STOP! Gana ieškoti meilės, tai ji turi rasti Tave

Gyvenk šia akimirka.

Susirasti antrąją pusę – didelis spaudimas, ir kaip daugelis spaudimų, taip ir šis – didžiausia dalimi kyla iš mūsų pačių.

Ir nors protu suvokiame, kad negali kiekvienas pasimatymas būti tobulu ir virsti ilgalaikiais santykiais it iš pasakos, giliai širdyje tikimės, kad, galbūt, šįsyk, būtent šįsyk, taip ir bus.

Nesu mokslininkė, bet sakyčiau, kad 80% atvejų būna priešingai.

Ir nors visai normalu jaudintis dėl galimų nuostabių ateities santykių, turi nusibrėžti ribas, kad viso to pasekoje neprarastum savęs.

Jei nuolat galvosi „kaip galėtų būti“ labai greit imsi nematyti „kaip yra“.

Gyventi šia akimirka reiškia ne tik pasivaikščiojimus paplūdimiu ar mokymąsi mylėti save. Jei praktikuosi šią nuostatą pasimatymų metu, atversi save neišmatuojamoms platybėms galimybių.

Galbūt su tuo vaikinu laiką praleisi puikiai, tačiau kibirkštis neįsižiebs. Vietoje to, kad bandytum tą ugnį užkurti per prievartą, kodėl nenusprendus tiesiog būti draugais? Suvokimas, kas Tau tinka ir kas ne, bei, būkime realistais, atvirumas ir branda šiuo klausimu, apsaugos Tave nuo krūvos netinkamų pasirinkimų. Ir netgi bereikalingo skausmo.

Kai priimsi savo gyvenimo ir santykių statusą tokiais, kokie jie yra, pradėsi visu tuo iš tikrųjų mėgautis.

Būti vienišai gali lygiai taip pat būti linksma ir smagu. Gana tų minčių apie nuolatines vyro paieškas, tiesiog mėgaukis sutiktais žmonėmis.

Meilė, yra keistas dalykas: jai reikia daug darbo, tačiau atrasti ją pastangų nereikia visai.

Viskas ko reikia, būti atvirai ir pasitikėti, kad viskas bus taip, kaip turi būti.

Pasimatymai nėra smagūs, kai turi laiko limitą. Ar scenarijų. Vienintelės taisyklės, kurių turėtumei laikytis, yra tos, kurios Tave apsaugos nuo blogų, negatyvių žmonių.

O visa kita – tegu teka sava vaga. O Tu – mėgaukis.

Komentarų nėra

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas.