Šviesą mylėti lengva – parodyk man savo tamsiąją pusę

Šviesą mylėti lengva - parodyk man savo tamsiąją pusę

Blizganti, it išlaižyta, pagrindinė profilio nuotrauka priverčia mane dėl Tavęs sudvejoti.

Kai einame į pirmąjį pasimatymą, visuomet elgiamės tobulai. Mes norime patikti priešais sėdinčiam žmogui ir dažniausiai užsidedame gražiausią savo kaukę, kad taip nutiktų. Būna, kad netgi meluojame apie save ar apie savo planus ateičiai: nušviečiame savo gyvenimą skaisčiausia šviesa.

Faktas, šviesa žmonėse man patinka, tačiau aš niekada nepasitikėsiu žmogumi, kuris parodo tik tai, kas spindi. Juk tikrai nesunku susižavėti žmogumi, jei jis – ištisas pliusas.

Gyvenimas, deja, mane išmokė, kad tie žmonės, kurie atrodo truputuką per daug laimingi ar truputuką per daug tobuli, paprastai iš tiesų būna labai sutrikę. Taigi nusprendžiau pasauliui save rodyti tokią, kokia esu. Būti TIKRA.

Nesu labai laimingas žmogus. Mano praeityje ne viena nesėkmė, yra smurto, yra skausmo. Man sunku pasitikėti žmonėmis dėl to, kas man yra anksčiau nutikę. Kartais manau, kad nebeduosiu šanso meilei. Esu užsispyrusi ir turiu ne vieną randą, įrodantį kad gyvenimas man nebuvo gailestingas.

Nesu tobula, bet nesu apsimetėlė ar pilka pelytė. O jei Tau reikia blizgios, laimingos, tobulai nupoliruotos turtingos mergaitės, kuri gyvena rožinį gyvenimą apsiavusi UGG batus ir su kava išsinešimui rankoje – praeik pro mane pro šalį.

Lygiai taip pat ir aš- man neįdomūs nupoliruoti blizgantys žmonės. Nenoriu šalia savęs asmens su suvaidinta šypsena. Nenoriu žaisti spėjimo žaidimų, nesuprasdama užsitraukiau pyktį ar ne; patinku ar ne. Nenoriu žmogaus, visad apsimetančio, kad viskas yra ir bus gerai, kai akivaizdu, kad yra priešingai.

Tiesa ta, kad gyvenimas ne visuomet nuklotas rožėm. Nutinka ir baisių dalykų. Žmonės elgiasi neteisingai, liūdina ir nuvilia. Įskaudina. Tai – gyvenimo dalis, nors ir nedidelė, bet tikra. Tokia ta negraži tiesa, kurios žmonės nenori matyti.

Maža to, didžioji dauguma žino tą gyvenimo pusę, nors to ir nepripažįsta. Atsisakymas pripažinti, išreikšti skausmą ir šypsojimasis pro ašaras, kenkia sveikatai. Ir yra nenuoširdu.

Lengva mylėti žmogų, kuris visad laimingas. Tačiau tokiu atveju myli melą. Taip, tas tobulas laimingas žmogus tėra gražus melas.

Tikras žmogus turės tikrų bėdų, kurias mėgins įveikti. Ir jie sugebės stoti su jomis akis į akį, išlikti ramus, suimti save į rankas. Štai tokie žmonės verti santykių.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.