Vieną dieną Tu sutiksi žmogų ir viskas taps aišku

Vieną dieną Tu sutiksi žmogų ir viskas taps aišku

Tik išlauk tinkamo žmogaus.

Vieną dieną Tu nustosi abejoti.

Nebesvarstysi ar turi jam paskambinti, ar jam patiks nauja suknelė, kurią nusipirkai. Nustosi bijoti, kad per daug lendi į akis ir neabejosi prieš parašydama jam. Nustosi kvestionuoti kiekvieną savo žingsnį ir neabejosi dėl savo veiksmų.

Vietoje to, Tu tiesiog BŪSI. Nes šis vyras Tave mylės dėl to, kokia Tu esi. Jam patiks kaip Tu prikandi lūpą, kai susimąstai arba tai, kad sumuštinį susitepi su nepaaiškinamai dideliu kiekiu sviesto. O kai paprašysi, kad net miegant degtų naktinė lempelė, jam tai bus miela ir nei kiek neerzins. Kai susisuksi į paklodę ir visą ją pasisavinsi – jis tiesiog pabučiuos Tave į kaktą ir pasivogs ją sau atgal.

Viskas, ką Tu darysi – jam tiks ir patiks, nepaisant to, kaip tai kvaila ar juokinga bebūtų. Jis mylės Tave ir kiekvieną smulkmeną apie Tave. Nes visų tų smulkmenų visuma ir esi Tu.

Ne, jis Tavęs neidealizuos ir tikrai negalvos, kad esi tobula. Jis žinos, kokia esi ir kokie Tavo elgesio modeliai, bet niekada neprašys pasikeisti. Jis priims Tave, su visu Tavo praeities bagažu, klaidomis, įpročiais ir su pasididžiavimu sakys: „Taip, ji – mano moteris.“

Vieną dieną Tu sutiksi vyrą, kuriam patiks Tavo keistenybės. Jam nerūpės ar Tu grauži nagus, ar visuomet atidedi žadintuvą bent tris kartus rytais. Jis supras, jei Tau sunku atsikelti rytais, bet negeri kavos. Jis nepurkštaus, kad labiau mėgsti saldų vyną nei alų ir jį rinksies net žiūrėdama krepšinio varžybas. Ir jis niekuomet nepasakys, kad elgiesi neteisingai.

Jis neprivers Tavęs dvejoti dėl savo sprendimų arba galvoti, kad turėjai pasielgti kitaip. Jis nepaliks Tavęs spėlioti, kokie jo tikslai, nes labai aiškiai parodys, kaip stipriai jam rūpi. Ir jis niekada neišeis.

Vieną dieną Tu sutiksi žmogų ir viskas taps aišku.

Tu nesijausi lyginama su kitomis moterimis ar jo buvusiomis merginomis. Tu jausiesi šviesi, laiminga ir mylima vien jam į Tave pažvelgus. Žinosi, kad jis nemato Tavyje netobulumų ir žvelgia tiesiai į širdį.

Vieną dieną Tu sutiksi žmogų ir nejausi poreikio būti kažkokia kitokia nei esi. Juoksiesi laisviau, kvėpuosi giliau, jausies laisva – joks kitas vyras iki šiol nebus privertęs Tavęs šitaip jaustis. Tu neabejosi dėl savo veiksmų, negalvosi ar verta jam paskambinti, parašyti, pabučiuoti ar mylėti.

Šio vyro dėka suspindėsi kaip niekada ryškiai. Jis papildys Tave, kaip ir Tu papildysi jį. Jūsų gyvenimai pasikeis ir pamatysite tikrąjį laimės grožį. Jusiesi nuostabi, globojama ir mylima. Nes Tu to verta.

Vieną dieną sutiksi tokį vyrą, kuris mylės Tave tokią, kokia esi. Taigi, prašau, išlauk jo. Nes būtent tokios meilės – išties nusipelnei.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.