30 gero vyro savybių

Vienas iš brolijos tikslų XIX amžiuje buvo padaryti vyrus geresniais vyrais. Patikėkite, gerų vyrų grupelė galėtų net pakeisti pasaulį. Mes pateiksime 30 gero vyro savybių, kurias gali išsiugdyti bet kuris vyriškos lyties atstovas.

 1. Jis turi tvirtą charakterį ir yra visapusiškas. Geras vaikinas mažai kalba, bet daug daro. Jis yra visapusiškas, o jo visapusiškumas yra seksualus. Ten, kur jis pasirodo, palieka pėdsaką.
 2. Jis yra harmoningas. Jam svarbiausia šeima ir draugai. Jis taip pat rūpinasi savo laiku ir yra patyręs daugelyje sričių.
 3. Jis yra pasitikintis. Tai nereiškia, jog jis yra įžūlus. Jis yra geros nuomonės apie save ir tiki, jog jis vertas geriausio.
 4. Jis yra drąsus. Jis gauna viską, ko nori, netgi jei abejoja. Jis nebijo prieiti prie moters ir ją užkalbinti.
 5. Jis moka klausytis. Geram vaikinui nėra svarbiausia išsikalbėti. Jis nepertraukia ir vadovaujasi taisykle, jog 75 procentus laiko reikia klausytis.
 6. Jis yra iniciatyvus. Geras vaikinas yra lyderis. Jis pirmą žingsnį žengia tiek darbe, tiek santykiuose.
 7. Jis kreipia dėmesį į detales. Kai jis siekia savo svajonių moters, žino, jog maži dalykai svarbiausi.
 8. Jis turi savigarbą bei gerbia kitus. Jis bendrauja su tokiais vyrais, kokiu pats siekia būti, bei nuolat skiria laiko savianalizei. Geras vyras yra užjaučiantis bei atlaidus.
 9. Jis siekia tapti vis geresniu vyru. Dauguma vyrų mano, jog jie turi kovoti bei užkariauti. Tačiau geras vyras supranta, jog svarbiausia įveikti save, o ne konkuruoti ar nugalėti kažką kitą.
 10. Jis geba įsipareigoti bei yra ištikimas. Jis sako, ką galvoja, ir galvoja tai, ką sako. Jis laikosi savo žodžio net su tais žmonėmis, kurie nesilaiko savojo. Jis yra ištikimas meilės santykiuose.
 11. Jis kovoja su neteisybe. Kai geras vyras pamato, jog kitas vyras netinkamai elgiasi su moterimi, įsivaizduoja, jog tai jo sesuo, motina ar dukra, todėl iš karto imasi veiksmų, netgi jei tai jo draugas.
 12. Jis yra atviras. Netgi jei tiesa gali įskaudinti, geras vaikinas tiki, jog atvirumas yra geriau nei nekaltas melas.
 13. Jis moka tvarkytis su pinigais. Jis moka planuoti savo ateitį bei biudžetą.
 14. Jis turi gerą humorą jausmą. Jis neįsižeidžia netgi tada, kai kiti apie jį laido juokelius.
 15. Jis yra kuklus. Jis leidžia kitiems jį girti, užuot gyręsis pats.
 16. Jam patinka būti komandos dalimi. Jis supranta, kad komandos sėkmė yra jo sėkmė. Komandos pasiekimai jam rūpi labiau nei asmeniniai.
 17. Jis moka prisitaikyti. Jei ne viskas vyksta taip, kaip norisi, jis susiima ir bando iš naujo. Bet kokioje situacijoje jis jaučiasi patogiai.
 18. Jam būdingos geros manieras. Jo visi veiksmai yra apgalvoti.
 19. Jis nenustoja mokytis. Geras vyras myli gyvenimą ir siekia kuo daugiau iš jo pasiimti. Per mėnesį jis perskaito maždaug vieną knygą.
 20. Jam įtaką daro vyrai, kuriuos jis gerbia. Jis susiranda „mokytoją“, į kurį siekia būti panašus, bei reguliariai su juo susitinka.
 21. Jis turi tikrų bei artimų draugų.
 22. Jis dievina progresą. Jis tiki, jog pasaulis, kurį jis paliks, taps geresnis ir geresnis.
 23. Jis visur jaučia saiką. Per vakarėlius jis nesielgia kaip laukinis ar nekontroliuojamai. Po vakarėlio visada pareina savo jėgomis. Prieš darydamas jis pagalvoja, neleidžia, jog jį užvaldytų emocijos.
 24. Jis yra moralus. Jis žino, kas yra teisinga ir neteisinga. Geras vyras yra tas, kuris vyresnio amžiaus moteriai padeda nusinešti krepšius iki jos automobilio.
 25. Kai tik yra galimybė, jis siekia ramybės. Jam patinka būti vienam, tačiau jis nėra paniurėlis. Sunkiu metu jam labiausiai padeda pasitikėjimas savimi.
 26. Jis rūpinasi savo kūnu. Jis žino, jog jo kūnas yra jo tvirtovė, todėl daro viską, jog pagerintų savo sveikatą bei išvaizdą.
 27. Jis turi ateities vizijų. Geras vyras vadovaujasi mąstymu, jog jo veiksmai šiandien paveiks jo gyvenimą, o ateityje – kitų.
 28. Jis yra dėkingas. Geras vyras atkakliai dirba, tačiau yra dėkingas už viską, ką gauna.
 29. Jis suvokia šeimos svarbą. Jį domina palikimas, kurį jis gali gauti, kadangi jis gerbia savo protėvių tradicijas.
 30. Jis tiki Dievu: savo dieną jis pradeda malda.
Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.