10 kiekvieno tikro vyro savybių

10 kiekvieno tikro vyro savybių

Kodėl rašau apie tai? Todėl, nes noriu, kad padėtumėte moterims priimti teisingus ir gerus sprendimus santykių srityje. Tai gali būti naudinga taip pat ir jūsų vaikams ateityje.

Nesistebiu, kad norite, jog jūsų vyras atitiktų šiuos reikalavimus. Dauguma moterų sutinka su daug mažesniu krepšeliu nei iš tiesų nusipelnė, tad pakelkime kartelę vyrams šiek tiek aukščiau, kad šie vėl taptų tikrais vyrais. Mielos moterys, nepamirškite, kad šias savybes turite turėti ir jūs – aukšto lygmens damos.

  1. Stabilios emocijos

Neverta šalia savęs laikyti žmogaus, kurio nuotaikos įsisukusios į nuolatinį kaitos sūkurį. Niekada nežinai, kada jis tave apkabins, o kada – nustums šalin. Šalia reikalingas žmogus turi padėti tau jaustis santykiuose patogiai ir saugiai. Tą jis parodo stabiliomis emocijomis.

Pastebėkite, ar jis skundžiasi, neigiamai atsiliepia apie kitus žmones, susikoncentruoja ties problemomis arba visada yra apsuptas dramos. Vyras turi turėti galvą ant pečių ir suvaldyti savo stresą.

  1. Sveikas gyvenimo būdas

Jums, mielos moterys, reikalingas vyras, kuris gali savimi pasirūpinti ir pats. Prisiminkite, kad su šiuo žmogumi ketinate praleisti savo likusį gyvenimą, tad ar tikrai norite, jog šis leistų dienas sėdėdamas ant sofos ir valgytų dešrainius?

Stebėkite, kaip jis kontroliuoja savo gyvenimą ir kokiomis taisyklėmis vadovaujasi. Tai lazda su dviem galais. Kad pritrauktum sveiką vyrą, tokia turi būti ir tu.

  1. Klausymosi įgūdžiai

Ar jūsų vyras parodo savo dėmesingumą ir atidžiai jūsų klausosi? Jeigu jis turi įprotį jus nustumti šalin arba pamiršti tai, ką jam sakote, greičiausiai jis nėra taip stipriai įsipareigojęs jūsų santykiams.

Nesusidėkite su vyru, kuris jums neskiria savo laiko. Jis turėtų žiūrėti tiesiai į akis ir spindėti pagarba jums. Geriausias būdas pritraukti tokį vaikiną – į jų pokalbius įsiklausyti pačiai.

  1. Užuojauta kitiems

Tai viena iš mieliausių savybių, kuri traukia žmones. Jeigu jis leidžia laiką rūpindamasis kitais ir yra pasiryžęs padėti – jis geras vyrukas. Jeigu yra atvirkščiai ir jis atsisako suteikti pagalbą tiems, kuriems jos reikia, greičiausiai jam mažai rūpės ir tai, kokios pagalbos reikės tau. Stebėk jo žodžius ir veiksmus: ar jis parodo, kad jam rūpi kiti, ar tik galvoja apie save?

  1. Rūpestingumas šeimai ir draugams

Tau reikia vyro, kuris paklausia, kaip gyvena tavo draugai ir nuoširdžiai domisi šeimos gerove. Jeigu atrodo, kad jam tai nė motais – greičiausiai taip ir yra. Jis turėtų domėtis ir prisiminti tai, kas vyksta jų gyvenime. Jeigu vyras nesistengia pažinti tavo aplinkos, tu jam rūpi per mažai.

  1. Pozityvumas ir humoro jausmas

Tai dar viena svarbi savybė, kuria turi pasižymėti vyras. Jis turi gebėti pasijuokti iš savęs ir išlaikyti pozityvumą. Paniurę žmonės siurbia iš tavęs energiją, tad, paklausk savęs, ar šis žmogus tau jos suteikia, o gal ją iš tavęs atima? Tikras vyras nušvies visą kambarį savo energiją, nes iš jo sklinda meilė ir pozityvas.

  1. Tikslai

Jeigu tavo vyras trina sofą ir negalvoja apie ateitį, kas tada tau padės rūpintis šeima? Juk norisi būti šalia žmogaus, kuris jaučia aistrą gyvenimui, nori siekti savų tikslų bei juos įgyvendinti kartu su tavimi. Nebūk jam per griežta, nes mes tik žmonės.

  1. Gebėjimas kalbėti apie jausmus

Vyrams ši kelionė yra be galo ilga. Aišku, ne visiems. Ilgą laiką buvo galvojama, kad jausmų atviras reiškimas yra vyro silpnybė, bet dabar žinoma, kad kalbėti apie savo emocijas yra tiesiog pavojinga. Jeigu jūsų mylimas žmogus vis dar neatsiveria, ateityje laukia ilga ir duobėta kelionė.

  1. Darbštumas

Svarbu, kad vyras didžiuotųsi savo darbu ir jį dirbtų tinkamai. Dažnas nori išsisukti ir padaryti kiek įmanoma mažiau, bet šis siekis veda link keblių santykių. Norisi, kad abiejų indėlis į gyvenimo gerovę būtų vienodas, tad koks yra tavo gyvenimo partneris?

  1. Dėmesingumas

Ar jis organizuoja malonias staigmenas?  Ar jis iš tų, kurie žino, kada jų moteris jaučiasi blogai  ir gali tai pastebėti? Moterims reikia tokio žmogaus, kuris yra dėmesingas ir tikrai rodo rūpestį. Jeigu pagauni save reikalaujančią ir maldaujančią jo dėmesio – vaikinas tikrai nepasiruošęs santykiams. Aplink suvaikėjusių „vyrų“ yra pakankamai, todėl svarbu nuo jų atsiriboti.

Nepamiršk, kad gerai atrodantys vaikinai slepiasi po savo išvaizda. Surenk jam testą ir atverk savo akis. Jeigu nori būti laiminga, nesustok ties mažiau nei nusipelnei. Norisi, kad šalia esantis vyras būtų pastabus, malonus ir pagarbus. Nepamiršk savo mylimajam pasakyti savo įžvalgų. Kuo daugiau kalbėsitės, tuo stipriau galėsite kartu augti,

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.