Priežastys, kodėl tikras vyras niekada nebus neištikimas

Priežastys, kodėl tikras vyras niekada nebus neištikimas

Tiek daug vaikinų, o tiek mažai vyrų.

Šiuo metu esu pasibaisėjęs tais, kurie eina ir skelbiasi esantys tikrais vyrais. Tiesą sakant, vienas iš tų apsimetėlių sugadino mano santykius su puikia moterimi. Todėl, kad jūs sugebate apgauti tiek moterų ir sulaužyti jų pasitikėjimą, pasaulyje yra likęs tik mažytis procentas tų, kurios vis dar nori pasitikėti vyrais.

Aš niekada gyvenime nebuvau neištikimas savo moteriai. Niekada ir nebūsiu. Gaila, bet tik kelios moterys tuo patiki. Manau, kad aš ne vienintelis, kuris susidūrė su šia problema.
Manau, kad nemažai šaunių vyrukų neša šią naštą, nors ji priklauso kvailiams užnugaryje.

Kai sulaužai moters pasitikėjimą, jo niekada atgal neatgausi. Aš rimtai. Niekada. Deja, bet tai galioja ne tik tau, bet ir vaikinui po tavęs.

Apgaudamas moterį tu sugadini jos gyvenimą ne mėnesiui, o ilgiems metams. Ji pasitikėti vyrais nedrįs labai ilgą laiką. Tikri vyrai neapgaudinėja. Štai kodėl:

Tikri vyrai yra emociškai stabilūs

Dažnai girdime, kad moterys yra tos, kurios nesugeba valdyti savo emocijų. Tiesą sakant, vyrai dar blogesni šiame reikale. Kol moterims užtenka proto dalintis jų jausmais ir aptarti problemas, vyrai mėgsta viską laikyti savyje.

Taip vyksta tol, kol jie persipildo ir sprogsta. Kai kažkas nepavyksta santykiuose, moterys verkia, skundžiasi, gali pradėti mėtyti daiktus, o kartais skirti tylos gydymą, bet vyrai – silpni vyrai – apsimeta, kad nieko neįvyko.

Vos tik jų taurė persipildo, jie ieško bet kokių būdų, kaip save išlaisvinti. Jie geria. Jie rūko. Jie mylisi. Deja, jie tai daro ne su sava moterimi, o su bet kuo, ką randa. Tikri vyrai moka susitvarkyti su savo emocijomis.

Tikri vyrai turi pakankamai valios išlaikyti savo daiktą kelnėse

Atleiskit, vyrai, bet turiu jums tai pasakyti. Kadangi esate vyrai, jūs norėsite permiegoti su kiekviena patrauklia moterimi. Rimtai, kiekviena.

Jeigu esate tikras vyras, tisą sakant, nerizikuosite pilnaverčiais santykiais dėl vienos įvykusios cheminės reakcijos. Jeigu taip stipriai norite pasimylėti su kuo nors, tai kodėl to nedaryti su moterimi, kuri jus myli?

Jeigu seksas su mylimąja nusibodo, paįvairinkite jį. Tam kad šoktumėte, reikia abiejų, tad jeigu ji neatsineš grietinėlės į miegamąjį, tą padaryti turėtum tu.

Tikri vyrai nesusitikinėja su moterimis, kurių nemyli, ar bent jau mano, kad niekada nemylės

Akivaizdu, visi susitikinėjame su žmonėmis, kurie neverti mūsų dėmesio ar meilės. Jeigu meilė iš pirmo žvilgsnio egzistuoja, ji pasitaiko be galo retai. Šiais laikais, žmonės susitikinėja su kitais todėl, kad tai yra tiesiog patogu, o ne todėl, kad vienas kitam puoselėja jausmus.

Kam eiti ir ieškoti kitos uodegos, jeigu jau vieną turi? Tikri vyrai supranta, kad moterys – ne objektai, kuriais naudojamasi patenkinti saviems poreikiams. Kai vyras supranta, kad moters nemyli, jau geriau nutrauktų su ja santykius, negu leistų jai manyti kitaip.

Tikri vyrai yra pagarbūs

Vyrai yra pagarbūs kitiems, o ypač moterims, su kuriomis susitikinėja. Neištikimybė yra melas. Tai griauna pasitikėjimą ir parodo, kaip iš tiesų žmogus yra nevertinamas.

Būti neištikimu reiškia elgtis taip, lyg būtum geresnis už savo moterį. Faktas tas, kad taip nėra. Sulaužyk jos pasitikėjimą ir jos jau niekada nebesusigrąžinsi.

Tikriems vyrams nereikia prašmatnių diržo sagčių, kad jaustųsi vyrais

Tikri vyrai žino, kad yra vyrais. Jie tai jaučia kiekviename žingsnyje, o dar dažniau tai parodo savo darbais. Per daug „vyrų“, šiais laikais, galvoja, kad permiegoti su kuo daugiau moterų yra vyriškumo viršūnė. Jiems tai lyg žaidimas, lažybos, sportas…

Moterys nėra objektai, tad šis žaidimas, kurį jie žaidžia, vadinamas gyvenimu. Jeigu esi pagautas sukčiaujant, o gręsiantis praradimas didelis, susigadinsi savo gyvenimą ilgam.
Tikri vyrai niekad neįskaudintų moters, kurią myli

Sąžiningai, tikri vyrai niekada negalėtų įskaudinti jokios moters, bet ypač tos, kuri yra jų dalis. Tikri vyrai myli ir rūpinasi savimi lygiai taip pat kaip ir pačiais artimiausiais žmonėmis.

Jeigu tau pasisekė ir radai mylimą moterį, kuri lygiai taip pat myli tave, daryk viską, kad verstum ją šypsotis. Nieko baisiau pasaulyje nėra nei mylimo žmogaus praradimas. Klaidos yra klaidos… bet jas ne visada galima ištaisyti.

Tikri vyrai žino, kas gyvenime svarbiausia, o tai ne dar vienas užpakalis

Tikri vyrai yra per daug užsiėmę savo svajonių įgyvendinimu, tad neturi laiko pašalinėms mintims. Jie dirba ties tuo, bet nepamiršta, ko nori labiausiai.

Mes vyrai, dažnai norime daugiau nei mums gana. Kai galiausiai gauname tai, ko norėjome, tik tada suvokiame, kur padarėme klaidas, eidami to link. Pasakysiu tik tiek, kad gyvenime vienam vyrui turėtų būti viena moteris.

Ta vienintelė, kuri mylės visą gyvenimą, nes tai svarbiausia. Kai atsiras ta viena, kitų net neprisiminsit.

Tikri vyrai turi drąsos išsiskirti su moterimi

Jeigu galvoji apie neištikimybę, akivaizdu, kad nebenori būti su esama moterimi. Užsiaugink šį bei tą kelnėse ir nutrauk santykius. Juk anksčiau ar vėliau vis tiek tą padarysi.

Užbaik santykius prieš įskaudindamas moterį dar stipriau. Būk tikras vyras, o ne drebantis bailys.

1 komentaras

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.