10 būdų, kaip pasipiršti

Ar esi įsimylėjęs ir planuoji pasipiršti savo gyvenimo meilei? Nelauk Valentino dienos ir tai padaryk jau dabar. Tai piršlybų diena, kurios metu turi sugalvoti kažką originalaus, kad nustebintum savo mylimą moterį.

Visuomet ieškome naujų būdų, kaip praskaidrinti mylimo žmogaus kasdienybę. Jeigu jau šiandien planuoji klauptis ant vieno kelio, štai tau 11 paprastų, bet įdomių būdų, kaip gali pasipiršti savo svajonių moteriai.

  1. Pasimatymas su filmu

Pasirinkite abiejų mėgstamiausią filmą (patartina romantinę komediją) ir žiūrėkite ją gulėdami lovoje ar sėdėdami greta. Vos tik ateis tinkamas momentas, užduokite aukso vertą klausimą.

  1. Pagaminkite ką nors kartu

Nenuvertinkite buvimo namuose magijos. Gaminkite kartu. Tai jums suteiks skirtingos patirties, o taip pat sustiprins intymumą.

  1. Priešais tėvus

Geriausias būdas pasipiršti – stovint tiesiai prieš savo tėvus. Taip bus aišku, kad esi nusiteikęs rimtai ir tikrai ketini pasilikti ilgam.

  1. Viešos piršlybos

Jeigu tau nepatogu suorganizuoti piršlybas priešais tėvus, tai gali padaryti viešoje erdvėje ar grupelėje draugų. Nežinome, kokio atsakymo į savo klausimą sulauksi, bet tavo išrinktasis žmogus tave prisimins ilgai.

  1. Sukurk dainų sąrašą

Muzika sujungia žmones. Sudarykite savo mėgstamų dainų sąrašą ir juo pasidalinkite su antrąja puse. Tai padės jums pažinti savo mylimą žmogų iš kitos pusės.

  1. Padovanok koliažą

Padarykite nuotraukų koliažą iš savo kartu praleistų akimirkų. Atgaivinkite savo prisiminimus. Leiskite tam žmogui suprasti, koks svarbus jis yra jūsų gyvenime ir paklauskite to svarbaus klausimo.

  1. Nupirkti kažką ypatingo

Visi žinome tą vieną dalyką, kurio taip ilgai norime, bet negalime nusipirkti. Nustebinkite savo antrąją pusę tuo ypatingu daiktu ir išverskite iš kojų nuostabiu klausimu.

  1. Naudok gėles

Beveik visos moterys mėgsta gėles. Sužavėkite savo svajonių moterį gėlių puokšte ir laimėkite jos širdį.

  1. Atgal į praeitį

Nusiveskite savo mylimą žmogų į tą vietą, kur susitikote pirmąjį kartą. Tai bus vienas romantiškiausių poelgių, o antroji pusė bus sužavėta jūsų atidumu.

  1. Dekoruokite namus

Dekoruokite kartu namus ir pažinkite vienas kito emocijas. Atkreipkite dėmesį į mažus dalykus, nes tai žmogus, su kuriuo planuojate nugyventi visą gyvenimą.

 

Šaltinis: truelovv

 

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.