Kaip tapti patraukliu merginoms?

Kaip tapti patraukliu merginoms?

1. Pažink ją

Kalbėkis su ja ir klausykis. Domėkis jos šeima, jos religija, gyvenama vieta, sužinok jos nuomonę apie politiką ir ką ji mėgsta veikti laisvalaikiu. Nekritikuok jos atsakymų ir nesielk nemandagiai. Tai yra jos nuomonė ir jos pasaulėžiūra. Gerbk jos mintis ir įsitikinimus. Merginoms patinka, kai su jomis elgiasi maloniai. Jeigu nori, kad mergina tavimi domėtųsi, pagarba jai yra puikus pirmas žingsnis link to.

2. Rask bendrų dalykų

Jai patinka Metalika… tau patinka Metalika… VALIO! Dabar turite šį tą bendro. Pasidomėk, kokia muzika jai patinka, kokius filmus ji žiūri ir rask tai, kas patinka jums abiem. Bendri dalykai padės jums geriau vienam kitą pažinti.

3. Būk geru draugu

Mes negalime garantuoti, kad jūsų santykiai išsivystys į ką nors daugiau nei paprastą draugystę, bet gebėjimas būti geru draugu, gebančiu ją suprasti ir palaikyti – bene žaviausias vyro bruožas. Parodyk jai, kokia ji būtų laiminga būdama su tavimi, o taip pat atskleisk, koks laimingas esi tu.

4. Nebūk keistuolis

Nespoksok į ją, o vos jai pažvelgus į tave nenusuk akių. Neslankiok aplinkui, jeigu neketini nieko pasakyti. Nespoksok į… tam tikras vietas, apie kurias sužinojome mokykloje. Nenaudok skambių kabinimo frazių, o tuo labiau nebūk grubus. Juk ji tavęs nepažįsta. Visi šie dalykai tau nepadės, jeigu norėsi sužavėti merginą.

5. Pasitikėk savimi

Pasitikėjimas savimi – labai patraukli žmogaus savybė. Merginos puls po kojomis tiems, kurie žinos, ko nori, ir kaip tai pasiekti. Eik į saviugdos mokymus, savanoriauk, o galų gale – keliauk!

Taip pat gali išmokti naujų dalykų. Pasirink mokytis naują kalbą, o gal atrask naujų savo talentų. Augink savo vidinę stiprybę.

6. Nelygink savęs su kitais

Taip elgdamasis geriau nesijausi. Šiame gyvenime gali būti tik savimi. Aplinkiniam pasauliui pasistenk parodyti, koks gali būti šaunus. Kai pamatys jie, pamatys ir tau patinkanti mergina.

7. Rūpinkis savo išvaizda

Niekada nepamiršk asmeninės higienos ir savo spintos turinio. Kodėl tu turėtum patikti merginai, jeigu nepatinki pats sau? Reguliariai maudykis, naudok dezodorantą, valykis dantis, dėvėk švarius ir nesuplyšusius drabužius.

Negalvok, kad žymūs prekės ženklai atliks visą darbą už tave. Mergina pastebės ar tavo drabužiai tau tinka, ar gerai parinktos spalvos, o ta raidė, užrašyta ant marškinėlių – nieko nereiškia. Nepersistenk. Atrodyk skoningai.

8. Būk puikiu žmogumi

Būk tokiu, su kokiu norėtų susitikinėti kiekviena mergina. Nebūtinai tavi IQ turi siekti Enšteino rezultatus, bet bent jau pasistenk atrodyti įdomus. Būk geras ir darbštus, stenkis dėl savęs ir dėl kitų. Taip pat nepamiršk rūpintis savo gerove. Nuolat galvok apie savo tikslus ir jų nuolat siek.

9. Būk geras ir šmaikštus

Visuomet stenkis padėti merginai ir daug šypsokis. Viena šypsena gali praskaidrinti net ir sunkiausią dieną. Nesistenk pasirodyti, o jai esant šalia, nebendrauk vien tik su savo draugais. Skirk jai dėmesio ir pamalonink savo humoro jausmu.

10. Sportuok

Tai pritraukia ne tik pritraukia merginas, bet ir kelia pasitikėjimą savimi. Merginoms patinka atletiški ir tvirti vyrai, o jeigu dar ir pasitikėjimo savimi netrūksta… UH! Tiesiog puikus variantas. Sportuok, megzk naujas pažintis ir sveikai gyvenk, patrauklus vyre!

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.