6 ženklai, kad nesi pasiruošęs santuokai

6 ženklai, kad nesi pasiruošęs santuokai

Kai esi santykiuose – dažnai jautiesi lyg 9 danguj. Ir niekas nesugadins nuotaikos. Tokia pakili savijauta gali pakišti mintį, kad jau laikas žengti link altoriaus, bet ar iš tiesų? Pateikiame kelis požymius: pagalvok ar jie yra Jūsų santykiuose.

  1. Savanaudiškumas

Santuokai reikia mokėti tiek imti, tiek duoti. Jei Tau vis dar svarbiausi Tavo paties poreikiai ir norai – gal geriau dar pabūk vienas. Kodėl kažkas turėtų paskirti savo gyvenime Tavęs aptarnavimui?

  1. Vis dar dairaisi

Jei Tavo mylimiausi marškinėliai – su užrašu „Vienišas ir tuo patenkintas“ – tai daugiau nei akivaizdus ženklas, kad dar nesi pasiruošęs nuolatiniam dešinės rankos bevardžio piršto papuošimui. O jei telefono adresų knygutė pilna neaiškių numerių – akivaizdu, dar nesi pasirengęs įsipareigoti. Nėra nieko blogo gyventi aktyvų gyvenimą pasimatymų pasaulyje, tačiau apsimetinėti, kad Tau svarbus tik vienas žmogus – mažų mažiausiai nesąžininga. Bū atviras ir mėgaukis laisve be sąžinės graužaties.

  1. Kankinanti praeitis

Praeities vaiduokliai turi būti išvaryti, o labiausiai egzorcisto reikia, kad išvarytų EX. Jei dar jos nepamiršai – laikas sustoti. Ta pati taisyklė galioja ir jei piktnaudžiauji alkoholiu ar narkotikais. Tu turi susitvarkyti su savimi prieš prašydamas kito žmogaus su Tavimi praleisti visą likusį gyvenimą. Visos neišspręstos praeities problemos sukurs papildomo streso naujai šeimai. Ar Tau to reikia?

  1. Kažką slepi

Jei Tavo spintoje net ne vienas skeletas, teturi dvi išeitis: arba pasipasakoji ir juos parodai, arba laikai užrakinęs, bet nekuri šeimos. Net ir mažiausia paslaptėlė su laiku virs didele problema. Baltas melas vieną dieną virs juodu uraganu, vedančiu skyrybų link.

  1. Dvejoji

Dvejonės gali kilti tiek dėl partnerio, tiek ir dėl santykių apskritai. Kaip ten bebūtų – pasitikėjimas, bet kokių santykių pagrindas. Ir jei netiki ar nepasitiki – nieko gero nebus.

Šaltinis: Cheatsheet

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.