10 dalykų, kuriuos turite žinoti prieš planuodami savo vestuves

1. Visi nori kalbėti apie vestuves

Kiekvienas nori kalbėti apie vestuves. Draugai , šeima ir netgi visai nepažįstami žmonės. Visi nori žinoti koks yra jūsų planas. Ir ar jau įsigijote vestuvinę suknelę. Staiga visiems ima rūpėti vienintelis dalykas – jūsų vestuvės – ir žmonės pamiršta visa kita, kas vyksta jūsų gyvenime. Nepriimkite to asmeniškai ir neįsižeiskite. Ir jei jūs tikrai nenorite apie tai kalbėti, tai ir nedarykite to. Nėra jokios nuostatos, kad jūsų vestuvių planai turi būti visiems žinomi ir atskleisti.

2. Niekas jūsų neklausia apie jūsų santuokos planus

Žmonės tiesiog įsitraukia į vestuvių dienos žavesį ir tai atitraukia jų dėmesį nuo vestuvių esmės. Jūsų vestuvės vyksta dėl to, nes JŪS TUOKIATĖS, o ne dėl kokių kitų priežasčių. Ir kodėl dauguma žmonių mano, kad yra keista eiti į priešsantuokines konsultacijas? Niekas neišmoko užsirišti batų prieš tai nesimokę ir daug nesipraktikavę. Kodėl kažkas kitaip turėtų būti kitaip su santuoka? Juk ji žymiai svarbesnė už mūsų batraiščius.

3. Ateina laikas, kai jūs rimtai mąstote apie pabėgimą

Vestuvių dienos spaudimas priverčia jus pasijusti kaip kokiame realybės šou, kuriame makiažo meistrai ir plaukų stilistai bando sukurti „geresnę tave“, o kameros tave seka kaip paparaciai. Dėl visų šių dalykų gali atsirasti lyg kokia scenos baimė ir tiesiog gali praleisti didijį momentą galvodama apie tai, ar neatrodai kaip idiotė.

4. Jaunasis gali nesirūpinti vestuvėmis

Moterys nesituokia pačios su savimi. Čia dalyvauja ir jaunasis, tai taip pat yra ir jo diena. O kas jei aš praleisiu didžiają dalį laiko planuodama ir galiausiai jis bus nepatenkintas ir nelaimingas? Atrodo, kad jis visai nesidžiaugia. Ir ši norma niekada netaps lengvesnė (nuotakoms, kurių išrinktieji yra įsitraukę į planavimą galima pasakyti: jums labai pasisekė!)

5. Jūs galite jausti, kad jūsų vestuvės yra visai ne jūsų vestuvės

Pliusas yra tame, kad aplink jus yra daug akių ir ausų, kurios jums padės su “būtina padaryti” sąrašu. Bet dažniausiai tos akys ir ausys būna suporuotos su burnomis ir nuomonėmis. Kad ir kaip puiku yra gauti reikiamos informacijos iš aplinkui, kartais ši informacija gali būti per daug informatyvi. Galite pagauti save begalvojant: “Kodėl visiems taip rūpi ką aš vilkėsiu? Ar aš tikrai nuvilsiu žmones, jei nevilkėsiu tradicinės suknelės?” Nebijokite pastovėti už save ir paprašyti aplinkinių, kad atsitrauktų atgal.

6. Galite padaryti daug savo pačių kurtų dalykų, kurie nesuplonins jūsų piniginės ir atitiks jūsų lūkesčius

Yra įmanoma surengti įperkamas vestuves. Tikriausiai dalį pinigų, kuriuos planuojate išleisti vestuvėms, jūs mieliau panaudotumėte, pavyzdžiui įmokoms už būstą? Atsiminkite, kad vienas labiausiai stresą keliančių vestuvių planavimo klausimų yra biudžetas, todėl pagalvokite, kaip galite suruošti vestuves, per daug nesuplonindami savo piniginės.

7. Vidutiniškai nuotaka praleidžia 200 valandų planuodama savo vestuves. Ir nieko tokio, jei jūs nesate viena iš jų

Pasak vestuvių konsultantų, vestuvių planavimas turėtų užimti apie 200 valandų. Bet nepamirškite ir to, kad dalį šio laiko vertėtų skirti ir planavimui to, kas vyks po jūsų vestuvių.

8. Žmonės ims lįsti iš plyšių ir dalinti nepageidaujamus patarimus. Daugumą jų turėtumėte ignoruoti

Nė vienas nenori būti šlykštus su jumis ir jums pakenkti, bet kartais taip jau nutinka. Kai kas nors bando jums patarinėti – mandagiai išklausykite ir padėkokite, nesvarbu ar ta nuomonė jums priimtina ar ne. Tik jūs žinote kas yra tinkama ar netinkama jūsų vestuvėms.

9. Normalu pradėti galvoti, kad viskas gali nepavykti ir, kad tai bus jūsų kaltė

Daug jųsų vestuvių aspektų priverčia pajusti, kad tai yra tikrai asmeniškas, intymus ir privatus momentasas. Išskyrus tuos 150 artimųjų ir draugų. Atrodo, kad visi jie stebi šį pažeidžiamą momentą, kuriuo sukuriama nauja sąjunga, bet vietoj to, tai dažnai panašėja į cirką. Atsiminkite, dėl ko visa tai darote, įkvėpkite ir leiskite viskam tekėti sava vaga. Atsiminkite, kad dalykai gali pakrypti bloga linkme, tačiau jūs turite būti pasiruošusi tai priimti.

10. Visuomet šalia jūsų bus žmonių, kurie nori jums padėti, nes jie jus myli

Vestuvės paverčia žmones pamišėliais, bet visuomet šalia atsiras tokių, kurie neleis jums išsibalansuoti. Visuomet atsirast žmonių, kurie turės labai gerų idėjų ir bus stipriai palaikantys

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.