis. Juk žinome, kaip sunku vyrams susidoroti su skyrybų skausmu. Žinoma, tai nėra skyrybos po ilgos draugystės, tačiau jeigu sekso partneris tave įsimyli – turėsi bėdos. Geriau tokias naujienas pranešk po sekso ir ne taip drastiškai, o pasinaudok švelniomis frazėmis, tokiomis kaip „mes per daug skirtingi“ arba „supainiojai signalus“.

10. “Tu galvoji apie kitą, ar ne?”
Niekas nenumuša vaikino noro labiau nei merginos nepasitikėjimas savimi. Galvok, kad jis mėgaujasi tavo kompanija. Manome, kad pasiryžus tokiam nuotykiui turėtum pasitikėti savimi ir mėgautis seksu. Galime garantuoti, kad jis tikrai mėgausis tavimi.

Šaltinis: collegetimes

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.