4 Priežastys neieškoti moters bare

Kai paklausiu porų, kur jie sutiko savo antrą pusę, retai išgirstu atsakymą – bare. Kaip bebūtų keista, daugelis vyrų visgi eina vakaris į barus ir tikisi tenai susipažinti su gyvenimo moterimi. Garsi muzika, socialiai prieinama vieta ir begalė žmonių – atrodo tobula vieta išsirinkti tą vienintelę iš didelės minios, bet kitą vertus, baruose pilna faktorių, kurie veikia prieš tavo norus.

Nesakau, kad tai neįmanoma, bet man tai niekada nesuveikė. Neleisk tam tavęs stabdyti nuo laisvalaikio, bet pamastyk apie tai, kad gal vertėtų einant į barus tikėtis stebuklo kiek mažiau.

Aš niekada neturėjau pasisekimo baruose tikriausiai dėl to, kad negeriu alkoholio, nemėgstu vietų, kur renkasi krūva žmonių, o ir rėkti, kad būčiau išgirstas, nenoriu. Kai stengiesi flirtuoti su žmogumi, riksmai panaikina seksualią flirto pusę.

Kodėl gi nederėtų ieškoti merginos baruose?

1) Viskas per daug garsiai.

Per daug ištartų žodžių būna neišgirsti ir nesuprasti, kai aplinkoje skamba garsi muzika. Jeigu nori susipažinti su žmogumi, turi girdėti kiekvieną jo ištartą žodį, tiesa? Štai tokį pokalbį turėjau prieš porą dienų:

  • Kaip tu?
  • Ką?
  • Kaip tu?
  • Kas aš esu?
  • Nežinau!

2) Tavo mažesni šansai

Dauguma žmonių išeina ieškoti meilės į barus naktimis. Tai reiškia, kad mergina, kurią nusižiūrėjai, jau greičiausiai buvo kalbinta dar kokių trijų vaikinų tą vakarą. Gal tu būsi tas, kurį ji prisileis, bet tavo šansai yra daug mažesni toje vietoje, kur visi vyrai nori to paties.

3)  Apsaugos siena

Moterys, dažniau nei kur kitur, būna kalbinamos baruose. Jos nori išeiti su draugėmis, išgerti kelis gėrimus ir nebūti kalbinamos įkyrių vaikinų, tad aplink save pasistato nematomą apsauginę sieną. Gal tu tenori būti draugišku vaikinu ir susipažinti, bet greičiausiai nepraslysi net ir per mažiausią plyšį sienoje.

4) Alkoholis sumažina normalaus pokalbio galimybes.

Žmonės eina į barus išgerti. Vieną, du ar tris bokalus, kiekvienam savo… Išgėrę žmonės tampa atviresni, meilesni, daugiau flirtuoja ir yra labiau linkę reikšti savo jausmus, palyginus su žmonėmis, kurie negėrę nė lašo. Gal ir gerai, jeigu ieškai žmogaus vienam vakarui, o gal artėjančioms kelioms valandoms, bet jeigu ieškai pastovaus partnerio ir tikro ryšio, alkoholio paveiktas žmogus – paskutinis pasirinkimas. Alkoholis blokuoja tikrą žmogaus charakterį ir asmenybę, tad niekada nežinai, koks žmogus pabus ryte šalia tavęs.

Ar aš siūlau jums ieškoti gyvenimo partnerio nevartojus alkoholio?

Būtent tai jums ir siūlau. Nustokite ieškoti moterų baruose. Išlįskite iš alaus bokalo ir grįžkite į realų pasaulį. Megzkite pokalbius kavinėse, maisto parduotuvėse ar mašinų plovyklose.

Nebijokite prieiti prie nepažįstamos moters ir ją užkalbinkite. Būkite draugiški ir daug šypsokitės. Jeigu kas nors nenori kalbėtis, nusišypsokite ir palinkėkite geros dienos. Nieko asmeniško, tiesiog gyvenimiška situacija, o su ja judėkite toliau.

Aš savo gyvenime sutikau begalę įdomių žmonių ir visi jie buvo sutikti už baro ribų. Užmegzti pokalbiai, stovint eilėje ir laukiant kavos, gali atnešti daug daugiau naudos nei nesuprantami klyksmai muzikos apsupty. Magija slypi paprastume.  

Šaltinis: truelovv

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.