6 subtilūs ženklai, kad ji nebenori tęsti santykių

Gera žinia ta, kad jei juos laiku pastebėsi – dar gali išsaugoti santykius.

Dauguma žmonių sako, kad įsimintiniausia yra vestuvių diena, vaiko gimimas ar diena, kai laimi loterijoje. O man įsimintiniausia diena tapo ta, kai aš paprašiau vyro skyrybų. Aš vis dar menu didėjantį skausmą jo akyse, aš vis dar girdžiu jo virpantį balsą.

Jis parklupo ant kelių savo paties ašarų baloje, tačiau viskas, kas buvo mano mintyse – tai klausima: „Kodėl Tu toks nustebęs?“. Aš jau daug sykių kartojau, kad nesijaučiu laiminga. Aš daviau jam daug laiko susivokti, išgirsti mane… Bet jis niekada neišgirdo…

Deja moterims jau taip būna: jei viskas, tai viskas. Mes nuodugniai diena iš dienos apsvarstome pabėgimo planą, o kai niekas santykiuose nepasikeičia – imam ir įgyvendinam. Tačiau laiku tam tikrus ženklus pastebėjęs vyras, gali tai pakeisti.

1. Ji dažnai būna susierzinusi

Gana kaltę versti PMS. Jei ji atžagari, irzli ir nepatenkinta – tai vyksta ne be priežasties.

Susierzinusi moteris gali būti ir dėl hormonų. Bet tai trumpos ir laikinos akimirkos. Turėtum atkreipti dėmesį, jei Tavo moteris tokia išlieka jau kurį laiką.

Dauguma vyrų bijo stoti akistaton ir pasikalbėti, viską išsiaiškinti. Tačiau tyla – santykių žudikė. Tu turi inicijuoti pokalbį ir išsiaiškinti kas ją neramina.

2. Ji vis daugiau laiko skiria darbui

Ambicinga ir veikli moteris atneš daug gerų vėjų Jūsų šeimai, įskaitant ir uždarbį. Tačiau neapsirik galvodamas apie tai, kodėl ji dirba virvalandžius.

Moteris, kuri nesijaučia vertinama namie su visa galva pasiners į darbus ir karjerą, kur gaus trūkstamą įvertinimą.

3. Tu ne(be)dalyvauji jos socialiniame gyvenime

Turėtum sunerimti jeigu anksčiau eidavoti kartu į įvairius renginius, vakarėlius, susibūrimus, o dabar ji vis rečiau kviečia Tave kartu pasibūti su savo bendradarbiais ar draugais. Ir ji tikrai nedaro Tau paslaugos, nes Tu nemėgsti kompanijų. Atvirkščiai, ji tuo naudojasi.

Suprask, kad ji Tavęs vengia, o tuštumą užpildo Martini taure. Be Tavęs.

4. Jei neberūpi Tavo nuomonė

Net ir nepriklausoma moteris vertina savo vyro nuomonę. Jei Tu mėgini išsakyti ką manai, o ji Tave nutraukia net neišklausiusi – ji labai aiškiai parodo, kad jai neberūpi.

Neapsigauk manydamas, kad tai yra gerai ir ji turi pati priiminėti sprendimus. Jūs esate komanda. O komandos sprendimus priima kartu.

5. Lovoje ji įjungia autopilotą

Kiekvienuose santykiuose pasitaiko akimirkų, kai kenčia seksualinis gyvenimas. Tai neturėtų kelti nerimo.

Sunerimti turėtum jei tai tęsiasi ilgai. Seksas – tai vienintelis dalykas, kuriuo daliniesi tik su savo partneriu ir niekuo kitu. Tad jis turi rūpėti abiems.

6. Ji nebesiginčija

Moteris, kuri kalba, ginčijasi ir priekaištauja – kovoja dėl savo santykių. Gal ir atrodo, kad jautiesi daug geriau be to, bet tai tereiškia, kad santykiai jos nebedomina…

Jos jausmai gali kartais Tau atrodyti priekaištais. Tačiau tai – jos jausmai. Tokie, kokie yra. Ir ji nusipelnė būti išklausyta. Ji nusipelnė, kad ieškotumėte kompromisų ir taisytumėte padėtį. Ji nusipelnė palaikymo.

Bendravimas – tai raktas į sėmingus santykius. Šią tiesą žino visi, tačiau įgyvendina sunkiai. Labai svarbu išgirsti ir suprasti ką ji sako ir ko nepasako, bet parodo.

Moterys nepalūžta per naktį. Tačiau jei nepastebėsi šių 6 ženklų – prarasi ją. O juk nenori prarasti mylimosios, nes buvai aklas?

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.