Visa tiesa apie tai, kaip vyrai renkasi žmonas

Visa tiesa apie tai, kaip vyrai renkasi žmonas

Kaip priversti vaikiną ištarti tuos lemtingus žodžius?

Tu gali būti be galo patraukli ir gera lovoje. Mes galim norėti Tavęs dieną ir naktį. Ir niekada nepamiršti. Tačiau to negana, kad norėtumėm Tave vesti. Tiesa pasakius, tai išvis neturi nieko bendro.

Priežastys, dėl kurių vyrai veda moteris, yra visos už miegamojo ribų.

Ir dabar Tau įdomu, tai kaipgi privesti JĮ prie vedybų?

Viskas labai paprasta. Mes vedam tas moteris, kurios padaro mus geresniais.

Viskas prasideda tada, kai pamatome, kad mūsų mašina ir namai tapo švanersniais. Ir tai tebūna pradžia. Gerumas užvaldo kaip ir noras Tavimi rūpintis.

Mes norim žinoti kur Tu esi. Mums parumpa Tavo mašinos būklė ir tai, kad visuomet turėtumei kuro. Tai – maži dalykai ir mes niekad nemanėm, kad vieną dieną jie taps svarbiais.

Mums rūpi kaip Tu jautiesi, ne tik kaip atrodai.

Jei esi moteris, kuri skaito šį straipsnį, greičiausiai dabar galvoji: „Skamba nuostabiai! Kaip to pasiekti?“ Bet tiesa ta, kad negali nieko padaryti, kad aip nutiktų… Bet gali LEISTI, kad taip nutiktų.

Visa tai – Tavo skleidžiama energija. Pati svarbiausia taisylė santykiuose yra ta, kad vyras turi mylėti moterį, kuri irgi myli jį, bet ne labiau nei pati save. Kai kurie žmonės tai vadina pasitikėjimu savimi, tačiau viskas slypi kur kas giliau. Pasitikėjimas savimi yra tai, ką Tu darai, o meilė sau – tai, kuo esi.

Antras labai svarbus dalykas santykiuose, kuris kyla iš pirmojo ir pačio svarbiausiojo, leiskis būti mylima: Tu nusipelnei būti mylima ne už tai, ką darai, bet už tai, kas esi.

Leidieni būti mylima kai jis apžiūri Tavo automobilį ir Tu jam leidi tai daryti. Kai jis nori užpilti kuro, o Tu neprieštarauji sakydama, kad pati gali tai padaryti.

Vyrui, kad taptų geresniu, reikia erdvės ir galimybių. Trumpai tariant, vyras veda tą moterį, kuriai jaučiasi padedąs gyvenime. Tad geriausia, ką gali padaryti – leisti, kad taip ir įvyktų.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.