Ką reikia žinoti prieš susitikinėjant su neemocionalia moterimi?

Ką reikia žinoti prieš susitikinėjant su neemocionalia moterimi?

Kai ėjau į universitetą, priklausiau vienai komedijos grupei. Kartu leidome labai daug laiko, tad normalu, kad kiekvienas gavome pravardę. Daugelis iš jų turėjo artistišką prieskonį, kaip pavyzdžiui, D-Korkas ar Xineti. (O realiai, tai buvo tiesiog labai nevykusiai pakeisti vardai.)

Mano pravardė buvo SNAIGĖ. Kodėl? „Nes tu esi šalta lyg sniegas“, net nesudvejoję pasakė mano kolegos. Tai tikriausiai ir buvau aš. Mindžiau visų ir taip sužalotas širdis savo aukštakulniais batais.

Pasak mano atliktų testų, aš papuolu į tą mažą ratą, kurį atpažino Myers Briggs. Kas nežino, tai pasakysiu, kad mano gyvenimas, pasak Briggs, yra pagrįstas skaičiavimais ir logika. Tokį gyvenimą gyvena beveik 1% moterų, o iš vyrų ryškiausias pavyzdys – Stalinas.

Štai todėl mane pavadino SNAIGE. Suprantu tai. Aš iš tiesų nesu sentimentali ir metu netikusius žmones šalin – vaikinus, draugus, interneto prekeivius – be jokios sąžinės graužaties. Mano motiniški instinktai pasireiškia tik tada, kai nešuosi alaus skardinių rinkinį, įremtą į mano plačius klubus.

Bet esmė yra tame, kad aš nesu sociopatė. Draugauju su tomis pačiomis merginomis jau 10 metų, rūpinuosi ir myliu savo šeimą, o taip pat mylėjau, buvau mylima ir įsimylėjusi. (Pfff, tiesa?)

Neemocionalios moterys egzistuoja. Aš gyvenu, kvėpuoju, o taip pat rašau šį įrodymą jums. Tokio tipo moterys dažnai gali trikdyti ir būti sunkiai suprantamos, tad leiskite man jums pagelbėti. Štai keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie neemocionalias moteris:

1. Nesistenkite suprasti, kodėl jos tokios yra.

Jeigu moteris nesidalina savo jausmais su jumis, greičiausiai ji nenori, kad kištumėtės į jos reikalus. Moteriai išreikšti jausmai atneša ne tik palengvėjimo bangą, bet ir daugybę kitų. Atrodo, kad moteris save paviešina, atskleidžia, o tuo pačiu verčia save to gailėtis. Tai tikrai verčia mus jaustis nepatogiai.

Tokio tipo moterys dalinasi savo jausmais tada, kai visiškai pasitiki partneriu ir jaučia, kad santykiai gali judėti pirmyn. Tai nėra paslaptis, tiesiog kartais tikrai nėra būdo, kaip išsireikšti. Būkite kantrūs ir moteris prabils apie tai, kas svarbu, kai tai bus svarbu.

2. Kai praranda kontrolę, jos pašėlsta.

Tam tikrais momentais, mūsų, neemocionalių moterų, tobulai supiltą paplūdimį apsemia emocijų bangos. Ne, ne tos, kuomet moteris žiūrėdama filmą verkia. Turiu omeny tuos jungtukus, kuriuos palietus užplūsta sentimentų banga. Būtent tuomet šios moterys palūžta.

Kažkas panašaus į karjeros pokyčius, egzaminų sesiją ar kvaili vaikino poelgiai, su kuriuo šioji miega. Visi jausmai, kuriuos moteris laikė nereikšmingais, grįžta it pabaisų komanda. Kodėl? Nes tokio tipo moterys kaip aš, yra nepratusios išleisti jausmus, tada prarandame kontrolę, kurią kūrėme ilgą laiką. Tai prilygsta vairuojančiam dešimtmečiui. Neįsivaizduojame, ką su ja daryti…

Būtent tada mes trenksimės į sieną. Jausimės pavargusios, analizuosime, kodėl taip išskydome, o vėliau – judėsime pirmyn. Retai tai trunka ilgą laiko tarpą, bet tuo metu, tą akimirką, viskas mums atrodo labai realu. Tad leiskite moteriai išsišėlti, pakovoti su savimi, paremkite ją keliais gerais žodžiais ir leiskite prasilėkti greitkeliu.

3. Jos mažai dėkoja aplinkiniams emocionaliems žmonės.

Kadangi moterys retai leidžia emocijoms jas vesti pirmyn, jos galvoja, kad aplinkiniai žmonės, kurie atvirkščiai, jomis tik ir vadovaujasi, yra gan lėkšti. Kitą vertus, mes nesame robotai tad irgi jaučiame. Neįsivaizduojate, kaip yra svarbu turėti šalia žmogų, kuris skatina tave kažką jausti…

Jeigu ne mano draugė, į visus prarastus santykius būčiau reagavusi labai neracionaliai. Ji man priminė, kad jaustis liūdna – nėra silpnybė. Kai ką nors prarandi, tai turi išgyventi.

Mums, moterims, atrodo, kad tai, kas negali būti paaiškinta, patvirtinta ar racionalu – yra neteisinga. Svarbu turėti žmogų, kuris tokiais momentais įkrėstų košės ir priverstų suprasti, kaip tai absurdiška.

4. Kai joms rūpi, tai po velnių RŪPI.

Jeigu tokios moterys verkia, patyrusios netektį ar dalinasi simpatijos ženklais, reiškia, kad jai labai rūpi. Jos netiesia didelio tinklo, o žvejoja pamažu. Romantiškiems santykiams, paprastai draugystei ar karjerai puoselėti šios merginos skiria labai daug laiko.

Jeigu neemocionali moteris sako, kad tu jai nepatinki, reiškia, ji nenori tavęs šalia. Jeigu šioji būtybė parodo bent kruopelę liūdesio, greičiausiai greta to svarsto ar verta liūdėti, ar tai ką nors pakeis. Mes paleidžiame tai, kas mums atrodo nelogiška. Kas mums netarnauja, tą numetame šalin. Esame išrankios ir atsargiai renkamės tuos žmones ir veiksmus, kurie verti mūsų pastangų. Jeigu esi tame sąraše, reiškia esi labai svarbus šiai moteriai.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.