Viskas, ką turi žinoti jei Tau 30 ir esi vieniša

Viskas, ką turi žinoti jei Tau 30 ir esi vieniša

Aš žinau ką reiškia būti vienišai trisdešimtmetei. Ir daugeliu atvejų tai – nuostabu. Žinoma, nuolat pasitaiko situacijų ir įvykių, kurie liūdina (vestuvės, atostogos, maisto gaminimas sau vienai, problemų sprendimas, kai neturi su kuo pasitarti, klausimai „tai kodėl tu dar vis viena?“), bet aš niekuomet neleidžiu santykių statusui gadinti man nuotaikos ir… gyvenimo.

Ar aš noriu sutikti Tą Vienintelį? Tikrai taip. Ar nebūtų puiku jei galėčiau viską pagreitinti ir jau šiandien jį sutikti? Dar klausi!? Tai normalu: visi esame žmonės. Visi norime kažką mylėti ir kartu eiti sudėtingu, bet smagiu gyvenimo keliu.

Kažkodėl apie tai, kad reikia mokėti būti laimingam būnant vienišam mažai kalbama. Todėl tik nuo žmogaus priklauso kaip jis šias pamokas išmoks. Reikia suprasti, ką tai iš tiesų reiškia, išmokti į pasaulį žvelgti kitaip.

Tu nusipelnei meilės, kad ir kokiam gyvenimo etape esi.

Tačiau prieš man pasakant kaip aš suprantu gyvenimą, kai man 30 ir esu vieniša, pradėsiu nuo kai ko kito.

Kai esi vieniša 30-etė, NEREIŠKIA:

Tai nereiškia, kad su Tavimi kažkas negerai. Nereiškia, kad gyvenimo meilę sutiksi tik tada, kai savyje sutvarkysi kažkokią mistinę problemą. Tai nereiškia, kad būsi verta meilės, tik kai tapsi tam tiktų vertybių ir savybių rinkiniu. Tai nereiškia, kad liksi amžinai viena. Ir  visų svarbiausia – tai nereiškia, kad negali savo gyvenimu mėgautis čia ir dabar.

Tiesa ta, kad nei vieno iš mūsų nelengva mylėti. Bet visi esame daugiau nei verti pastangų. Ir, nepaisant populiaraus mito, nėra jokios stebuklingos akimirkos, nuo kurios, staiga, tapsi verta meilės. Tu buvai, esi ir būsi verta, brangioji. Juk tai puiku, ar ne?

O štai, ką aš išmokau, štai, ką man reiškia būti vieniša trisdešimtmete:

Man (beveik kasdien) buvimas vieniša trisdešimtmete reiškia turėti daugiau laiko augti asmeniškai ir profesionaliai, atrasti dvasinį savo gyvenimo kelią.

Tai reiškia laisvę daryti ką noriu ir kada noriu – nereikia paisyti kito žmogaus nuomonės ar poreikių. Tai reiškia, kad galiu būti egoistiška ir niekas nuo to nenukenčia.

Ir visų svarbiausia, tai reiškia, kad gavau geriausia vis laikų dovaną – laiką. Turiu laiko atrasti save, suprasti ko noriu iš gyvenimo ir kai į jį įžengs tas Tas Vienintelis, žinau, kad jam galėsiu parodyti pačią geriausią savęs pačios versiją.

Taigi, jei kaip tik šiuo metu kankiniesi ir negali susitaikyti su savo santykių statusu, negali išsigydyti širdies žaizdų, nepamiršk, kad meilės esi verta lygiai tiek pat, kiek ir tobulos savo gyvenimo kelionės.

Ir niekada nepamiršk, kad gyvenimas pilnavertis nepaisant nuo to turi, ar neturi antrosios pusės. Žinok, kad visiškai normalu JO ieškoti, bet tai neturi tapti gyvenimo tikslu.

Šį straipsnį skiriu visoms gražios, nuostabios, turinčioms potencialą būti mylimoms bet dar vis vienišoms merginoms, kurioms 30 ar daugiau metų: nepamiršk, kad Tavo tikslas – nugyventi nuostabų gyvenimą, ir net jeigu Tas Vienintelis nepasirodys – gyvenimas vistiek bus nepakartojamas.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.