9 klausimai, į kuriuos turi sau atsakyti prieš žengiant prie altoriaus

9 klausimai, į kuriuos turi sau atsakyti prieš žengiant prie altoriaus

Aš iki kelių įklimpusi vestuvių planavime. Mano virtuvės stalas naudojamas svečių susodinimo maketui, vestuviniams žurnalams, puokščių nuotraukoms ir t.t. Kažkada tai buvo paprastas vakarienės stalas…

Jeigu ketinate susižadėti, yra keletas klausimų, kuriuos turėtumėte sau atsakyti. Šie padės sustiprinti jūsų būsimą santuoką ir esamus santykius.

Kad būtų smagiau dabar ir ramiau ateityje, paklauskite šių klausimų savo partnerio. Šiąnakt. Prieš paklausdami atsakykite į juos patys. Pamatysite, kaip gerai pažįstate savo antrąją pusę. 

  1. Kiek turėjo skirtingų sekso partnerių?

Jūs turėtumėte būti pakankamai laisvi ir nesuvaržyti, kalbėdami apie jūsų atskirus seksualinius gyvenimus.

Pripažinkime: seksas yra didelė santuokos sudedamoji dalis, o taip pat ir didelė priežastis skyryboms. Jeigu pradėsite kalbėti apie partnerius, kuriuos turėjote anksčiau, laisvai galėsite kalbėti ir apie bendrą seksualinį gyvenimą.

Kas jums patinka? Ko jums trūksta? O gal kažką norite išbandyti?

  1. Tam, kad būtum visiškai laimingas, kokio vieno dalyko tau tereikia?

Mano sužadėtinis žino, kad iki tol, kol aš numirsiu, turiu išleisti savo knygą.

Juk norisi žinoti, kokių gyvenimo planų ir siekių turi tavo antroji pusė. Dar geriau, jeigu tu esi tų planų dalis.

  1. Ar kas nors tragiško įvyko vaikystėje?

Gal jį skriaudė mokykloje, o gal geriausias draugas patyrė avariją, po kurios nesugebėjo atsigauti? Gal patyrė kokią medicininę traumą, kuri stipriai paveikė jo gyvenimą?

Supratimas ir gebėjimas kalbėtis apie tuos skausmus visuomet suartina ir sustiprina tarpusavio ryšį. Taip kiekvienas parodo, kad vienas kitą myli besąlygiškai, ir yra pasiruošę visuomet padėti. Ne visada būna lengva apie tai kalbėtis net ir artimiausiems žmonėms, bet tam reikia kantrybės. 

  1. Ką nuoširdžiai galvoji apie mano draugus?

Arba apsukite šį klausimą kitaip: ar iškils nesutarimų tais atvejais, kai norėsiu laisvalaikį leisti su savo draugais?

  1. Kalbant apie pinigus, kokia yra tavo didžiausia silpnybė?

Gal tavo mylimas žmogus yra impulsyvus pirkėjas? Gal jam niekada neužtenka namų apyvokos daiktų, pavyzdžiui tualetinio popieriaus?

Kalbėti apie finansus yra būtina. Juk greitai jūsų asmeninės santaupos taps bendromis, tad žinoti, kuriame parduotuvės skyriuje vertėtų pasisaugoti – naudinga.

  1. Ar mestum darbą dėl savo principų?

Jeigu taip, ar tau reikėtų būti tuo žmogumi, kuris suims žmogų vėl į rankas? Ar tu nieko prieš, kad jis taip elgiasi, kol tai jį daro laimingu? O gal tai skaldytų jūsų pasitikėjimą? Hmmm..

  1. Kodėl nori turėti būtent tokį skaičių vaikų? Kodėl nenori turėti vaikų?

Aš užaugau viena. Mano brolis ir sesuo buvo dvidešimt metų už mane vyresni, tad jų namuose visiškai nebūdavo.

Jie gyveno toli nuo namų, tad nepatyriau to broliško ir seseriško ryšio. Mano sužadėtinis užaugo su seserimi. Būtent todėl jis nori turėti du vaikus, ne mažiau.

Todėl, kad užaugau viena, man norisi turėti didelę šeimą. Abu vienas kitą suprantam ir žinom, kuo pagrįsti mūsų norai ir sprendimai.

  1. Kodėl norite susituokti?

Gal atrodo kiek kvailokas šis klausimas, bet jeigu atsakymas yra nepagrįstas meile ir bendrumo jausmu, tuomet jums reikėtų gerai persvarstyti būsimos santuokos planus.

  1. Ko nori pasiekti prieš vedybas? Ar nieko tokio, jeigu savo noro neišpildysi?

Rimtai, tai yra labai svarbus klausimas. Visi turime savo svajonių ir tikslų, tad kai kuriems žmonėms vedybos, įvykusios prieš tų tikslų įgyvendinimą yra kritinis smūgis.

Sužinok tai dabar ir apsaugosi save nuo galimų skyrybų ir širdies skausmo ateityje.

Šaltinis: elitedaily

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.