10 seksualių dalykų, kuriuos turėtų daryti poros

10 seksualių dalykų, kuriuos turėtų daryti poros

Kas pasakė, kad visas laisvas laikas, leidžiamas su tavo mylimu žmogumi, turi būtinai paremtas seksu? Visi žino, kad sveikas seksualinis gyvenimas yra labai svarbus santykiuose, bet, nepaisant to, juk kartais norisi praleisti laiką taip, kad prabustų ir kiti jausmai, suvieniję jus pačioje pradžioje.

Dažnai poros, kurios jau ilgą laiką yra kartu, pamiršta, kas juos jaudina ir kas atneša laimę jų santykiams. Valanda, praleista kartu, kartu gali daryti stebuklus, tiesiog reikia žinoti, kaip tinkamai ją galima išnaudoti. Būdami kartu ne tik stiprinsite tarpusavio ryšį, bet ir suprasite, kiek laiko skiriate savo santykiams ir vienas kitam. Jeigu jums trūksta minčių, ką galite nuveikti kartu, pergalvokite visas savo veiklas, kurias darote atskirai ir įtraukite vienas kitą į savo asmenines veiklas. Eikite kartu apsipirkti, pasivaikščioti ar tvarkykitės namuose. Siūlome šiek tiek pažvelgti į pasaulį kūrybiškai ir išnaudoti visą laiką, kurį galite.

1. Kartu maudykitės duše
Po sunkios darbo dienos paruoškite garinį dušą arba, jeigu jūsų vonia talpina du žmones, prisileiskite į burbulų ir ramiai atsipalaidavę pakalbėkite apie savo dieną. Maudynės kartu – jausminga patirtis, todėl ne tik sužadinsite seksualinį potraukį, bet taip pat ramiai ir laisvai leisite lietis vidiniams jausmams. Sutiksiu, burbuline vonia galima puikiausiai mėgautis ir vienam, bet būti kartu juk smagiau.

2. Išbandykite telefoninį seksą
Dar XXI amžiuje pasitaiko, kad žmonėms nejauku kalbėtis apie seksą, kuomet jie žiūri vienas kitam į akis. Būtent todėl telefoninis seksas tinka visiems tabu, su kuriais vengiate tiesioginio ryšio. Telefoninis seksas yra puikus būdas pasakyti viską ką nori, bet gal nedrįsti. Jokios gėdos ir išraudusių žandų. Net jei esate pakankamai drąsūs partneriai, vienam išvykus darbo reikalais ar giminių vizitui, telefoninis seksas padeda išlaikyti seksualinį ryšį net tada, kai jus skiria tūkstančiai kilometrų. Tam tereikia tik telefono ir puikios vaizduotės.

3. Rolių žaidimai
Šis pasiūlymas yra čia ne todėl, kad jums seksualinis gyvenimas blėsta, o todėl, kad šis žaidimas suteikia naujų pojūčių ir verčia išbandyti naujus dalykus. Nesakome, kad reikia persirenginėti daktarais ir seselėmis, bet pabandykite paprastesnį variantą: nueikite į barą, kurį mėgstate labiausiai ir apsimeskite, kad vienas kito nepažįstate. Viliokite vienas kitą ir susipažinkite iš naujo. Grįžkite namo ir tęskite žaidimą. Jeigu jums tai patiks, galite tai daryti bet kada ir įvairiausiais būdais.

4. Išvykite savaitgaliui
Darbe niekas neleidžia pasiimti atostogų? Na ir kas. Išnaudokite turimą savaitgalį ir išvykite mini atostogų. Galite rinktis savo sodybą ar SPA. Pabėkite nuo kasdienio gyvenimo ir darykite ką tik norite. Miegokite iki pietų, valgykite greitą maistą ir žiūrėkite serialus, o dar geriau – mylėkitės kiek galima garsiau, nes vaikai nebels į duris ir neklaus: „o ką čia darot?“.

5. Porų masažas
Kas gali būti geriau už masažą prabangiame SPA, kurių dabar visur pilna. Net jeigu ir finansai spaudžia, galite sau leisti paprastesnę, bet ne ką blogesnę SPA procedūrą. Tavimi ir tavo antrąja puse bus pasirūpinta nuo kojų pirštų galiukų iki visur kitur. Jausmus žadinantys kvapai, žvakių šviesa ir darbuotojų rūpestis bus tai, ko jums labiausiai reikia. Jeigu nesinori atsiduoti į svetimo žmogaus rankas, masažo seansą pasidarykite namuose.

6. Kartu gaminkite
Kai merginai ant veido yra ruoželis miltų, ji atrodo tikrai žavingai. Ir kaip gi nenorėsi su ja gaminti kartu? Maisto gaminimas – geras būdas stiprinti tarpusavio ryšį. Galite ramiai būti kartu ir po sunkių darbų atsipalaiduoti prie vyno taurės. Jeigu vienam gaminti gan sunku, kartu sujungę savo jėgas tiesiog užvaldysite virtuvę.

7. Užsirašykite į šokių pamokas
Taigi, tikriausiai žinai du pagrindinius šokių žingsnelius ir tau to užtenka (dažniausiai), bet šokti su savo antrąja puse juk smagu! Užsirašykite abu į latino pamokas ar tokius šokius, kuriuose abu jaučiatės patogiai. Tai būdas pajausti partnerio kūną ne tik lovoje, bet ir už jos ribų. Šios pamokos suartina kūnus, todėl šokis tampa intymus ir jausmingas. Jeigu sunku suvaldyti įsivyravusią įtampą, grįžę namo žinote ką daryti…

8. Apsipirkite
Nuvykite į artimiausią didelį prekybos centrą. Vietoj to, kad bėgtumėte apsipirkti maisto produktais, užeikite į apatinių parduotuvę. Pasimatuokite seksualius apatinius ir leiskite savo mylimam žmogui išrinkti tai, kas patinka jam labiausiai. Kai žinai, kas slypi po žmogaus drabužiais, pasidaro karšta…

9. Rašykite žurnalą
Taip, sutinku, tai skamba nuobodžiai, bet rašymas kaip individuali veikla yra labai naudinga. Galite išlieti susikaupusias mintis, susidaryti norų ar tikslų sąrašą, o taip pat – palikti žinutę mylimajam. Rašykite bendrą žurnalą, kuriame, įkaitus temperatūrai, sugalvosite savo erotinio romano scenarijų. Tai puikus būdas pasakyti vienas kitam ko iš tiesų norite.

10. Važinėkite dviračiais
Kalbant bendrai, daugelis porų kompleksuoja ir nenori sportuoti kartu. Kai kurios poros mėgsta skirtingas sporto šakas, kitos negali suderinti laiko, o kiti tiesiog nėra jo mėgėjai. Sportas yra sveikas ne tik kūnui bet judviejų santykiams. Sporto metu ore tvyrantis endorfinas pakels nuotaiką ir padės atsikratyti streso. Jeigu nemėgstate intensyvių treniruočių, išeikite į lauką kartu pabėgioti arba pavažinėkite dviračiais.

 

Šaltinis: therichest

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.