Vyriausia pamergė: kas tavęs laukia?

Taigi, tau buvo suteikta garbė būti vyriausiąja pamerge. Jeigu manai, kad tik pasirodysi vestuvėse ir stovėsi graži, labai klysti.

Būti tituluotai vyriausiąja pamerge yra didelė garbė. Juk tai viena tavo geriausių draugių, kuri išteka, ir ji pasirinko tave stovėti šalia jos tą svarbią dieną. Su šiuo puikiu titulu ateina ir be galo didelė atsakomybė.

Taigi, prieš tau nusiaunant dailiuosius batelius, turi pasiruošti tam, kas tavęs laukia. Griebk pieštuką ar kompiuterį ir pradėk žymėtis. Kiekvienos vestuvės yra skirtingos, tačiau, yra tam tikros vyriausios pamergės pareigos, kurios yra būdingos visoms vyriausioms pamergėms.

Vyriausios pamergės pareigos:

#1 Prieš vestuvinis pasiruošimas.

Tai gal ir skambės paprastai, bet mes neturime omeny tik tų dalykų, kurie yra vykdomi prieš pat vestuves. Tau teks eiti su nuotaka ieškoti tobulos vestuvinės suknelės, ieškoti tobulų pamergių suknelių, o ir visi kiti matavimai – tavo pareiga. Ji viena nesugebės to padaryti, tad kaip vyriausia pamergė, tu turėsi būti šalia jos ir ją palaikyti. Kai ji pradės stresuoti, tu būsi šalia ir tik tu žinosi, kaip ją nuraminti.

#2 Vestuvių planavimas.

Daugelis vyrų nesidomi vedybų planavimu, tad jeigu jos sužadėtinis nepadeda išrinkti gėlių ar vestuvių pakvietimų, tu būsi ta, kuri užduos būsimai nuotakai klausimą: „Ar tai tas vyras, už kurio nori ištekėti?“ Jeigu atsakys TAIP, padėk jai su vestuvių planavimu.

Tai reiškia: padėti išrinkti pakvietimus, derinti spalvų gamas, dėlioti susodinimo planus, rinkti vietą… ar jau pavargai nuo skaitymo? Smagiausia dar tik ateityje! Oi, nepamiršk, jog torto ragavimas yra viena iš smagesnių dalių.

#3 Rankų darbo projektai.

Kai kurios nuotakos nori sutaupyti pinigų ir suasmeninti vestuvių šventę dar labiau, todėl tokiais momentais būsimos nuotakos prisimena tavo asmeninius sugebėjimus. Anksčiau darydavai iškarpų albumus? Pasiruošk daryti rankų darbo pakvietimus ar dekoruoti 200 vazų. Žinau, skamba varginančiai, bet vos tik tai pabaigsi, to daryti jau niekada tau nereiks.

#4 Nuotakos vakarėlis ir mergvakaris.

Tu esi tas žmogus, kuris bus atsakingas už šiuos du vakarėlius. Neklausk kodėl. Tai tiesiog tradicija.

Gal ji to ir nenorės, bet jeigu ji sutiks, turėsi kontroliuoti visą vakarėlio biudžetą, veiklas ir pakvietimus. Juk neatrodo labai sunku,tiesa?

#5 Repeticijos, repeticijos, repeticijos.

Baleto repeticijos vaikystėje atrodė per daug sunkios? Palauk vestuvių repeticijų. Jos visuomet būna skirtingos, bet tikrai labai smagios. Kai jos baigsis, turėsi laukti kitos geros draugės vestuvių. Repeticijose svarbus momentas – tavo kontaktinė informacija. Jeigu vestuvių svečiai turės klusimų, jie galės nevarginti nuotakos ir kreiptis tiesiai į tave.

#6 Paruošk atsargos paketą.

Taigi, vestuvių diena jau čia, o nuotakos šuo įdrėskė jos suknelę – tai ne tragedija. Kodėl? Nes tu turi pasiruošusi atsarginių priemonių ryšulėlį. Tai padės numalšinti stresą menkose ir nereikšmingose situacijose. Pasirūpink šių daiktų sąrašu ir būk tikra, kad viską turi.

Ką reikia turėti su savimi: bespalvį nagų laką, adatą ir siūlą, žiogelių, dvigubos lipnios juostos, nosinaičių, nuotakos įžadų kopiją, mėtinių saldainių, dantų siūlą, dezodorantą, lūpų dažų, buteliuką vandens, tamponų ir blakstienų tušo.

#7 Vestuvių dekoracijų priėmimas.

Jeigu niekas negali pristatyti torto į vestuvių šventę, tu turėsi jį paimti. Tai taip pat liečia ir gėles, ar bet kokias kitas paskutinės minutės dekoracijas. Tiesą sakant, nuo pat ryto iki vakaro būsi kurjerio vaidmenyje. Jeigu nebus torto vestuvių šventėje, turėsi vieną labai nelaimingą nuotaką.

#8 Vakarėlio palaikymas.

Tai nereiškia, kad turi griebti degtinės butelį ir pasileisti kasas. Turi pasirūpinti, kad viskas būtų savose vietose. Pamergių makiažai padaryti, suknelės vietoje, o vis kiti laikosi grafiko. Turėtum kartais patikrinti ir jaunikio pusę. Na žinai, jiems su organizavimu sekasi kiek sunkiau.

#9 Padėk nuotakai pasiruošti.

Į princesės suknelę jai vienai įlįsti bus gan sunku. Turėsi padėti jai apsirengti suknelę, užsidėti papuošalus ir net gi eiti kartu su ja į tualetą. Paskutinis veiksmas nėra toks smagus, bet manau, kad per jūsų ilgą draugystę yra buvę ir blogiau.

#10 Prižiūrėk ceremoniją.

Prieš pat ceremoniją turėsi išdalinti pamergėms puokštes, svečiams – saujas žiedlapių, patikrink žiedų pagalvėles. Tai pati svarbiausia užduotis. Nepamiršk jaunikio vestuvinio žiedo. Laikyk jį tol, kol jų paprašys kunigas. Jeigu neturi kišenės, kur gali jį laikyti, užsimauk ant nykščio.

#11 Išlaikyk nuotaką gyvą.

Tai skambėjo kiek dramatiškai, bet iš dalies labai teisingai. Turi užtikrinti, kad bo ceremonijos ji valgys ir atsigaivins gėrimais. Daugelis nuotakų tai pamiršta, nes jaučiasi sutrikusios, išsigandusios ir susinervinusios. Visi punktai yra svarbūs, bet šis – gyvybiškas.

Tai perskaičius gali atrodyti, kad buvimas vyriausia pamerge yra be galo sudėtingas, bet patikėk, vos viskas prasidės, tai bus jaudinantis nuotykis ne tik nuotakai, bet ir tau.

Komentarų nėra

Komentuoti galimybės nebėra.